Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

naprawa zmywarki

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 14:56:53

Czy jest w Lipnie jakis serwis urzadzen agd ? Potrzebuje zajrzec do zmywarki i pewnie ją naprawic :)

#2 ~domownik~

~domownik~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 11:34:27

Czy jest w Lipnie jakis serwis urzadzen agd ? Potrzebuje zajrzec do zmywarki i pewnie ją naprawic :)

na ul Przekop jest serwis agd, ale czy się znają na zmywarkach?? oby nie skończyło się zakupem nowej
ps: czyściłeś filtry?? i co się dzieje??

#3 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 19:40:34

W Lipnie nie radzę. W Łochocinie jest super facet, robi to dobrze i tanio zna się na rzeczy. Nie pamiętam do niego numeru, ale wpadnij do sklepu AGD do pani Ireny ona mi ten numer dała pewnie go ma. Przyjeżdża do domu. To czego w Lipnie nie można naprawić on to zrobi. Mówię serio

#4 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 19:45:45

Mam ten numer podaję Dom 2881705 kom 601655237 Zadzwoń a nie pożałujesz . Facet naprawdę zna się na swojej robocie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 22:07:02

Mam ten numer podaję Dom 2881705 kom 601655237 Zadzwoń a nie pożałujesz . Facet naprawdę zna się na swojej robocie

To że zna się na robocie to nie ulega wątpliwości. ALE JEST NIESPOTYKANIE UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM.Przyjechał do uszkodzonej pralki automatycznej. Po prawie pół godziny dokładnych oględzinach stwierdził ,że nie ma sensu jej naprawiać. Uważał że szkoda kasy na naprawę , bo i tak nie będzie z niej pożytku. Nie wziął za dojazd i sprawdzenie żadnych pieniędzy.Koleżanka poleciła innego fachowca z Lipna. Przyjechał Pan naprawił pralkę skasował 250 zł. Pralka nie skończyła pierwszego prania, coś zadymiło i zadudniło. Poprosiłam tego pana aby przyjechał i coś z tym faktem zrobił. Obiecywał codziennie że przyjedzie. Po tygodniu oczekiwania kupiłam nową pralkę.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 09:54:07

W Kikole też jeden pan serwisuje zmywarki.

\

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2015 - 20:15:00

To że zna się na robocie to nie ulega wątpliwości. ALE JEST NIESPOTYKANIE UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM.Przyjechał do uszkodzonej pralki automatycznej. Po prawie pół godziny dokładnych oględzinach stwierdził ,że nie ma sensu jej naprawiać. Uważał że szkoda kasy na naprawę , bo i tak nie będzie z niej pożytku. Nie wziął za dojazd i sprawdzenie żadnych pieniędzy.Koleżanka poleciła innego fachowca z Lipna. Przyjechał Pan naprawił pralkę skasował 250 zł. Pralka nie skończyła pierwszego prania, coś zadymiło i zadudniło. Poprosiłam tego pana aby przyjechał i coś z tym faktem zrobił. Obiecywał codziennie że przyjedzie. Po tygodniu oczekiwania kupiłam nową pralkę.

Ten Pan także naprawiał mi lodówko-zamrażarkę. Pełen profesjonalizm i umiarkowana cena za naprawę.

#8 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 18:56:45

Ten Pan także naprawiał mi lodówko-zamrażarkę. Pełen profesjonalizm i umiarkowana cena za naprawę.

Przestała działać mi w sklepie duża szafa chłodnicza.
Diagnoza pana serwisanta z Włocławka jest szokująca - uszkodzony agregat koszt naprawy -ok. 2 tys. zł.
Pan Krzysztof po 10 minutach majstrowania uruchomił tę szafę za 150 zł.
Dalszy komentarz zbędny, pozostaje podziękować na tym forum.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 17:27:59

Diagnoza pana serwisanta z Włocławka jest szokująca - uszkodzony agregat koszt naprawy -ok. 2 tys. zł.

Jak skontaktować się z tym panem .
Może ktoś zna jego telefon.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 22:17:48

Jak skontaktować się z tym panem .
Może ktoś zna jego telefon.

Są wcześniej podane chyba aktualne nr telefonów
601655237
542881705

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 22:35:22

Popsuła się zmywarka, zgłaszam ją w Lipnie i słyszę że naprawa jej będzie kosztować 250 zł. Dzwonię do tego pana Krzysztofa, opisuję objawy a on twierdzi że sama jestem w stanie ją naprawić. No i stało się, mój mąż sam naprawił ją po 15 minutach. Zastanawiam się- ile zarabiają tacy nieuczciwi panowie, a co z tego mają tacy fachowcy jak Pan Krzysztof ?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 00:18:34

Też potrzebuję serwisanta do sklepu.Możesz napisać gdzie ten Pan ma zakład i czy wystawi fakturę za usługę?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2016 - 17:47:15

Też potrzebuję serwisanta do sklepu.Możesz napisać gdzie ten Pan ma zakład i czy wystawi fakturę za usługę?

Są wcześniej podane numery tego fachowca. Resztę dowiesz się od niego osobiście

#14 ~Alicja ze Skępego~

~Alicja ze Skępego~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2017 - 18:42:54

Z ledwością odzyskałam pralkę oddaną do naprawy w Lipnie. Minęło pól roku jak Pan Sztypka po parunastu minutach naprawił ją u mnie w domu za naprawdę nieduże pieniądze. Poprzedni pan chciał odkupić ją na cxzęści. Dzięki, praleczka spisuje się do tej pory bez zarzutów.

#15 ~Lipno~

~Lipno~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 15:06:33

Dziękuję p. Krzysztofowi za naprawę i wyczerpującą informację dot niesprawnosci mojej pralki. Z poprzednim naprawiaczem to ja sobie inaczej pogadam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych