Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

NAPISAC.PL - praca licencjacka, magisterska, inżynierska, zaliczeniowa - pomoc dydaktyczna

praca licencjacka praca magisterska praca inżynierska praca dyplomowa pisanie prac pisanie pracy student studia pomoc naukowa

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 09:28:37

Do poczytania takie tam z netu:

Sprzedawcy prac dyplomowych nie kryją się już po studenckich forach internetowych, dyskretnie oferując swoje usługi. Teraz prowadzą profesjonalne strony i otwarcie reklamują się w sieci.

Czy pisanie prac na zlecenie jest zgodne z prawem?

Prawnik Marcin Chałupka, specjalista ds. szkolnictwa wyższego, wskazuje, że zgodnie z prawem autorskim przestępstwo popełnia ten, kto przedstawia cudzą pracę jako własną, a więc kupujący. Osoba, która napisała pracę, może jednak odpowiadać za pomocnictwo, czyli ułatwienie dokonania czynu zabronionego. – Jeśli sprzedającemu opracowanie zostanie udowodnione spełnienie przesłanek pomocnictwa, w tym zamiaru, może podlegać odpowiedzialności – wyjaśnia Marcin Chałupka.

Nie jest to jednak takie proste, ponieważ większość piszących zabezpiecza się przed konsekwencjami prawnymi. Na dziesięciu piszących, z którymi się skontaktowaliśmy w sprawie pracy magisterskiej, ośmiu już w pierwszym e-mailu zastrzegło, że będzie ona mieć charakter „przykładowy", „pomocniczy", „jest jedynie wzorem" lub „nie może zostać wykorzystana w celach niezgodnych z prawem".

Podsumowując: "Podmiot gospodarczy działający całkowicie zgodnie z prawem krajowym"  :lol: zabezpiecza się jak tylko może przed odpowiedzialnością karną, wyrywa od ciebie "zleceniodawco" pieniądze za napisanie pracy i mówi, że to tylko wzór, a co ty dalej z tym zrobisz to już twój problem. I nie daj się nabierać na bajki w stylu:"Jesteśmy firmą zrzeszającą wybitnych pracowników naukowych ze wszystkich dziedzin nauki"  :lol:​  Wybitni mają elementarne poczucie przyzwoitości i nie zajmują się tłuczeniem prac w jakiejś śmiesznej firmie. 

I lepiej ucz się "zleceniodawco". Naprawdę warto!    :)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 22:38:35

No i Czcigodny Pan Administrator zdjął ofertę firmy. Dobrze, że mamy zrzut ekranu   . 

I tak dla przypomnienia:

Firmą składającą ofertę napisania WZORÓW   prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich itd. itp. jest Napisać.pl. Firma mieści się w Toruniu. tel. 790 666 794, mail: biuro@napisać.pl.  Redaktorem naczelnym jest Agnieszka Szczepanik, a właścicielem Maciej Kuran. (dane ze strony internetowej firmy)

Ponieważ firma działa legalnie pisząc jedynie WZORY  prac i jak pisze na swojej stronie internetowej:

"Jesteśmy firmą zrzeszającą pracowników naukowych, którzy z pasji do nauki napiszą samodzielnie wzór pracy."

to warto było by poznać ich z imienia i nazwiska nie? No bo skoro wszystko jest legalne, pracownicy naukowi mają pasję, to chyba cenna by była opinia ich kolegów po fachu, będących promotorami różnych prac!

Zatem Czcigodny Panie Administratorze! Skoro wszystko jest ok i "legal" to po co chować głowę w piasek? My dalej drążymy temat i spróbujemy umówić się z p. Agnieszką na kawę.  :) 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 14:52:12

Tak więc studencie nie musisz przejmować się swoją pracą. Napisanie jej możesz po prostu zlecić firmie. Podasz tylko temat i spokojnie jedziesz nad morze, a za opłatą firma gwarantuje ci, że:

"Realizowana przez nas praca posiada pełen wymagany przekrój pracy naukowej: spis treści, wstęp, pełen przekrój pracy, podsumowanie, bibliografia."

Musisz jednak pamiętać o jednym, że ta sama legalnie działająca firma zabezpiecza się mówiąc:

"Uczeń/student zobowiązuje się do samodzielnej realizacji pracy."

Wprawdzie niewielkie już masz pole do  samodzielnej realizacji, bo samodzielnie możesz jedynie wpisać swoje imię i nazwisko, ale wtedy wszelkie ewentualne konsekwencje poniesiesz ty. Ty, bo nie jesteś twórcą tej pracy dyplomowej, a przedstawiając ją jako swoją...  No wiesz, tak to działa.

Ale co tam! Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije! W końcu przecież bendziesz magistrę albo inżynierę!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 10:31:06

No i "prawdziwi fachowcy w dziedzinie nauk humanistycznych" (ojesu!!! :lol:  :lol:  :lol: )  już poprawili "byka" na stronie.   :)

Ciekawe tylko  jakiej "spółdzielni" zlecali pisanie WZORÓW swoich prac? Pewnie w jakimś GS-ie?  :rolleyes:

#5 ~Krox~

~Krox~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 22:11:35

Ktos korzystal z ich uslug?

#6 ~jozef~

~jozef~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 11:22:54

a dlaczego? też chcę skorzystać

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 12:26:26

Tak więc studencie nie musisz przejmować się swoją pracą. Napisanie jej możesz po prostu zlecić firmie. Podasz tylko temat i spokojnie jedziesz nad morze, a za opłatą firma gwarantuje ci, że:

"Realizowana przez nas praca posiada pełen wymagany przekrój pracy naukowej: spis treści, wstęp, pełen przekrój pracy, podsumowanie, bibliografia."

Musisz jednak pamiętać o jednym, że ta sama legalnie działająca firma zabezpiecza się mówiąc:

"Uczeń/student zobowiązuje się do samodzielnej realizacji pracy."

Wprawdzie niewielkie już masz pole do  samodzielnej realizacji, bo samodzielnie możesz jedynie wpisać swoje imię i nazwisko, ale wtedy wszelkie ewentualne konsekwencje poniesiesz ty. Ty, bo nie jesteś twórcą tej pracy dyplomowej, a przedstawiając ją jako swoją...  No wiesz, tak to działa.

Ale co tam! Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije! W końcu przecież bendziesz magistrę albo inżynierę!

Wszystkich magistrów, uczących w szkołach, którzy "ukończyli" szkoły za pieniądze powinno się jeszcze raz postawić przed komisjami egzaminacyjnymi w celu sprawdzenia ich wykształcenia - przydatności do wykonywania zawodu nauczyciela. To byłby dopiero popłoch w ich szeregach..............

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 15:13:07

Jezu lepiej nie;) bo szkoły by pozamykali.Nauczyciel w podstawowce powinien byc po wyzszych ,codziennych studiach z tytułem,a w szkołach średnich po doktoracie czyli profesor...Nie rozumiem dlaczego młodziez mowi pan/pani profesorze skoro ledwo co ukonczyli szkołe lub zaocznie i maja lub nie maja tytułu mgr????

#9 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 23:30:45

Nie zgadzam się z opiniami na tym forum. Korzystałem z usług tej firmy z pol roku temu. Promotor od samego początku miał mnie w tyłku, jak i moich kolegów. Nie miał czasu, na maile nie odpowiadał, Nie wiedziałem jak zabrać się do pracy. Zwróciłem się o pomoc do tej firmy. Od razu otrzymałem wiadomość, pomogli mi w stworzeniu planu pracy, stworzeniu bibliografii, a potem pomogli mi w napisaniu poszczególnych rozdziałów. Dzięki nim praca w ogóle powstała. Zwróciłbym uwagę przede wszystkim nie tyle na studentów, co podejście promotorów/kadry wyższej na uczelniach.

Polecam serdecznie tę firmę i jestem im bardzo wdzięczny. A ci co piszą brednie, może pomylili firmy. Pozdrawiam

#10 ~Patryk01~

~Patryk01~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 23:42:30

Firma zarejestrowana legalnie, działająca legalnie,  nie jakiś krzak. Zgodzę się z powyższym, że dzisiaj postawa promotorów pozostawia wiele do życzenia. "Profesorowie, doktorzy etc." mają studentów gdzieś. Liczy się tylko prestiż i kasa - a na uczelniach zawsze jest. Ciepła, fajna posada. Idea "studiowania" już dawno poszła w zapomnienie. Dzisiaj to tylko papierek potrzebny do korporacyjnego stołka.

Pomoc studentom ma być zakazana, bo nie wiedzą jak się do czegoś zabrać i nie mają nikogo kto im pokaże? Często to nie lenistwo, tylko czysty brak wiedzy w tym zakresie.

#11 ~Zadowolona~

~Zadowolona~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 01:03:21

Korzystałam z ich usług i byłam bardzo miło zaskoczona. Pojechałam do biura firmy do Torunia po rozmowie telefonicznej. Miałam problem z analizą finansową do biznesplanu dla mbanku. To była czarna magia jak dla mnie. Podpisalismy umowe, wystawili fakture, szybko sprawnie i konkretnie. W tydzien na czas opracowali materiał, ktory byl bez zarzutu, jedna korekta naniesiona w kilka godzin od reki po uwagach Konsultanta z banku. Pan Maciej to profesjonalista i bardzo miły czlowiek. Nie wiem skad tyle jadu w komentarzach. Polecam napisac.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca licencjacka, praca magisterska, praca inżynierska, praca dyplomowa, pisanie prac, pisanie pracy, student, studia, pomoc naukowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych