Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

NAPISAC.PL - praca licencjacka, magisterska, inżynierska, zaliczeniowa - pomoc naukowa

studia student pisanie pracy praca licencjacka praca magisterska praca inżynierska pisanie pracy licencjackiej pisanie pracy magisterskiej pisanie pracy inżynierskiej pisanie pracy dyplomowej

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 09:33:08

Do poczytania takie tam z netu:

 

Sprzedawcy prac dyplomowych nie kryją się już po studenckich forach internetowych, dyskretnie oferując swoje usługi. Teraz prowadzą profesjonalne strony i otwarcie reklamują się w sieci.

 

Czy pisanie prac na zlecenie jest zgodne z prawem?

Prawnik Marcin Chałupka, specjalista ds. szkolnictwa wyższego, wskazuje, że zgodnie z prawem autorskim przestępstwo popełnia ten, kto przedstawia cudzą pracę jako własną, a więc kupujący. Osoba, która napisała pracę, może jednak odpowiadać za pomocnictwo, czyli ułatwienie dokonania czynu zabronionego. – Jeśli sprzedającemu opracowanie zostanie udowodnione spełnienie przesłanek pomocnictwa, w tym zamiaru, może podlegać odpowiedzialności – wyjaśnia Marcin Chałupka.

Nie jest to jednak takie proste, ponieważ większość piszących zabezpiecza się przed konsekwencjami prawnymi. Na dziesięciu piszących, z którymi się skontaktowaliśmy w sprawie pracy magisterskiej, ośmiu już w pierwszym e-mailu zastrzegło, że będzie ona mieć charakter „przykładowy", „pomocniczy", „jest jedynie wzorem" lub „nie może zostać wykorzystana w celach niezgodnych z prawem".

 

Podsumowując: "Podmiot gospodarczy działający całkowicie zgodnie z prawem krajowym"   :lol: zabezpiecza się jak tylko może przed odpowiedzialnością karną, wyrywa od ciebie "zleceniodawco" pieniądze za napisanie pracy i mówi, że to tylko wzór, a co ty dalej z tym zrobisz to już twój problem. I nie daj się nabierać na bajki w stylu:"Jesteśmy firmą zrzeszającą wybitnych pracowników naukowych ze wszystkich dziedzin nauki"   :lol:​  Wybitni mają elementarne poczucie przyzwoitości i nie zajmują się tłuczeniem prac w jakiejś śmiesznej firmie. 

I lepiej ucz się "zleceniodawco". Naprawdę warto!     :)

 

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 22:36:09

No i Czcigodny Pan Administrator zdjął ofertę firmy. Dobrze, że mamy zrzut ekranu   . 

I tak dla przypomnienia:

Firmą składającą ofertę napisania WZORÓW   prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich itd. itp. jest Napisać.pl. Firma mieści się w Toruniu. tel. 790 666 794, mail: biuro@napisać.pl.  Redaktorem naczelnym jest Agnieszka Szczepanik, a właścicielem Maciej Kuran. (dane ze strony internetowej firmy)

 

Ponieważ firma działa legalnie pisząc jedynie WZORY  prac i jak pisze na swojej stronie internetowej:

"Jesteśmy firmą zrzeszającą pracowników naukowych, którzy z pasji do nauki napiszą samodzielnie wzór pracy."

to warto było by poznać ich z imienia i nazwiska nie? No bo skoro wszystko jest legalne, pracownicy naukowi mają pasję, to chyba cenna by była opinia ich kolegów po fachu, będących promotorami różnych prac!

 

Zatem Czcigodny Panie Administratorze! Skoro wszystko jest ok i "legal" to po co chować głowę w piasek? My dalej drążymy temat i spróbujemy umówić się z p. Agnieszką na kawę.  :) 

 

 

 #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 14:53:39

Tak więc studencie nie musisz przejmować się swoją pracą. Napisanie jej możesz po prostu zlecić firmie. Podasz tylko temat i spokojnie jedziesz nad morze, a za opłatą firma gwarantuje ci, że:

 

"Realizowana przez nas praca posiada pełen wymagany przekrój pracy naukowej: spis treści, wstęp, pełen przekrój pracy, podsumowanie, bibliografia."

 

Musisz jednak pamiętać o jednym, że ta sama legalnie działająca firma zabezpiecza się mówiąc:

 

"Uczeń/student zobowiązuje się do samodzielnej realizacji pracy."

 

Wprawdzie niewielkie już masz pole do  samodzielnej realizacji, bo samodzielnie możesz jedynie wpisać swoje imię i nazwisko, ale wtedy wszelkie ewentualne konsekwencje poniesiesz ty. Ty, bo nie jesteś twórcą tej pracy dyplomowej, a przedstawiając ją jako swoją...  No wiesz, tak to działa.

 

Ale co tam! Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije! W końcu przecież bendziesz magistrę albo inżynierę!

 Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: studia, student, pisanie pracy, praca licencjacka, praca magisterska, praca inżynierska, pisanie pracy licencjackiej, pisanie pracy magisterskiej, pisanie pracy inżynierskiej, pisanie pracy dyplomowej

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych