Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nasza ! pociecha

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 22:03:38

Specjaliści od bezpieczeństwa w sieci oraz psychologowie zgodnie twierdzą, że zanim opublikujemy jakiekolwiek zdjęcie dziecka w sieci, powinniśmy dokładnie sprawę przemyśleć. Jedną z kategorii "wątpliwych" i budzących niekiedy niechęć zdjęć dzieci są ślicznie wystrojone i wystylizowane małe damy i kawalerowie, których wizerunkiem dysponują mamy o ambicjach blogerskich czy "szafiarskich", nazywane niekiedy "instamatkami", bo zdjęcia swych małych modelek publikują przeważnie na Instagramie.

Skupmy się na osiągnięciach dzieci, a nie ich wizerunku.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 10:12:33

Specjaliści od bezpieczeństwa w sieci oraz psychologowie zgodnie twierdzą, że zanim opublikujemy jakiekolwiek zdjęcie dziecka w sieci, powinniśmy dokładnie sprawę przemyśleć. Jedną z kategorii "wątpliwych" i budzących niekiedy niechęć zdjęć dzieci są ślicznie wystrojone i wystylizowane małe damy i kawalerowie, których wizerunkiem dysponują mamy o ambicjach blogerskich czy "szafiarskich", nazywane niekiedy "instamatkami", bo zdjęcia swych małych modelek publikują przeważnie na Instagramie.

Skupmy się na osiągnięciach dzieci, a nie ich wizerunku.

BRAWO !!!!!  ja sama choć juz mam ..... lat - mam na fb takie właśnie "mamy". Osobiście bardzo je lubie bo są fajnymi kobietami ale  .....ale ..... te wystylizowane pociechy .... :( .

Myślę że to po części jest jaką formą rywalizacji z koleżankami. Pokazania "mnie stać" ...... szkoda i dzieci i matek . A gdzie ojcowie ?!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 14:48:27

Coraz więcej młodych, bardziej ambitnych ludzi zasłania sobie twarz, gdy ktoś robi zdjęcie. Niech to też będzie informacją dla rodziców.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:21:11

BRAWO !!!!!  ja sama choć juz mam ..... lat - mam na fb takie właśnie "mamy". Osobiście bardzo je lubie bo są fajnymi kobietami ale  .....ale ..... te wystylizowane pociechy .... :( .

Myślę że to po części jest jaką formą rywalizacji z koleżankami. Pokazania "mnie stać" ...... szkoda i dzieci i matek . A gdzie ojcowie ?!

Ojcowie zdominowani, noszą pantofle.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 16:22:22

[quote name="Gość" post="3709095" timestamp="1563268353"]
BRAWO !!!!! ja sama choć juz mam ..... lat - mam na fb takie właśnie "mamy". Osobiście bardzo je lubie bo są fajnymi kobietami ale .....ale ..... te wystylizowane pociechy .... :( .
Myślę że to po części jest jaką formą rywalizacji z koleżankami. Pokazania "mnie stać" ...... szkoda i dzieci i matek . A gdzie ojcowie ?![/qu
ote]
Najlepsze są fotki pań po 40-te w sukience po córce i pozycji niewinnego dziecięca lub Pani do towarzystwa.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 21:45:29

Mamusia ciągle umieszcza swoje zdjęcia na Facebooku i ciągle dzwoni do córeczki! Musi być bardzo znudzona mężem! Brak zainteresowań ot co !

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 22:05:06

A co masz brzydula wstyd

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 20:26:04

Ojcowie zdominowani, noszą pantofle.

:o  :o  :o  :o

Dodaj odpowiedź