Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

NAPISAC.PL - praca licencjacka, magisterska, inżynierska, zaliczeniowa - pomoc naukowa

praca licencjacka praca magisterska praca inżynierska pisanie pracy magisterskiej pisanie pracy inżynierskiej pisanie pracy dyplomowej magister licencjat student studia

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 09:51:23

Tego typu firma powinna być z urzędu rozgoniona!!!!

Za was nieuki pewnie też ktoś napisał.#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 10:28:51

Z oferty:

"Od podstaw samodzielnie stworzymy oryginalny i jedyny w swoim rodzaju wzór pracy.

Realizujemy wzory prac/opracowania z zakresu

prac licencjackich / magisterskich / inżynierskich / dowolnych prac zaliczeniowych.

Realizowana przez nas praca posiada pełen wymagany przekrój pracy naukowej: spis treści, wstęp, pełen przekrój pracy, podsumowanie, bibliografia."

 

Czyli wystarczy podać temat, a otrzyma się WZÓR pracy ze spisem treści, wstępem, pełnym przekrojem, podsumowaniem i bibliografią.  :)

 

Taaaa.... Padłem! Nie podnosić!  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 #3 ~bożeczytytowidzisz~

~bożeczytytowidzisz~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 13:17:40

Kiedyś, za dawnych, dobrych czasów, pod koniec studiów wybierało się temat pracy. Zaczynał się najważniejszy sprawdzian wiedzy, przebiegający pod okiem promotora. Kiedy była już napisana i przyjęta, przeglądał ją recenzent. Potem wyznaczano termin obrony, następowała obrona przed komisją i jeśli wszystko przebiegło pomyślnie, otrzymywało się dyplom ukończenia studiów. 

To jednak było dawno. Teraz jak widać, wystarczy zlecić "profesjonalnej firmie", w której "profesjonalny zespół naukowców" oczywiście ZA ODPOWIEDNIĄ OPŁATĄ napisze "wzór"(?!) pracy, a potem....

Potem to już tylko:

 

"Zaufaj mi, przecież jestę inżynierę!"

 

TO JEST CHORE !!!!!!#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 21:49:30

Do poczytania takie tam z netu:

 

Sprzedawcy prac dyplomowych nie kryją się już po studenckich forach internetowych, dyskretnie oferując swoje usługi. Teraz prowadzą profesjonalne strony i otwarcie reklamują się w sieci.

 

Czy pisanie prac na zlecenie jest zgodne z prawem?

Prawnik Marcin Chałupka, specjalista ds. szkolnictwa wyższego, wskazuje, że zgodnie z prawem autorskim przestępstwo popełnia ten, kto przedstawia cudzą pracę jako własną, a więc kupujący. Osoba, która napisała pracę, może jednak odpowiadać za pomocnictwo, czyli ułatwienie dokonania czynu zabronionego. – Jeśli sprzedającemu opracowanie zostanie udowodnione spełnienie przesłanek pomocnictwa, w tym zamiaru, może podlegać odpowiedzialności – wyjaśnia Marcin Chałupka.

Nie jest to jednak takie proste, ponieważ większość piszących zabezpiecza się przed konsekwencjami prawnymi. Na dziesięciu piszących, z którymi się skontaktowaliśmy w sprawie pracy magisterskiej, ośmiu już w pierwszym e-mailu zastrzegło, że będzie ona mieć charakter „przykładowy", „pomocniczy", „jest jedynie wzorem" lub „nie może zostać wykorzystana w celach niezgodnych z prawem".

 

Podsumowując: "Podmiot gospodarczy działający całkowicie zgodnie z prawem krajowym"    :lol: zabezpiecza się jak tylko może przed odpowiedzialnością karną, wyrywa od ciebie "zleceniodawco" pieniądze za napisanie pracy i mówi, że to tylko wzór, a co ty dalej z tym zrobisz to już twój problem. I nie daj się nabierać na bajki w stylu:"Jesteśmy firmą zrzeszającą wybitnych pracowników naukowych ze wszystkich dziedzin nauki"    :lol:​  Wybitni mają elementarne poczucie przyzwoitości i nie zajmują się tłuczeniem prac w jakiejś śmiesznej firmie. 

I lepiej ucz się "zleceniodawco". Naprawdę warto!      :)

 

 #5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 14:55:32

Tak więc studencie nie musisz przejmować się swoją pracą. Napisanie jej możesz po prostu zlecić firmie. Podasz tylko temat i spokojnie jedziesz nad morze, a za opłatą firma gwarantuje ci, że:

 

"Realizowana przez nas praca posiada pełen wymagany przekrój pracy naukowej: spis treści, wstęp, pełen przekrój pracy, podsumowanie, bibliografia."

 

Musisz jednak pamiętać o jednym, że ta sama legalnie działająca firma zabezpiecza się mówiąc:

 

"Uczeń/student zobowiązuje się do samodzielnej realizacji pracy."

 

Wprawdzie niewielkie już masz pole do  samodzielnej realizacji, bo samodzielnie możesz jedynie wpisać swoje imię i nazwisko, ale wtedy wszelkie ewentualne konsekwencje poniesiesz ty. Ty, bo nie jesteś twórcą tej pracy dyplomowej, a przedstawiając ją jako swoją...  No wiesz, tak to działa.

 

Ale co tam! Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije! W końcu przecież bendziesz magistrę albo inżynierę!

 

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca licencjacka, praca magisterska, praca inżynierska, pisanie pracy magisterskiej, pisanie pracy inżynierskiej, pisanie pracy dyplomowej, magister, licencjat, student, studia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych