Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nasza cudowna 12 z koalicji

155 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 14:11:19

Paweł. Co słychać?

no jak co słychać? Radio słychać

#122 ~Rower z Węgorzewa~

~Rower z Węgorzewa~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 14:15:00

Riposta na poziomie dziecka z podstawówki. Udostępniłeś już na fb swoich faworytów do koryta ? Baranie...

Wąski policja już była u ciebie, czy jeszcze nie?

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 14:25:31

Riposta na poziomie dziecka z podstawówki. Udostępniłeś już na fb swoich faworytów do koryta ? Baranie...

szczelinę odbytu można wyleczyć. Ale musisz wyeliminować wszystkie czynniki ryzyka tej choroby. Poczytaj w necie o tym. T się dowiesz więcej,

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 07:02:19

A Barney jak przy prymasie grzecznie stał. Normalnie anioł
ze skrzydłami. I ten kolor włosów. Sudowny

#125 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 07:45:28

Wąski policja już była u ciebie, czy jeszcze nie?

Czym ty mnie nie chcesz wystraszyć pedałku i podpier***aczu strzelającym z ucha ? Mordy nie unoś za wysoko bo jesteś zwykłym szczawiem

#126 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 08:30:32

Większej wazeliny i donosiciela od ciebie nie ma. A złodziei i frajerów trzeba wyłapać. Jednego po drugim. Słyszałam, że wy homo taki macie zwyczaj, że do wszystkich tak czule się zwracacie per pedałku. Policja zapuka do twych drzwi już wkrótce. Uczciwi śpią spokojnie. Osłem byłeś, osłem zostaniesz. A tam gdzie trafisz, zaznasz prawdziwej miłości z jaką musisz się ukrywać. Będziesz zadowolony ośle

#127 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 08:51:20

Większej wazeliny i donosiciela od ciebie nie ma. A złodziei i frajerów trzeba wyłapać. Jednego po drugim. Słyszałam, że wy homo taki macie zwyczaj, że do wszystkich tak czule się zwracacie per pedałku. Policja zapuka do twych drzwi już wkrótce. Uczciwi śpią spokojnie. Osłem byłeś, osłem zostaniesz. A tam gdzie trafisz, zaznasz prawdziwej miłości z jaką musisz się ukrywać. Będziesz zadowolony ośle

Jak piszesz barani łbie komentarze to chociaż zasłaniaj rolety pizdo chodząca hahaha.

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 08:55:05

Chamek zwykły z ciebie jest ośle :)

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:00:10

Chamek zwykły z ciebie jest ośle :)

Morda cieciu

#130 ~Tik tak~

~Tik tak~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:06:17

Ty nim jesteś :) i radzę ci skończyć z tymi wulgaryzmami na forum, bo pogorszysz swoje papiery. Pozew jest skrupulatnie i pięknie przygotowywany. Mam napisać jakie ty strony odwiedzasz regularnie? A może podać maila z hasłem? A może po prostu podać twoje imię i nazwisko?

#131 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:15:23

Ty nim jesteś :) i radzę ci skończyć z tymi wulgaryzmami na forum, bo pogorszysz swoje papiery. Pozew jest skrupulatnie i pięknie przygotowywany. Mam napisać jakie ty strony odwiedzasz regularnie? A może podać maila z hasłem? A może po prostu podać twoje imię i nazwisko?

Imię i Nazwisko podaj żebyś cipo wiedział kto Cię dojedzie. A swoją drogą to ty niezłe ucho jesteś skoro masz uchyloną roletę zeby obserwować okolicę. Podpier***acz zawsze pozostanie podpier***aczem.

#132 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:21:57

Imię i Nazwisko podaj żebyś cipo wiedział kto Cię dojedzie. A swoją drogą to ty niezłe ucho jesteś skoro masz uchyloną roletę zeby obserwować okolicę. Podpier***acz zawsze pozostanie podpier***aczem.

roleta spadła ci chyba ośle na głowę. W więzieniu ci takie zainstalują ze nie spadną. Już wkrótce nadciąga pogrom.

#133 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:24:36

roleta spadła ci chyba ośle na głowę. W więzieniu ci takie zainstalują ze nie spadną. Już wkrótce nadciąga pogrom.

Przestań się błaźnić razem z rodziną bo to jest żenujące w oczach opinii publicznej. Tyle w temacie wariacie.

#134 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:34:38

Przestań się błaźnić razem z rodziną bo to jest żenujące w oczach opinii publicznej. Tyle w temacie wariacie.

Nie dość, ze chamek z ciebie, to jeszcze osioł i błazen. A od mojej rodziny to wara głupku. Będziesz przepraszał i sporo za to zapłacisz. Zacznij oszczędzać ośle. Mniej piwa dziennie i przerzuć się na chińskie zupki za złotówkę. Za kilka miesięcy kasa ci się przyda. Dobrze ci radzę chamku. A te twoje wulgaryzmy i omamy to po mnie spływają. A z ciebie to się śmieją. Ponoć lajkujesz każdego i wszystko. Lajki to twój żywioł prostaku. Dorośnij w końcu, bo już ponoć połowa życia za tobą, a ty ciagle duże dziecko jesteś. Ty nawet po polsku nie potrafisz pisać głąbie

#135 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:39:55

sztachnij się ze swojego klapka. Od razu wrócisz do pionu :)

#136 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:53:44

Jak zoboczysz telewizje to się zesrasz w majty. Zabierz koniecznie pampersa. Takiego XXL. Bo się nieprzyjemnie zrobi

#137 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 10:09:44

Ale jedyna słuszna TVP czy twoja ulubiona TVN bo liżesz dupę PO ?

#138 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 10:18:22

Kup pampersa. Dużego. Tylko nie przyłaź w krótkich portkach bazarowych, bo ciurkiem poleci. Fuj

#139 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 10:29:11

Ale jedyna słuszna TVP czy twoja ulubiona TVN bo liżesz dupę PO ?

nawet gdyby MINI MINI przyjechała, to i tak się zbłaźnisz. Ty wysłowić się nie potrafisz przecież ośle

#140 ~Bokser z Białorusi~

~Bokser z Białorusi~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 10:32:21

Barnej! Co słychać jaskiniowcu? Pompa pozdrawia, ale chodzi dobrze, czy źle?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych