Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Naturalne kosmetyki

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 dbkroto

dbkroto

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 23:35:26

Cześć! Jakie polecacie naturalne kosmetyki, jakich używacie bądź używałyście? Polećcie coś sprawdzonego!  :D

#2 biedronazielona

biedronazielona

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 20 grudzień 2019 - 17:25:13

Stosuję od lat krem i balsam wiesiołkowy GAL. Kosmetyki z naturalnym składem, tanie, dostępne tylko w aptece. Polecam, bo nigdy nie miałam lepszych kosmetyków. 

#3 mała_natka

mała_natka

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 01:14:04

Bardzo polecam kosmetyki botame, też naturalne i też z apteki, a przy tym mają naprawdę dobre ceny: https://www.doz.pl/a...j?search=botame

#4 ~Moli~

~Moli~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 16:12:38

Ja kosmetyki kupuję w aptece internetowej Doz, mają fajny wybór dermokosmetyków Enilome którre są dla mnie super a i ceny mają lepsze niż w stacjonarnych sklepach

#5 ~Homia~

~Homia~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 16:19:16

O ja różnież kocham Enilome i tak to prawda mają w Doz świetny wybór i dobrre ceny

#6 arth

arth

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 06 styczeń 2020 - 11:24:50

Sama przez jakis czas bawilam się w robienie sobie samodzielnie kosmetyków. I jest to fajne, ale wymaga czasu oraz zaopatrzenia a nie miałam czasu na robienie kosmetyków,czekanie aż dojrzeją oraz czytanie o ich właściwościach. Wygodniejsze jest dla mnie kupienie gotowych już kosmetyków, szczególnie, że bardzo wiele firm kosmetycznych w ostatnim czasie poszło po rozum do głowy oraz wypuściło wiele serii kosmetyków z całkiem dobrym składem.

Zerknijcie sobie do sklepu Darmarsklep, w sklepie obecnie mają niezłe promocje na naturalne kosmetyki ( mają styczniowe wyprzedaże). 

Sama odkryłam ostatnio Cztery Szpaki :) Świetna firma, z dobrymi i naturalnymi kosmetykami, mają szczególnie świetne mydła. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych