Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najwięksi wygrani wyborów samorządowych 2014

wybory

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 07:28:36

Kto Waszym zdaniem jest największym wygranym tych wyborów?

Dla mnie, oprócz pierwszoplanowych zwycięzców, czyli Pana Piątkowskiego i Pani Kukielskiej, to młodzi w radzie są największymi wygranymi. Np. takiego Pana Skrzynieckiego nazywano od obsz...ymurków i że nic konkretnego dla siebie i miasta nie zrobił, a tu taki wynik!

Chyba jako jedyny zdobył ponad 50% głosów w swoim okręgu.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 07:34:56

Dla mnie największym wygranym jest nowy starosta, Pan Okruciński. To człowiek konkretny i przedsiębiorczy. Jest szansa, że jako doświadczony w zarządzaniu firmą i zasobami ludzkimi człowiek postawi na efektywność i pożegna się z obibokami i pierdzistołkami w urzędzie i jednostkach.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 08:23:20

Jednak Mariusz Piątkowski i NAS! Tak naprawdę zmietli z firmamentu Romana Tasarza i jego ekipę. Wynik prawie 80% to nokaut i zupełnie wyjątkowa sprawa w skali kraju. 

Ale ja podszedłbym do tego też tak, że wśród największych zwycięzców jesteśmy my Mieszkańcy Golubia-Dobrzynia!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 09:02:15

Ale ja podszedłbym do tego też tak, że wśród największych zwycięzców jesteśmy my Mieszkańcy Golubia-Dobrzynia!

Taaaaaaaaaaak !

Trzymam kciuki za nowo wybrane władze (zarówno burmistrza Golubia-Dobrzynia, jak i całą radę) abyśmy przez całą kadencję czuli się zwycięzcami.

#5 ~KAZIMIERZ~

~KAZIMIERZ~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 11:20:08

Jednak Mariusz Piątkowski i NAS! Tak naprawdę zmietli z firmamentu Romana Tasarza i jego ekipę. Wynik prawie 80% to nokaut i zupełnie wyjątkowa sprawa w skali kraju. 

Nie chwalcie  dnia przed zachodem słońca, pożyjemy, zobaczymy, a czy wśród największych zwycięzców jesteśmy my mieszkańcy golubia dobrzynia, to się okaże za jakiś czas ..Nie jestem pesymistą ale osobą ostrożną, wiele już było ochów i achów, gratulacji poprzednikom i co. Bycie burmistrzem to nie jest funkcja prestiżowa, to wielka odpowiedzialność, a więc życzę panu burmistrzowi  solidnej pracy dla dobra mieszkańców naszego miasta i wypełnienia obietnic przedwyborczych,Mieszkańcy Golubia Dobrzynia są coraz bardziej dojrzalii wszystkim nam zależy, aby w naszym mieście żyło się coraz lepiej.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 13:42:52

Dla mnie największym wygranym jest nowy starosta, Pan Okruciński. To człowiek konkretny i przedsiębiorczy. Jest szansa, że jako doświadczony w zarządzaniu firmą i zasobami ludzkimi człowiek postawi na efektywność i pożegna się z obibokami i pierdzistołkami w urzędzie i jednostkach.

30% obibokow kolesi i kolezaneczek KWIATKA powinno wyleciec,to zli ludzie,dzialali dla niego niekoniecznie z korzyscia dla spoleczenstwa

#7 ~KAZIMIERZ~

~KAZIMIERZ~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 14:30:54

30% obibokow kolesi i kolezaneczek KWIATKA powinno wyleciec,to zli ludzie,dzialali dla niego niekoniecznie z korzyscia dla spoleczenstwa

EPOKA KWIATKA POWINNA SIĘ SKOŃCZYĆ RAZ NA ZAWSZE!!! OBY  SIĘ NIGDY  NIE POWTÓRZYŁA!  NIE ZNAM PANA OKRUCIŃSKIEGO, ALE SŁYSZĘ TYLKO POZYTYWNE OPINIE, A WIĘC ŻYCZĘ PANU OKRUCIŃSKIEMU  POMYŚLNOŚCI  W DOBIERANIU SOBIE WSPÓŁPRACOWNIKÓW, OBY TO BYLI LUDZIE UCZCIWI I KOMPETENTNI ! POZDRAWIAM :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych