Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

NASZE GD - narzędzie wyborzce na sprzedaż ?

Piątkowski Golub-Dobrzyń PiS Burmistrz CGD Cieszyński

130 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 00:47:12

Się sama nie wychwala, bo pisałem to ja. Neutralny. Ani od piuntka ani kwiatka czy tasarza. Gust mam dobry. Tak moja żona mówi. Się nie przedstawię bo wpierdziel dostanę, że mi się inna podoba.

Celina tak faceci nie piszą ,jesteś śmieszna jak twoje pożal się boże wywiady

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 05:22:19

A jak piszą faceci? Buhahahaha

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 05:26:21

A mnie się tam ta Celina podoba. Twarda sztuka. Ludzi z Naszego GD nie kupiła, Cieszyńskiego broni jak kocica pazurami. Dobrze pisze, fajnie się czyta jej teksty i miło na nią popatrzeć. Jest na czym oko zawiesić. Wiem bo widziałem ją w Va Banku. Jeden koleś to tam rozum tracił. Też bym stracił.

Powtórzę pisałem to ja - facet, który idzie na 6 do roboty. Pani Celina o tej porze to z pewnością śpi. Jesteście żałośni. Adio pomidore nadgniłe.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 07:26:48

Powtórzę pisałem to ja - facet, który idzie na 6 do roboty. Pani Celina o tej porze to z pewnością śpi. Jesteście żałośni. Adio pomidore nadgniłe.

Oczywiście że to ty Celka masz jaja ?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 08:40:27

Oczywiście, oczywiście Celina, ty jesteś facet taki sam jak ja jestem miss polonia

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 09:03:51

Żenujący jest sposób, w jaki Celina Nałacz próbuje lansować Ciesyńskiego. Ośmiesza tylko siebie i faceta i wystawia na pośmiewisko jego kandydaturę. Zamiast pomóc mu to mu szkodzi. Lata po mieści, po ludziach, nagabuje. Ale czytając wywiad w CGD z Cieszyńskiem to w sumie oni do siebie pasują.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 09:07:31

Kilka dni temu pojawił się wątek stworzony przez Facebook Nasze Miasto GD

Post montażowy mający na celu popsuć PR, po tym jak pan Jerzy Cieszyński odmówił braciom Wodzień zapłacenia 15 tys. zł za portal Nasze GD.

Czy udostępniając informację na wszystkich stronach ugrupowania obecnego burmistrza oraz przez niego samego na swoich kontach świadczy o tym , ze burmistrz zdecydował się na kupno tego tworu jakim jest NASZE GD ?

Machina wyborcza ruszyła. Może tym razem w końcu pan Wodzień otrzyma powołanie na kiewrownika Ośrodka Sportu i Rekreacji wszak miał to obiecane w poprzednich wyborach. Burmistrz jednak nie dotrzymał umowy po otrzymaniu stołka.

Coś musi być  w tym temacie bo spychany jest na inne tory.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 09:29:19

Post montażowy mający na celu popsuć PR, po tym jak pan Jerzy Cieszyński odmówił braciom Wodzień zapłacenia 15 tys. zł za portal Nasze GD.
Czy udostępniając informację na wszystkich stronach ugrupowania obecnego burmistrza oraz przez niego samego na swoich kontach świadczy o tym , ze burmistrz zdecydował się na kupno tego tworu jakim jest NASZE GD ?
Machina wyborcza ruszyła. Może tym razem w końcu pan Wodzień otrzyma powołanie na kiewrownika Ośrodka Sportu i Rekreacji wszak miał to obiecane w poprzednich wyborach. Burmistrz jednak nie dotrzymał umowy po otrzymaniu stołka. </p></p>

Gdzie to przeczytam?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 09:36:19

Machina wyborcza ruszyła. Może tym razem w końcu pan Wodzień otrzyma powołanie na kiewrownika Ośrodka Sportu i Rekreacji wszak miał to obiecane w poprzednich wyborach. Burmistrz jednak nie dotrzymał umowy po otrzymaniu stołka.

Czy to jest "donos" na braci Wodzieniów?

Czy to jest "donos" na potencjalnych kupców , którzy dadza sie nabrać Wodzieniowi?

Czy takie profile wolno sprzedawać?

Czy to jest w ogóle legalne?

Czy Piatkowski znów "przytuli" do serca Wodzienia i przejmie - czytaj "kupi" Nasze GD?

Za jaką cenę? Za kolejne puste obietnice? Czy za 15 tysia? ( co do obietnic, to chyba Wodzień taki głupi nie jest i drugi raz nie uwierzy Piatkowi w obietnice. Chociaż kto wie :D )

Czy ta informacja ma zaszkodzić Cieszyńskiemu czy Wodzieniowi? Czy może jeszcze komuś innemu?

I jeśli to prawda - to czy Wodzień ogłupiał chcac takie pieniądze za badziewie jakim jest profil Nasze GD? Chyba się mocno przecenia. Jak zawsze zresztą :D

Jaki cel ma Wodzień oprócz dużej kasy? Szuka idioty? Naiwnego? Głupka?

Cz może chce kogoś wrobić w dziwne interesy? Pogrążyć kogoś czy tylko ośmieszyć?

Ktoś się dał nabrac na jego szemrany interes?

To tylko kilka pytań, które mi sie nasuwają, jak czytam to wszystko?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 09:39:56

A kto to jest Wodzień? Jakiś nowy kandydat na burmistrza? Czym on się zajmuje?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 10:06:30

Czy to jest "donos" na potencjalnych kupców , którzy dadza sie nabrać Wodzieniowi?

Czy Piatkowski znów "przytuli" do serca Wodzienia i przejmie - czytaj "kupi" Nasze GD?

Za jaką cenę? Za kolejne puste obietnice? Czy za 15 tysia? ( co do obietnic, to chyba Wodzień taki głupi nie jest i drugi raz nie uwierzy Piatkowi w obietnice. Chociaż kto wie :D )

Czy ta informacja ma zaszkodzić Cieszyńskiemu czy Wodzieniowi? Czy może jeszcze komuś innemu?

I jeśli to prawda - to czy Wodzień ogłupiał chcac takie pieniądze za badziewie jakim jest profil Nasze GD? Chyba się mocno przecenia. Jak zawsze zresztą :D

Cz może chce kogoś wrobić w dziwne interesy? Pogrążyć kogoś czy tylko ośmieszyć?

Ktoś chyba manipuluje faktami. Z tego co czytałem to "Bracia Wodzień" chcieli sprzedać konto na fb Panu Cieszyńskiemu za 15 tysi. I o ile pamiętam to Pan Cieszyński nie kupił tego konta. 

Dlaczego próbuje się mieszać w to Piątkowskiego? Przecież to podłość i zwykła obłuda.

To zwykła manipulacja i próba oczerniania. Zastanawiam się czy  naprawdę tylko idiotyczne obietnice i oczernianie na forum macie do zaoferowania?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 10:18:12

Powstanie tego jak tu został nazwany "postu montażowego" jest w moim odczuciu konsekwencją  krytycznej wypowiedzi na temat PSL i PO dokonanej w wywiadzie przez Pana Wójta. No i pojawiły się pytania, czy jeszcze całkiem niedawno nie był członkiem PSLu, czy nie był szefem gminnych struktur?  Dlaczego to ważne, otóż w tym samym wywiadzie  padło wiele wyborczych obietnic ,w moim odczuciu znaczna część z nich jest wręcz nierealnych i abym uwierzył w ich realizację chcę wiedzieć jak wiarygodna jest osoba obietnice składająca. 

Jednak nie ma odpowiedzi w tej podstawowej sprawie, a wystarczyłoby tylko potwierdzić lub zaprzeczyć a nie mieszać w to z niewiadomych zupełnie przyczyn Braci Wodzień. 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 10:59:51

Wystarczy zapytać pierwszego z brzegu mieszkańca Ciechocina i będzie wszystko wiadomo. Czy Cieszyński był w PSL, czy był szefem PSL w tej gminie, czy przegrał wybory na szefa PSL w powiecie i czy wtedy się na nich obraził. Każdy zna tam odpowiedzi na te pytania. A jak już popytacie o PSL, wtedy można również popytać o PO ;)

#34 ~ala batros~

~ala batros~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 11:18:16

Znając Wzwodzienia to propozycje złożył każdemu. Piątkowski nie kupi tego badziewia, a Wzwodzień w ramach czarnego PRu będzie wychwalał Piątkowskiego w przerysowany sposób. Przyjmuje zakłady.
Tylko, że to Piątkowi nie zaszkodzi bo sam się tu na forum onanizuje politycznie. Taki dewiant piórkiem w doopie.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 11:47:19

Znając Wzwodzienia to propozycje złożył każdemu. Piątkowski nie kupi tego badziewia, a Wzwodzień w ramach czarnego PRu będzie wychwalał Piątkowskiego w przerysowany sposób. Przyjmuje zakłady.
Tylko, że to Piątkowi nie zaszkodzi bo sam się tu na forum onanizuje politycznie. Taki dewiant piórkiem w doopie.

O to Ty dość dobrze znasz Wodzienia, powiec coś więcej...

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 11:57:09

Ktoś chyba manipuluje faktami. Z tego co czytałem to "Bracia Wodzień" chcieli sprzedać konto na fb Panu Cieszyńskiemu za 15 tysi. I o ile pamiętam to Pan Cieszyński nie kupił tego konta. 

Dlaczego próbuje się mieszać w to Piątkowskiego? Przecież to podłość i zwykła obłuda.

To zwykła manipulacja i próba oczerniania. Zastanawiam się czy  naprawdę tylko idiotyczne obietnice i oczernianie na forum macie do zaoferowania?

Wystarczy zapytać pierwszego z brzegu mieszkańca Ciechocina i będzie wszystko wiadomo. Czy Cieszyński był w PSL, czy był szefem PSL w tej gminie, czy przegrał wybory na szefa PSL w powiecie i czy wtedy się na nich obraził. Każdy zna tam odpowiedzi na te pytania. A jak już popytacie o PSL, wtedy można również popytać o PO ;)

No i właśnie jak był to był - żaden wstyd. PSL jest obecny na scenie politycznej od wielu lat a z tego środowiska wywodzi się bardzo wielu szanowanych polityków. To chyba ta formacja najczęściej po 89 roku uczestniczyła w koalicjach rządzących Polską. Nie rozumiem po co ktoś robi z tego taką tajemnicę.  Może trochę dziwne   krytykować formację, którą się budowało ale cóż...  <_<

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 12:31:25

O to Ty dość dobrze znasz Wodzienia, powiec coś więcej...

Znam i to bardzo dobrze tego obiboka już od czasów kiedy współpracował z Tasarzem i za czasów "pracy" w gminie. Człowiek nigdzie miejsca nie zagrzał, roszczeniowy i konfliktowy.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 13:21:43

Ciekawe pytania i ciekawe, czy ktoś na nie odpowie. 

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 13:28:25

Ze strony powiatowego PSL:
"Podsumowanie wyborów samorządowych w Powiecie Golubsko- Dobrzyńskim.
Startowaliśmy jako „Nasza Gmin” i „Nasz Powiat” we wszystkich gminach i miastach powiatu. Wystawiliśmy kandydatów na włodarzy wszędzie oprócz miasta Golubia Dobrzynia i gminy Radomin. Zwyciężyli- Andrzej Grabowski w Kowalewie Pomorskim, Jerzy Cieszyński w Ciechocinie.
W radzie powiatu zdobyliśmy 4 mandaty: Jan Kuźmiński, Edward Dębiec (objął funkcje stałego członka zarządu), a Piotr Mirowski i Andrzej Okruciński otrzymali funkcje przewodniczących komisji rady."

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 13:28:49

Jeśli zastanawialiście się za ile można sprzedać fan page pełny ludzi to jednym z przykładów może być fan page "Taniec". Jak sama nazwa wskazuje fan page dotyczy tańca – patrząc na ścianę tej strony widać, że jest ona dość aktywna o czym świadczy też fakt, że zgromadziła blisko 19 tysięcy fanów.
Najwyższą kwotą za ten profil , uzyskana na aukcji jest 1,5 tysiąca złotych a kup teraz ustawione jest na 5 tysięcy. Pytanie czy ktoś da 5 tysięcy złotych za 19 tysięcy fanów?
He he - Wodzień sobie zażyczył 15.000!!!! Śmiechu warte!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Piątkowski, Golub-Dobrzyń, PiS, Burmistrz, CGD, Cieszyński

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych