Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Najtańsze okna w Grudziądzu!

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 monami

monami

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 13 maj 2010 - 15:12:16

Dobra....Ja mam do wymiany 7 okien. Nie znam wymiarów ale są to okna w kamienicy czyli każdy wie jakie. Niech Pan poda przybliżona cenę jednego. Odwiedziłam większość firm w Grudziądzu i mnie ceny powaliły.
TYLKO KANIBAL NIE GARDZI CZŁOWIEKIEM

#2 ~~extramalny~~

~~extramalny~~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 10:25:32

Z ciekawości.Ile kosztuje okno o symbolu 52 ,wraz z montażem i standardowym parapetem wewnętrznym?

Okno 052 kosztuję 682zl + 60zl (montaż) + ok 60zl (parapet)= ok 800zl
Przy większym zamówieniu cenę możemy negocjować.
Pozdrawiam Piotr

#3 ~~extramalny~~

~~extramalny~~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 10:40:04

Dobra....Ja mam do wymiany 7 okien. Nie znam wymiarów ale są to okna w kamienicy czyli każdy wie jakie. Niech Pan poda przybliżona cenę jednego. Odwiedziłam większość firm w Grudziądzu i mnie ceny powaliły.

Okna w kamienicy się znacznie różnią mimo że na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo. Przede wszystkim wymiarami i skrzydłami!
Możemy zrobić wersje oszczędną z dwoma skrzydłami otwieranymi a małe skrzydła na stałe zamknięte (wyglądają tak samo jak oryginał) albo
normalną wersję z czterema skrzydłami otwieranymi z tym że w dużych skrzydłach będzie słupek ruchomy dla większej wygody, a wtedy cena się znacznie zmieni :)
Jeszcze możemy mieć górę zaokrągloną i wtedy też cena będzie inna.
Proszę o podanie w przybliżeniu wymiarów okna to wtedy będę mógł coś dokładniej powiedzieć.
Pozdrawiam Piotr

#4 ~~lila~~

~~lila~~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 11:50:27

Okna w kamienicy się znacznie różnią mimo że na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo. Przede wszystkim wymiarami i skrzydłami!
Możemy zrobić wersje oszczędną z dwoma skrzydłami otwieranymi a małe skrzydła na stałe zamknięte (wyglądają tak samo jak oryginał) albo
normalną wersję z czterema skrzydłami otwieranymi z tym że w dużych skrzydłach będzie słupek ruchomy dla większej wygody, a wtedy cena się znacznie zmieni :)
Jeszcze możemy mieć górę zaokrągloną i wtedy też cena będzie inna.
Proszę o podanie w przybliżeniu wymiarów okna to wtedy będę mógł coś dokładniej powiedzieć.
Pozdrawiam Piotr

Witam. Czy moglby mi pan w przyblizeniu podac cene standardowego zestawu okno+drzwi balkonowe w bloku. Z gory dziekuje

#5 ~~extramalny~~

~~extramalny~~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 12:30:15

Witam. Czy moglby mi pan w przyblizeniu podac cene standardowego zestawu okno+drzwi balkonowe w bloku. Z gory dziekuje

Jak już wcześniej pisałem - okna w Kamienicy i w Blokach też sie różnią.
Nawet kilka cm robią już nam różnice w cenie.
Jeżeli ma Pani okno o wymiarach 1465 x 1435 dwu skrzydłowe i 865 x 2095 balkonowe to cena za komplecik 910zl (brutto) a jeżeli
ma Pani okno o wymiarach 1765 x 1435 dwu skrzydłowe i 865 x 2095 balkonowe to cena za komplecik 999zl (brutto)

#6 monami

monami

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 14 maj 2010 - 12:58:40

jedno okno ma wymiar 1215X1875. ( mierzone same skrzydła okienne)

Użytkownik monami edytował ten post 14 maj 2010 - 12:59:53

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 13:32:47

Prosze o wycene okna 5 komorowego o wymiarach wys 1,48m i szer 0,99m (to są wymiary ramy pasującej do otworu w scianie). Okno ma byc na dole mniej wiecej kwadratowe i wyzej prostokątne. Górne ma byc uchylne a dolne otwierane i uchylne.

Interesuje mnie czas wykonania dwóch takich okien od chwili przyjecia zamówienia i na jaki okres dostaje gwarancję.

#8 ~madesssss~

~madesssss~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 14:12:01

wszedzie sa wyceny gratis!!! a przy wiekszej ilości pomiary z natury i montaz

#9 ~~extramalny~~

~~extramalny~~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 10:50:30

jedno okno ma wymiar 1215X1875. ( mierzone same skrzydła okienne)

okno czteroskrzydłowe z ruchomym słupkiem o wymiarach 1200 x 2000

kolor biały . cena okna - 854,00 zł. demontaż , montaz , obróbka - 256,00 zł.

okno o podanych wyżej wymiarach w opcji dwuskrzydłowej z poprzeczką imitującą skrzydła górne

kolor biały , cena okna 688,00 zł. , demontaz , montaz obróbka murarska j/w.

#10 monami

monami

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 17 maj 2010 - 11:41:18

okno czteroskrzydłowe z ruchomym słupkiem o wymiarach 1200 x 2000

kolor biały . cena okna - 854,00 zł. demontaż , montaz , obróbka - 256,00 zł.

okno o podanych wyżej wymiarach w opcji dwuskrzydłowej z poprzeczką imitującą skrzydła górne

kolor biały , cena okna 688,00 zł. , demontaz , montaz obróbka murarska j/w.

Czyli tak jak myślałam okolice 1000zł.....a mam 7 okien :(

#11 monami

monami

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 17 maj 2010 - 16:06:47

To polecę po całości....Może jakiś rabat mi Pan da....7 okien to jakby nie ma moja kieszeń ;)

#12 ~~extramalny~~

~~extramalny~~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 19:14:18

To polecę po całości....Może jakiś rabat mi Pan da....7 okien to jakby nie ma moja kieszeń ;)

Oczywiście że dam.... Wszystko jest do dogadania. Jak Pani będzie już zdecydowana to proszę zadzwonić i wtedy umówimy się na pomiar i zrobimy wycenę tych okien.
Pozdrawiam Białas Piotr

#13 monami

monami

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 17 maj 2010 - 20:52:42

Jak Pani będzie już zdecydowana

Czyt. Jak Pani ustuka 7 tysięcy to przyjadym.....:D:D:D:D:D

A żeby Pan wiedział, że zadzwonię. Wielu mi obiecywało najniższe ceny w Grudziądzu. Jak przyszło co do czego, to się okazywało, że jest jak wszędzie czyli ponad 1000zł za sztukę.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 21:07:28

a ile za okno 1,5m wysokie i 1m szerokie do tego tak na 3/4 wysokosci pozioma rama i gorne okno uchylne, dolna czesc uchylna i otwierana. Pytam powaznie

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 21:12:18

A na maile dlaczego nie odpowiadacie.
Piszecie,że wycena gratis ale opisać nie łaska!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 21:15:28

Rabat;D
Może jakiś byłby,ale nie sądź,że to będzie o połowę taniej. Jak Cię nie stać na 7 okien to po co zawracasz gitarę:)

Żal.

#17 ~ciekawa~

~ciekawa~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 23:11:58

A ile kosztują parapety marmurowe lub inne z kamienia? szerokość 20cm.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 04:47:13

Ty koleś wsadż se Twoje "plastyki" pod ogon no chyba ,że ołów to pierwiastek zdrowia

#19 monami

monami

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 18 maj 2010 - 07:57:50

Rabat;D
Może jakiś byłby,ale nie sądź,że to będzie o połowę taniej. Jak Cię nie stać na 7 okien to po co zawracasz gitarę:)

Żal.

Nie twierdzę, że mnie nie stać tylko, że ciężko naraz wyłożyć 7 tysięcy.

PS. Jak widzę słowo "żal" to mnie krew zalewa.

#20 nikoll

nikoll

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 601 postów

Napisano 18 maj 2010 - 08:48:36

Ciekawa jeśli chodzi o parapet marmurowe to podpowiem Ci ,że ceny w firmach z oknami są strasznie wysokie. Niedawno sama takich szukalam do domu. Są dwa surowce z których takie parapety robią: marmur i granit. Marmur jest troche tańszy od granitu,różni je jednak to ,że granit jest trwalszy i nie zostają na nim plamy jeśli coś się wyleje itp. Ja w końcu zamowilam w małym zakładzie kamieniarskim w Białym Borze i jestem bardzo zadowolona. Obrabiają na jaki kształt się chcę i montują bez problemu. Tylko cena nie jest niestety niska, ale niższa niz w firmach sprzedających okna. Jeśli chciałabyś namiary na tego fachowca to napisz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych