Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Namierzyć chama co obraza mieszkańców bloków!

97 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 18:25:47

Podejrzany ma na imię na R. Używa lewej komórki do pisania wulgarnych postów obrażających Państwa G. Proszę go namierzyć. Niech publicznie przeprosi za chamskie wpisu obrażające wiele mieszkańców!

#2 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 18:43:55

Namierzyć i ukarać! Zapomniał jak w klitce mieszkał. Na szczęście już nie mieszka. Te balety w weekendy do 4 rana. Sąsiedzi chcieli żeby się wyprowadził. Chcieliśmy nawet zrzucać się na jego raty na kredyt za który kupił domek.

#3 ~Szubin~

~Szubin~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 19:09:11

Obrażanie ludzi mieszkających w blokach to chamstwo, a dwa samobójstwo polityczne. Namierzyć gnoja i wskazać palcem. Niech przeprasza. Ponoć ma lewa komórkę i myśli ze go nie namierzy policja. Czuje się bezkarny.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 19:27:41

Co za typ prześmiewa i obraza ludzi mieszkających w blokach??? Chce poznać chama!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 19:30:15

Ja tez chce wiedzieć. Mieszkam w bloku. Jest mi z tum dobrze, ale bydlaka, który z nas się śmieje bo mieszka w domku chce poznać.,Zgłoszę te wpisy na policję! Blokersi zapamietają!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 19:31:23

On chciał obrażać Marasa! Wiadomo kto. Ale obraza również mnie i moja rodzinę. Niech policja go namierzy!

#7 ~Czy to ten gej?~

~Czy to ten gej?~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 19:39:02

Blokersi chcą wiedzieć co za cham ośmiesza i obraza życie ludzi którzy mieszkają w blokach! Kto to jest?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 19:41:25

PROSZĘ NAMIERZYĆ CHAMA, KTÓRY WYŚMIEWA LUDZI MIESZKAJĄCYCH W BLOKACH? Co trzeba zrobić, zrby go namierzyć? Zgłosić na policję? Do Żnina nie chciałbym!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 19:42:18

PROSZĘ NAMIERZYĆ CHAMA, KTÓRY WYŚMIEWA LUDZI MIESZKAJĄCYCH W BLOKACH? Co trzeba zrobić, zrby go namierzyć? Zgłosić na policję? Do Żnina nie chciałbym!

Wysyłasz do Bydgoszczy lub Poznania dopisując koniecznie, że w Żninie ze względu n układy zatuszujà to.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 19:44:00

BRAWO , KTOŚ TAK KULTURALNIE SIĘ POWYŻEJ ROZPISAŁ PEWNO MA WYŻSZE , WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 19:48:07

BRAWO , KTOŚ TAK KULTURALNIE SIĘ POWYŻEJ ROZPISAŁ PEWNO MA WYŻSZE , WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE!

powtórzę raz jeszcze. NAMIERZYĆ CHAMA. Ty nim jesteś. Wykształcenie porównamy po tym jak cię znajda. JESTEŚ CHAMEM :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 19:50:41

Jestem za! Czytam to od ponad miesiąca. On nas obraza, czyli ludzi mieszkających w blokach. Poniża nas. Wyśmiewa. A sam zapomniał gdzie niedawno mieszkał. Złapać gnoja. Chce znać prostaka, który wielu wielu mieszkańców obraza. Imię i nazwisko. Trzeba to zgłosić do mediów krajowych.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 19:52:39

powtórzę raz jeszcze. NAMIERZYĆ CHAMA. Ty nim jesteś. Wykształcenie porównamy po tym jak cię znajda. JESTEŚ CHAMEM :)

wykształcenie ci podam. Rzekomo Magister. Zapominaj jak w klitce mieszkał przez całe życie. POLICJA! Tutaj popełniane jest zniesławienie wielu ludzi którzy w blokach mieszkają. To taki typ który w tym mieście czuje się bezkarny!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 19:57:53

Do psa Cywila zadzwoń  , czytam i brak słów.

Idz i powiedz to Odbiorcy a nie sie przed monitorkiem  trzęsiesz.

Chyba masz Honor.Bynajmniej ja bym tak zrobił.

Bo pisanie tu to pisanie o niczym koniec końców.

Byle coś nabazgrać.

Idz chłopu wygarnij to Cie popamięta i nie napisze nic bo mu strach nie pozwoli.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 19:59:19

Do psa Cywila zadzwoń  , czytam i brak słów.

Idz i powiedz to Odbiorcy a nie sie przed monitorkiem  trzęsiesz.

Chyba masz Honor.Bynajmniej ja bym tak zrobił.

Bo pisanie tu to pisanie o niczym koniec końców.

Byle coś nabazgrać.

Idz chłopu wygarnij to Cie popamięta i nie napisze nic bo mu strach nie pozwoli.

Wstydliwy jest chyba

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 20:01:46

Zobacz człowieczku ile wulgarnych słów użyłeś. Ile obraźliwych tematów założyłeś? Leć koniecznie jutro na policję albo do prokuratury w Gorzowie. Wszystkie sprawy zaniechają a twoja się zajmą!!!!!!!!!!!!!t

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 20:02:42

DAWAĆ GNOJA CO OBRAZA MNIE I MOJA RODZINĘ MIESZKAJĄCA W BLOKACH. U nas żadnych szczurów nie ma i nie słyszę pierdzenia sąsiada. CHCE POZNAĆ NAZWISKO CHAMA KTO WYŚMIEWA SIĘ LUDZI MIESZKAJĄCYCH W BLOKACH. Stawiam ze sam kiedyś mieszkał. POLICJA! POLICJA! Ja sobie ku*** nie życzę żeby jakiś cham prześmiewał się z tego, że mieszkam w bloku. DAWAĆ GNOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 20:04:23

Zobacz człowieczku ile wulgarnych słów użyłeś. Ile obraźliwych tematów założyłeś? Leć koniecznie jutro na policję albo do prokuratury w Gorzowie. Wszystkie sprawy zaniechają a twoja się zajmą!!!!!!!!!!!!!t

żadnych tematów nie założyłem chamie. JUTRO ZGŁASZAM SPRAWĘ NA POLICJĘ I DO MEDIÓW. PODEJRZENIE JEST JEDNO. To taki cham, który od kilku lat mieszka w domku na kredyt i ma czelność nas mieszkańców bloku obrażać. ** ***

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 20:05:18

czy to absolwent pedałówy????

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 20:08:00

Proszę o jeszcze więcej inwektyw , w tym pajac , cham , świecąca gęba i o mojej zonie sucha , głąb , giry jak pałąki . Bardzo proszę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych