Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

NASZ ZNAKOMITY BURMISTRZ PIOTRKOWA

1432 odpowiedzi w tym temacie

#1421 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:06:57

Druzyna dziewcząt grających w piłkę nożną jest od kilku lat jak już ktoś wyżej napisał stroje, które mają są po części ze składek rodziców oraz od sponsorów, o które nota bene postarali się rodzice bardziej zaangażowani. Ktoś kiedyś powiedział, że nie wiadomo jak długo jeszcze będzie chciało im się grać może rok bo to jest młodzież przecież... No jasne to jest motywacja dopiero.. Zamiast wspierać te dzieciaki próbuje się je zniechęcić od tego czasu minęły 3lata dziewczyny grają nadal, utrzymują się na pierwszym miejscu wygrywają każdy mecz w tym dwa w deszczu, przy silnym wietrze dziewczyny szły jak burza!!! Warto by to docenić mało tego czy ktokolwiek wie jak te mecze wyglądają? Jak są dziewczyny traktowane przez przeciwne drużyny? Jak sędziowie się zachowują co powinni być bezstronni? Trzeba by było nagrywać każdy mecz bo niektóre drużyny nie znają pojęcia gry fair play, sędziowie zresztą też i nie reagują przykład dzisiejszy mecz dziewczyny były szarpane, kopane sędzia nie reagował. Pomimo tego grają bo lubia. Przeciwne drużyny zawsze przyjeżdżają autokarami czy Nasze dziewczyny nie zasługują na żadne wsparcie? Nie każdy rodzic ma auto żeby zawieść na mecz i czas bo przecież większość pracuje nawet w weekendy, one są uparte i dążą do celu, rozwijają się, są coraz bardziej pewne siebie na boisku warto by to docenić. Przecież nie chodzi o jakieś miliony najważniejsze żeby mogły bezpiecznie dojeżdżać na mecze bo to przecież jeszcze dzieci. Jeśli chodzi o stadion warto by pomyśleć o zadaszeniu nad trybunami nawet ze względu na gości, którzy przyjeżdżają ze swoimi kibicami i często komentują przez co dziewczyny narażone są na wyzwiska typu wiesniary. Czym one sobie na to zasłużyły? Na szczęście nie przejmują się tego typu tekstami tylko robią swoje, grają. Tylko mam pytanie ta Drużyna od Sportu w gminie gdzie jest? Zjednoczeni to nie tylko drużyna mężczyzn to też dziewczyny-Zjednoczone ambitne i zawziete, ale jeśli nikt nie zainteresuje się ich losem zaprzepasci się to wszystko nad czym pracowały im też w końcu cierpliwość się skończy. Chce dodać jeszcze, że dziewczyny w większości są już w szkole średniej, ale grę zaczynały już w gimnazjum odnosząc sukcesy. Rok temu na przyklad drużyna dziewcząt z gimnazjum zdobyła pierwsze miejsce w między szkolnych rozgrywkach wróciły z pucharem i tu trzeba zaznaczyć, że jako transport służyli rodzice!!! Czy to gdzieś było przez kogoś odnotowane? Nie wiem czy ktoś wie (napewno znowu rodzice i rodzina dziewcząt), że w Naszym mieście i gminie jest też młodsza grupa dziewcząt grających w piłkę nożną? Rośnie
Nam nowe pokolenie, więc jeśli już ktoś mówi, że wspiera sport niech słowa zamieni w czyny.

#1422 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 08:25:08

Prawda ale kto to doceni.

#1423 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 09:19:51

KOGO TO OBCHODZI!

#1424 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 09:20:42

Ja do nich nic nie mam.. po prostu ich nie lubie

#1425 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 13:28:25

Dziewczyny na Medal

#1426 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 13:32:10

nie wiem po co ta drużyna, to powinno być rozwiązane! 

#1427 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 13:37:37

Bydgoszcz mo braci Sekielskich!

My mumy braci Fylków!

#1428 ~Eeeeeee~

~Eeeeeee~
  • Goście

Napisano dziś, 14:28:36

Bydgoszcz mo braci Sekielskich!
My mumy braci Fylków!

Ale jesteś glupi

#1429 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano dziś, 16:32:47

nie wiem po co ta drużyna, to powinno być rozwiązane!

A dlaczego miałoby być rozwiązane? Mają swoją pasję, chcą grać powinno sie rozpowszechniać sport w każdej formie szczególnie wśród młodzieży właśnie bo często są skupieni na laptopach i telefonach.

#1430 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 40 minut temu

seniorow druzyne rozwiazac stale przegrywaja a najwiecej kasy biora z gminy az  65 000  i ta kasa w bloto idzie.

#1431 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 minut temu

ta kasa idzie na mlodziez , seniory graja dla przyjemnosci 

#1432 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 minut temu

ha ha dla przyjemnosci za starzy sa zeby wygrywac szkoda na nich kasy

#1433 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 8 minut temu

Ile Miasto rocznie  wydaje na stadjon i kluby.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych