Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

NASZE GD - narzędzie wyborzce na sprzedaż ?

Piątkowski Golub-Dobrzyń PiS Burmistrz CGD Cieszyński

130 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 14:00:02

Kilka dni temu pojawił się wątek stworzony przez Facebook Nasze Miasto GD

Post montażowy mający na celu popsuć PR, po tym jak pan Jerzy Cieszyński odmówił braciom Wodzień zapłacenia 15 tys. zł za portal Nasze GD.

Czy udostępniając informację na wszystkich stronach ugrupowania obecnego burmistrza oraz przez niego samego na swoich kontach świadczy o tym , ze burmistrz zdecydował się na kupno tego tworu jakim jest NASZE GD ?

Machina wyborcza ruszyła. Może tym razem w końcu pan Wodzień otrzyma powołanie na kiewrownika Ośrodka Sportu i Rekreacji wszak miał to obiecane w poprzednich wyborach. Burmistrz jednak nie dotrzymał umowy po otrzymaniu stołka.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 14:44:02

Bardzo dobrze , że Pan Burmistrz odsunął od siebie Pana Wodzienia ten człowiek miał dużo wspólnego z panem Tasarzem.

Analizując karierę Pana Wodzienia to chyba ze wszystkimi już próbował, pcha się wszędzie gdzie zwietrzy korzyść. Tasarz, Kwiatkowski, Maćkiewicz, Piątkowski z tymi osobami miał kontakty bliskie pan Wodzień.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 15:18:13

Bardzo dobrze , że Pan Burmistrz odsunął od siebie Pana Wodzienia ten człowiek miał dużo wspólnego z panem Tasarzem.

Analizując karierę Pana Wodzienia to chyba ze wszystkimi już próbował, pcha się wszędzie gdzie zwietrzy korzyść. Tasarz, Kwiatkowski, Maćkiewicz, Piątkowski z tymi osobami miał kontakty bliskie pan Wodzień.

Z panem Tasarzem to Wodzień miał tyle wspólnego, że na zlecenie Piatkowskiego hejtował Tasarza, obrażał i wypisywał teksty podobne do tych Maćkiewicza. W obrażaniu Tasarz był jednym z najaktywniejszych w sieci i nie tylko. I wątpię, żeby po tym Tasarz w ogóle chciał z nim gadać. Jeśli już z kimś miał ten osobnikWodzień  jakieś układy to z Piątkowskim - czego nawet nie ukrywał i na całe miasto swego czasu ogłaszał, że zostanie szefem OSIRu. A jak go Piątkowski zrobiłw  ciula, to teraz szuka glupich. "Uderzenie" z  nasze gd do Cieszyńskiego jest głupie, bo Cieszyński ma teraz swoją Celinę, która robi mu pijar.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 15:21:34

Z panem Tasarzem to Wodzień miał tyle wspólnego, że na zlecenie Piatkowskiego hejtował Tasarza, obrażał i wypisywał teksty podobne do tych Maćkiewicza. W obrażaniu Tasarz był jednym z najaktywniejszych w sieci i nie tylko. I wątpię, żeby po tym Tasarz w ogóle chciał z nim gadać. Jeśli już z kimś miał ten osobnikWodzień  jakieś układy to z Piątkowskim - czego nawet nie ukrywał i na całe miasto swego czasu ogłaszał, że zostanie szefem OSIRu. A jak go Piątkowski zrobiłw  ciula, to teraz szuka glupich. "Uderzenie" z  nasze gd do Cieszyńskiego jest głupie, bo Cieszyński ma teraz swoją Celinę, która robi mu pijar.

Powinno być "W obrażaniu Tasarza" - więc poprawiam, żeby zdanie miało taki sens, jaki miało mieć!

Z panem Tasarzem to Wodzień miał tyle wspólnego, że na zlecenie Piatkowskiego hejtował Tasarza, obrażał i wypisywał teksty podobne do tych Maćkiewicza. W obrażaniu Tasarza był jednym z najaktywniejszych w sieci i nie tylko. I wątpię, żeby po tym Tasarz w ogóle chciał z nim gadać. Jeśli już z kimś miał ten osobnikWodzień  jakieś układy to z Piątkowskim - czego nawet nie ukrywał i na całe miasto swego czasu ogłaszał, że zostanie szefem OSIRu. A jak go Piątkowski zrobiłw  ciula, to teraz szuka glupich. "Uderzenie" z  nasze gd do Cieszyńskiego jest głupie, bo Cieszyński ma teraz swoją Celinę, która robi mu pijar.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 15:41:29

Powinno być "W obrażaniu Tasarza" - więc poprawiam, żeby zdanie miało taki sens, jaki miało mieć!

Z panem Tasarzem to Wodzień miał tyle wspólnego, że na zlecenie Piatkowskiego hejtował Tasarza, obrażał i wypisywał teksty podobne do tych Maćkiewicza. W obrażaniu Tasarza był jednym z najaktywniejszych w sieci i nie tylko. I wątpię, żeby po tym Tasarz w ogóle chciał z nim gadać. Jeśli już z kimś miał ten osobnikWodzień  jakieś układy to z Piątkowskim - czego nawet nie ukrywał i na całe miasto swego czasu ogłaszał, że zostanie szefem OSIRu. A jak go Piątkowski zrobiłw  ciula, to teraz szuka glupich. "Uderzenie" z  nasze gd do Cieszyńskiego jest głupie, bo Cieszyński ma teraz swoją Celinę, która robi mu pijar.

Toć wodzień, maćkiewicz i jego folwark, kwiatkowski i jego cgd, piątkowski i jego donosy, golubkowo, karczma  o jedna sitwa była co robiła  nagonke na tasarza.

Jak już pomówieniami i obietnicami bez pokrycia zdobyli władzę to sie pożarli o koryto. Teraz rozpoczynaja znowu walkę o koryto miedzy sobu. Chyba warto to przypominać.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 15:47:08

I tak powstało małomiejskie powiedzenie "Wodzień zrobił swoje, Wodzień może odejść "

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 15:56:32

Za KARCZMOWY układ wszyscy zostali wynagrodzeni.

-Piotrowicz PEC

-Florek -OSIR i Dyrektor SZKOŁY

-Malecka -ZASTĘPCA BURMISTRZA

-Milarska - SEKRETARZ MIASTA

-Golubkowo (Skrzynecki,Górecki) Skrzynecki- został radnym, Górecki - prezes Drwęcy, Siostra Góreckiego Prezesem Wodociągów

-Brat Piotrowicza - Prezes rady nadzorczej Wodociągów

-Kwiaty w mieście chyba Kuciński dostarcza

etc. etc. można wymieniać dużo ale wszystko w swoim czasie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 16:44:52

-Piotrowicz PEC

-Golubkowo (Skrzynecki,Górecki) Skrzynecki- został radnym, Górecki - prezes Drwęcy, Siostra Góreckiego Prezesem Wodociągów

Macic -swój wymarzony folwark do robienia interesów , o których pisał. Niestety dla wszystkich  miejsca przy korycie nie starczyło, a niektórzy sie tam rozpychają stąd kwik i walka między soba.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 17:27:49

A router i spółka widzę że dalej monologi na forum. Nikt was już nie chce nigdzie słuchać to tylko swoje mozecie napisac na forum. Biedaki. Do czego to doszło żeby tylko móc pisać a nic nie móc powiedzieć.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 17:30:30

Powinno być "W obrażaniu Tasarza" - więc poprawiam, żeby zdanie miało taki sens, jaki miało mieć! </p>
Z panem Tasarzem to Wodzień miał tyle wspólnego, że na zlecenie Piatkowskiego hejtował Tasarza, obrażał i wypisywał teksty podobne do tych Maćkiewicza. W obrażaniu Tasarza był jednym z najaktywniejszych w sieci i nie tylko. I wątpię, żeby po tym Tasarz w ogóle chciał z nim gadać. Jeśli już z kimś miał ten osobnikWodzień jakieś układy to z Piątkowskim - czego nawet nie ukrywał i na całe miasto swego czasu ogłaszał, że zostanie szefem OSIRu. A jak go Piątkowski zrobiłw ciula, to teraz szuka glupich. "Uderzenie" z nasze gd do Cieszyńskiego jest głupie, bo Cieszyński ma teraz swoją Celinę, która robi mu pijar.</p>

To chyba nie pomyłka. W fekalitonach było to samo więc masz racje, był w tym liderem. Hahahahaha

#11 ~Okradany~

~Okradany~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 17:48:00

-Piotrowicz PEC

Co ja czytam? Pytam się gdzie jest Komendant Policji Policji w Golubiu-Dobrzyniu??? To wszystko firmuje jego podwładny przew. RM. Toż tu mammy do czynienia z Maskaradą!

Brawo P. Cezary. Drugie zaw. daj Pan do CBA, jesli to prawda!!!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 18:04:05

CEZAROWY FOLWARK TEZ FIRMUJE :D
Weźcie leki bo stan się wam pogarsza.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 18:11:02

-Piotrowicz PEC

Macic -swój wymarzony folwark do robienia interesów , o których pisał. Niestety dla wszystkich  miejsca przy korycie nie starczyło, a niektórzy sie tam rozpychają stąd kwik i walka między soba.

Najwięcej chyba kosztuje nas ten folwark , bo i kasy duzo wiecej niz konieczne, a i brud na ulicach. Najgorsze, ze on jak zwykle razem ze swoim mocodawcą sieja tylko podziały, pomówienia, nienawiśc i robia dom wariatów z G-D

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 20:13:41

Najwięcej chyba kosztuje nas ten folwark , bo i kasy duzo wiecej niz konieczne, a i brud na ulicach. Najgorsze, ze on jak zwykle razem ze swoim mocodawcą sieja tylko podziały, pomówienia, nienawiśc i robia dom wariatów z G-D

Teraz też już wiadomo , kto od lat sieje ferment, zamieszanie i nienawiść w samorządzie. Zawsze jest tam piątkowski i maćkiewicz. Teraz wykończa się nawzajem i będzie spokój.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 22:30:56

A mnie się tam ta Celina podoba. Twarda sztuka. Ludzi z Naszego GD nie kupiła, Cieszyńskiego broni jak kocica pazurami. Dobrze pisze, fajnie się czyta jej teksty i miło na nią popatrzeć. Jest na czym oko zawiesić. Wiem bo widziałem ją w Va Banku. Jeden koleś to tam rozum tracił. Też bym stracił.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 22:59:45

A mnie się tam ta Celina podoba. Twarda sztuka. Ludzi z Naszego GD nie kupiła, Cieszyńskiego broni jak kocica pazurami. Dobrze pisze, fajnie się czyta jej teksty i miło na nią popatrzeć. Jest na czym oko zawiesić. Wiem bo widziałem ją w Va Banku. Jeden koleś to tam rozum tracił. Też bym stracił.

Celina sama się wychwalasz to już jednostka chorobowa

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 23:06:25

Boże , jest na czym oko zawiesić ? ty jakiś dewiant jesteś albo desperat , ale tak nisko upaść  a fe

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 23:19:53

Się sama nie wychwala, bo pisałem to ja. Neutralny. Ani od piuntka ani kwiatka czy tasarza. Gust mam dobry. Tak moja żona mówi. Się nie przedstawię bo wpierdziel dostanę, że mi się inna podoba.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 23:40:54

Się sama nie wychwala, bo pisałem to ja. Neutralny. Ani od piuntka ani kwiatka czy tasarza. Gust mam dobry. Tak moja żona mówi. Się nie przedstawię bo wpierdziel dostanę, że mi się inna podoba.

Ja p...ę, człowieku co ty piszesz? Ty masz gust? Żona cię oszukuje i tyle!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 00:13:59

Pani Celino, to straszne, ale pani zaczyna chyba tak jak Maćkiewicz sama siebie wychwalać. To chore. I robione nieudolnie. Nie wiedziałem, że taka choroba jest zaraźliwa, ale najwyraźniej od Maćkiweicza pani przejęła albo tez ma zwielokrotnienie jaźni. Więcej umiaru, więcej skromności, bo to żenujące. Wstyd. I tyle. Ośmiesza się pani. Nie pierwszy zresztą raz.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Piątkowski, Golub-Dobrzyń, PiS, Burmistrz, CGD, Cieszyński

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych