Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nasza cudowna 12 z koalicji

155 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 11:53:45

Początek pierwszej kadencji był zupełnie inny. Inna atmosfera. Była wizja, ciekawe pomysły. Otwarcie o tym mówili. Ciekawy i dobry plan. A teraz? Po prostu dramat. Jakieś układy, wojenki między radnymi. Targanie ludzi po sadach. Nerwowa atmosfera. Strach pracowników. Po prostu dramat. Kompromitujące radnych decyzje. Zero strategii i wizji. Jakieś sadzenie się ze spółkami własnymi? Zwolnienia polityczne ludzi z opozycj i nawet ich bliskich. DRAMAT! I czyja to wina? Starosty? Radnych? taka atmosferę stworzył w ciągu kilku lat człowiek, który nie potrafi zarządzać ludźmi, za to ma niebywały talent do popadania w konflikty, zwłaszcza z tymi, którzy maja od niego większą wiedzę. Tych nie znosi najbardziej. A ciemny lud nadal tego nie widzi. Ludzie skłóceni w gminie. Podpuszczanie jednych na drugich? Ksieski dobrze napisał. Teraz liczy się układ i przemęczył. „Oto nasze czasy. Rok 2019”. DRAMAT

Początek pierwszej kadencji był zupełnie inny. Inna atmosfera. Była wizja, ciekawe pomysły. Otwarcie o tym mówili. Ciekawy i dobry plan. A teraz? Po prostu dramat. Jakieś układy, wojenki między radnymi. Targanie ludzi po sadach. Nerwowa atmosfera. Strach pracowników. Po prostu dramat. Kompromitujące radnych decyzje. Zero strategii i wizji. Jakieś sadzenie się ze spółkami własnymi? Zwolnienia polityczne ludzi z opozycj i nawet ich bliskich. DRAMAT! I czyja to wina? Starosty? Radnych? taka atmosferę stworzył w ciągu kilku lat człowiek, który nie potrafi zarządzać ludźmi, za to ma niebywały talent do popadania w konflikty, zwłaszcza z tymi, którzy maja od niego większą wiedzę. Tych nie znosi najbardziej. A ciemny lud nadal tego nie widzi. Ludzie skłóceni w gminie. Podpuszczanie jednych na drugich? Ksieski dobrze napisał. Teraz liczy się układ i przemęczył. „Oto nasze czasy. Rok 2019”. DRAMAT

REFERENDUM , TYLKO REFERENDUM I TO JAK NAJSZYBCIEJ MOZE URATOWAC TA GMINE.

#22 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 12:26:00

Tylko nie ma odważnych do referendum.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 13:47:26

Poproszę utworzyć komisję ds. Walki z przemocą - szef komisji ten z przedszkola. Zastępca Elżuniu, pozostali członkowie- Sławek - od walki z przemocą w oświacie, Grzesiu - walka z przemocą wobec dzieci z dysfunkcjami, Dariusz - walka z przemocą w szkołach wiejskich, Lesiu - walka z przemocą w szkołach średnich w Żninie, Alicja - walka z przemocą po środkach odurzających, Drugi Grzesiu - walka z przemocą na zwierzętach hodowlanych w rolnictwie. No i jako wolontariusz Piotruś - walka z przemocą na imprezach integracyjnych. NO BASTA! I NIKT W ŻNINIE NIE TKNIE TWOJEGO DZIecka, zwierzątka i nikogo! ONI SĄ NAJLEPSI

Bardzo dobry pomysł

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 13:53:47

doktor robił dla cygana

w pocie czoła do rana

aż sporządził raport wik

miast nagrody był wielki krzyk

cygan zrobił się cały blady

raport schował do szuflady

wezwał swego przydupasa

jest do zarobienia kasa

lej doktora po gorzale

ja nazajutrz go wywale  

a z raportem amba fatima

podobno coś było ale teraz nima

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 14:10:58

narodzie kogoś ty wybrał  tylko referendum jak to nie ma komu a co na to Gorzyce Januszkowo zwolnieni pracownicy długo by wymieniać

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 15:05:07

Dać im medal za zasługi w programie GMINA ŻNIN W WALCE PRZECIW PRZEMOCY! Brawa dla byłych i obecnych pedagogów - Gogoli, Koziełkowi, Kujawie i Kowalskiemu. Brawa za wrażliwość na przemoc wobec dzieci - Ochudło, Jańczakowi, Samulowi, Rysiowi, Wesołkowi. Czy mam rozumieć, że w technikum mechanicznym za użycie przemocy, szarpanie się z uczniami nauczyciel nie będzie zwolniony? Mój syn już do tej szkoły nie trafi, jeśli dyrektorem będzie pan Kowalski, który uznał, że nie należy rozwiązywać umowy z woźnym przedszkola za użycie przemocy wobec ucznia.

#27 ~DINO BUMERANG~

~DINO BUMERANG~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 15:30:03

Ja jestem za, a nawet przeciw

#28 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 16:38:14

Dać im medal za zasługi w programie GMINA ŻNIN W WALCE PRZECIW PRZEMOCY! Brawa dla byłych i obecnych pedagogów - Gogoli, Koziełkowi, Kujawie i Kowalskiemu. Brawa za wrażliwość na przemoc wobec dzieci - Ochudło, Jańczakowi, Samulowi, Rysiowi, Wesołkowi. Czy mam rozumieć, że w technikum mechanicznym za użycie przemocy, szarpanie się z uczniami nauczyciel nie będzie zwolniony? Mój syn już do tej szkoły nie trafi, jeśli dyrektorem będzie pan Kowalski, który uznał, że nie należy rozwiązywać umowy z woźnym przedszkola za użycie przemocy wobec ucznia.

Napewno Kowalski z tego tytułu ze twój syn nie pójdzie do szkoły zarządzanej przez niego już płacze ha ha ha ha

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 19:15:44

Panie Wesołek Brzyskorzystewko dziekuje za 50 ton kamienia.
Serio
Mogłeś już je wziąść i swoim zamiast 300 t trzeba było z Lucha dac 350 t.
Przyjdziesz Burmistrz w lachy mam nadzieję że sołtys dostanie od ludzi po garach

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 22:49:45

Ich już nie ma. Topiący się titanic na grze pozorów i pajacowania tonie. Idzie na dno. Kapitan rejsu niedouczony ściągnie ich wszystkich na samo dno. Ekonomia jest nieubłagana, ta kadencja to będzie totalny dramat. Germanista rządzący gminą, i to jeszcze taki jak on? To nie skończy się dobrze. Otwórzcie oczy zanim nie będzie chociaż dla was niewolników za późno.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 00:00:16

Ich już nie ma. Topiący się titanic na grze pozorów i pajacowania tonie. Idzie na dno. Kapitan rejsu niedouczony ściągnie ich wszystkich na samo dno. Ekonomia jest nieubłagana, ta kadencja to będzie totalny dramat. Germanista rządzący gminą, i to jeszcze taki jak on? To nie skończy się dobrze. Otwórzcie oczy zanim nie będzie chociaż dla was niewolników za późno.

Już to pare lat temu mówiłeś i jeszcze kilkanaście będziesz musiał powtarzać.Powodzenia w uporze.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 00:21:07

Już to pare lat temu mówiłeś i jeszcze kilkanaście będziesz musiał powtarzać.Powodzenia w uporze.

tak sobie tłumacz dziadu. Takich cyrków to w historii tego miasta jeszcze nie było. Następnym razem sprawdzimy dokładniej liczenie głosów. No chyba, że prokuratura wcześniej zrobi swoje. A wtedy won mi stad na zawsze. Wiezienie prędzej czy później takiego jednego co po wróżkach biega nie ominie.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 00:33:18

Wybory zadecydowały i tyle.A twoje wywody to twoje wywody.

I nie ubliżaj mi.Bo ci sprawę cywilną założę.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 00:51:20

Wybory zadecydowały i tyle.A twoje wywody to twoje wywody.
I nie ubliżaj mi.Bo ci sprawę cywilną założę.

biegnij na policję. To wasz styl. Gorzej z wygraniem sprawy w waszym przypadku to wyglada. Czekam na sprawę, po przegranej oddaj mi pieniądze. Grzecznie i potulnie. Ze skulonym ogonem. Azorze idz spać.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 01:07:04

biegnij na policję. To wasz styl. Gorzej z wygraniem sprawy w waszym przypadku to wyglada. Czekam na sprawę, po przegranej oddaj mi pieniądze. Grzecznie i potulnie. Ze skulonym ogonem. Azorze idz spać.

W pysk hamie miekim robiony bys dostał to by ci się odechciało sapać , miekka fajo.I po raz wtóry Fajfusie pisze płytki głąbie.Sapie sierota i sapie pizdzielec netowy.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 01:08:39

No Cyrk odjechał a Clown został.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 07:24:06

A teraz opowieści są,że dzieciak jest zły. Dramat.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 08:31:33

W pysk hamie miekim robiony bys dostał to by ci się odechciało sapać , miekka fajo.I po raz wtóry Fajfusie pisze płytki głąbie.Sapie sierota i sapie pizdzielec netowy.

nie wytrzymałeś prostaku. Nie strasz. Pewnie jest od tych, dla których układ jest ważniejszy od walki z przemocą. Pewnie masz dziś kaca. Podać wiadro?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 09:18:20

Czy Pan Koziełek i Pani Gogola raczyliby nam powiedzieć dlaczego głosowali za nierozwiazaniem umowy o pracę? Aha! Zapomniałam, że nie chcieli w ogóle dyskutować na ten temat.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 10:52:36

Dobra już bo zanudzacie. Odejdzie na emeryturę pożyje rok i umrze. Koniec tematu.

Czy ktoś może powiedzieć kiedy naprawicie dziurę w drodze zaraz za torami kolejki wąskotorowej i ustabilizujecie tą cholerną studzienkę kanalizacyjną ? Dzisiaj byłem świadkiem jak człowiek wyjechał na środek żeby to ominąć, a z naprzeciwka starsza pani prawie w niego uderzyła. No ile można czekać co wy samolotami latacie czy durniów udajecie, że problemu tam nie ma ? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych