Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najniższa krajowa w górę - brawo !

106 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:52:03

Kupię Porsche z sedesem i gałką przekładni biegów w formie czarnego dildo. Dobrze zapłacę puki mnie stać !!!!!!!!!!!!!!

szczaj do skody

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:52:12

i choćby nowobogaccy się zesrali i tak będą musieli się dzielić zyskiem z pracownikiem ot taki lajf trzeba ograniczyć hulanki i ekskluzywne zachcianki a przetrwacie

dzbanie -to nie jest dzielenie się zyskiem , tylko zapłata za pracę , zysk to zupełnie inne pojęcie ,,,ale ty tego nie wiesz przecież , dlatego możesz tylko raz jeszcze piszę pracować u kogoś , bo sam nie jesteś w stanie myśleć ...

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:54:08

dzbanie -to nie jest dzielenie się zyskiem , tylko zapłata za pracę , zysk to zupełnie inne pojęcie ,,,ale ty tego nie wiesz przecież , dlatego możesz tylko raz jeszcze piszę pracować u kogoś , bo sam nie jesteś w stanie myśleć ...

Panie niedzbanie serdecznie Pana przepraszam i marzę aby dla Pana harować choćby darmo :lol: :D a po robocie będę mył auta i trzepał dywany całej Pana rodzinie

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:58:56

Panie niedzbanie serdecznie Pana przepraszam i marzę aby dla Pana harować choćby darmo :lol: :D a po robocie będę mył auta i trzepał dywany całej Pana rodzinie

no i na tym zakończę dyskusję , ponieważ nawet nie potrafisz nic wykrzesać , tylko zaczynasz się powtarzać ....to najlepszy dowód na to ,że twoje szare komórki wyczerpały już arsenał wypowiedzi ...swoją drogą niewielki ....i kolejny dowód na to ,że tylko nieliczni mogą być szefami , a większość niestety musi być kierowana , bo sami tylko rów mogą wykopać i jeszcze pewnie nie będą za bardzo wiedzieli po co i na co ...

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:00:07

to ty mistrzu niezanżasz o co chodzi w polityce PIS a chodzi o to Panie nidzbanie aby nie było takiej wielkiej luksusowej przepaści po miedzy pracownikiem a liliputem przedsiębiorcą co się wozi jak by był właścicielem koncernu to nie jest Moskwa

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:03:50

no i na tym zakończę dyskusję , ponieważ nawet nie potrafisz nic wykrzesać , tylko zaczynasz się powtarzać ....to najlepszy dowód na to ,że twoje szare komórki wyczerpały już arsenał wypowiedzi ...swoją drogą niewielki ....i kolejny dowód na to ,że tylko nieliczni mogą być szefami , a większość niestety musi być kierowana , bo sami tylko rów mogą wykopać i jeszcze pewnie nie będą za bardzo wiedzieli po co i na co ...

był już jeden co tworzył rasę panów czyżby idol ?

#47 ~i CO MI ZROBIĄ~

~i CO MI ZROBIĄ~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:05:32

Porsche z sedesem w siedzeniu kierowcy to moje marzenie. Jestem mądry i bogaty!!!Mam tylko lekką wadę wymowy , np. mówię burmiszcz zamiast burmistrz. Podobno jest ktoś taki jak logopeda czy pedał i to leczy. Ja jestem bogaty i mogę mówić BURMISZCZ!!

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:06:46

to ty mistrzu niezanżasz o co chodzi w polityce PIS a chodzi o to Panie nidzbanie aby nie było takiej wielkiej luksusowej przepaści po miedzy pracownikiem a liliputem przedsiębiorcą co się wozi jak by był właścicielem koncernu to nie jest Moskwa

przepaść była , jest i zawsze będzie i nikt tego żadną polityką nie zmieni , życie to dżungla , przetrwają tylko silniejsi i bystrzejsi , politycy tylko ci wmawiają ,że może być inaczej , bo zależy im nie na tobie , ale na ich własnych doopach , żeby móc się z ciebie śmiać , bo to ty dajesz im szansę na następną jakże dochodową kadencję , ot cała prawda ... dlatego ja nie czekam ,aż mi ktoś da , sam sobie radzę i nie wierzę w równość ,to utopia niestety , tylko ja mogę poprawić świat wokół siebie , nikt za mnie tego nie zrobi , zrozum to wreszcie ..

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:08:42

Porsche z sedesem w siedzeniu kierowcy to moje marzenie. Jestem mądry i bogaty!!!Mam tylko lekką wadę wymowy , np. mówię burmiszcz zamiast burmistrz. Podobno jest ktoś taki jak logopeda czy pedał i to leczy. Ja jestem bogaty i mogę mówić BURMISZCZ!!

nie wozi mnie żona bo jestem trzeźwy

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:09:48

był już jeden co tworzył rasę panów czyżby idol ?

nie kolego , to życie , podłe i trudne zmusza do takich refleksji ...też bym chciał ,żeby nie było segregacji ale : 

przepaść była , jest i zawsze będzie i nikt tego żadną polityką nie zmieni , życie to dżungla , przetrwają tylko silniejsi i bystrzejsi , politycy tylko ci wmawiają ,że może być inaczej , bo zależy im nie na tobie , ale na ich własnych doopach , żeby móc się z ciebie śmiać , bo to ty dajesz im szansę na następną jakże dochodową kadencję , ot cała prawda ... dlatego ja nie czekam ,aż mi ktoś da , sam sobie radzę i nie wierzę w równość ,to utopia niestety , tylko ja mogę poprawić świat wokół siebie , nikt za mnie tego nie zrobi , zrozum to wreszcie ..

#51 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:12:27

Naprawiaj sobie swoj swiat, nie czekasz, az ktos Tobie da, prywatke prowadzisz?

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:26:03

przepaść była , jest i zawsze będzie i nikt tego żadną polityką nie zmieni ,

i tu się Pan myli właśnie ten rząd dokona próby zmniejszenia tej przepaści i ja szczerze mu w tym kibicuję

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:30:17

czekam na to jak nowobogaccy będą z szacunkiem traktować pracowników i uczciwie będą się dzielić wypracowanym zyskiem

czekaj czekaj , nie wiem czy twojego nędznego życia wystarczy

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:38:03

czekaj czekaj , nie wiem czy twojego nędznego życia wystarczy

moje życie wcale nie jest nędzne lecz nie znoszę nowobogackich chamów którzy do tej pory mogli pastwić się nad pracownikami z powodu bezrobocia a więc czekam czekam i już widać efekty ciągłe ogłoszenia typu przyjmę do pracy dają ci od których ludzie odeszli a dla czego ?

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:39:42

przepaść była , jest i zawsze będzie i nikt tego żadną polityką nie zmieni ,

i tu się Pan myli właśnie ten rząd dokona próby zmniejszenia tej przepaści i ja szczerze mu w tym kibicuję

100/100  racja ja też mu kibicuje

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:52:03

Rzad pomaga i popieram

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:52:58

moje życie wcale nie jest nędzne lecz nie znoszę nowobogackich chamów którzy do tej pory mogli pastwić się nad pracownikami z powodu bezrobocia a więc czekam czekam i już widać efekty ciągłe ogłoszenia typu przyjmę do pracy dają ci od których ludzie odeszli a dla czego ?

ochotników jest w bród tylko niestety nic nie potrafią więcej jak napier***ac w smartfona

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:58:03

ochotników jest w bród tylko niestety nic nie potrafią więcej jak napier***ac w smartfona

jak udajesz że płacisz to oni udają że pracują to znaczy zmiany zmiany zmiany rynek pracownika a nie pracodawcy

#59 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:58:59

wszystko potrafisz, gdzie szukać?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 23:01:07

wszystko potrafisz, gdzie szukać?

randka w ciemno

Dodaj odpowiedź