Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

naprawa butów

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 gizella

gizella

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:07:53

Zdarzyło Wam się samemu naprawiać buty? Odkąd zaczęłam biegać to niestety widzę jak szybko buty się zużywają, niedawno moje ulubione buty całkowicie się rozkleiły, szkoda wyrzucać ale do biegania się nie nadają, jest sens sklejać? jeśli tak to czym?

#2 ~kaportka~

~kaportka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 09:33:29

Naprawiałam dziecku niedawno korki. Odkleiła się podeszwa. Kupiłam klej który nazywa się Tadam właśnie do butów sportowych. Samo klejenie poszło szybko, a po kilku godzinach buty już były gotowe do gry. 

#3 ~gizella~

~gizella~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 19:18:25

namieirzyłam ten klej w liroju, daje rade, buty sklejone i do tej poiry się trzymają, a to prawie 2 tygodnie, i ciągle używane.

#4 ~Iwo~

~Iwo~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 10:02:59

A co to za klej jest? Jakaś nowość? Lepszy od takich z kiosku?

#5 ~Stili~

~Stili~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 01:45:52

Też szukam jakiegoś dobrego kleju, z tym, że mam ten problem, że chodzi o buty sportowe, które są w ciągłym "ruchu" i boję się, że znów się rozkleją...

#6 ~oetadam~

~oetadam~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 17:07:24

A co to za klej jest? Jakaś nowość? Lepszy od takich z kiosku?

Witam! Iwo TADAM® to klej elastyczny, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

#7 ~insert~

~insert~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 13:54:43

A dużo tego kleju trzeba nałożyć, żeby 'złapało' uszkodzenie? Da się w razie czego wyczyścić nadmiar? Zawsze się tego obawiam....

#8 ~oetadam~

~oetadam~
  • Goście

Napisano wczoraj, 16:36:32

A dużo tego kleju trzeba nałożyć, żeby 'złapało' uszkodzenie? Da się w razie czego wyczyścić nadmiar? Zawsze się tego obawiam....

Witam! Insert należy nałożyć jego niewielką ilość, bowiem klej TADAM® jest wysoce wydajny. Należy unikać nakładania nadmiernej ilości kleju, ponieważ znacznie to wydłuża czas schnięcia. Jeżeli w trakcie klejenia obu części klejem TADAM® nadmiar produktu wychodzi bokiem, można go łatwo i precyzyjnie usunąć małym patyczkiem typu wykałaczka. Sprawi to również, że połączenie będzie bardziej precyzyjne i lepiej wykończone. Proszę pamiętać, że nadmierna ilość produktu może spowodować lekkie białawe odbarwienie na powierzchni.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych