Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najniższa krajowa w górę - brawo !

106 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:01:08

ciekawe skąd mali przedsiębiorcy mają wziąć na taką podwyżkę ???
będą musieli mercedesy zmieniać co trzy lata a nie co roku :lol: :D

nie ciesz sie tak , gdyż uśmiech zniknie z wielu "twarzy"

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:04:05

i ciekawe skąd mali przedsiębiorcy mają wziąć na taką podwyżkę ??? zwłaszcza ,że kochane państwo tyra jak może właśnie tych najmniejszych , podatkami , karami itp.... tylko bogate molochy zwalniane z podatku ...nie ciesz się tak , bo to kolejny cios w małe interesy ...zatrudniający kilku pracowników , musi spełniać normy jakby zatrudniali kilkuset , popieprzone państwo ...ale oczywiście przyjdzie taka paniusia po usługę i będzie oburzona ,że tak drogo , że podnieśli ceny , no jak tak można !!! ot wasze rozumowanie -beneficjentów 500 + i pracowników , którzy bez przypilnowania nic nie potrafią , ale oczywiście zarabiać by chcieli po 5 tysi ,

Polska zworem np. Norwegii , Hiszpanii odzyskac handel , przemysl , produkcje . Przegonić zachodnie koncerny ktore nie płacą podatkow , bo to mali przedsiębiorcy dzwigają cięzar za tychże koncernowych złodzieji

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:06:48

nie ciesz sie tak , gdyż uśmiech zniknie z wielu "twarzy"

czekam na to jak nowobogaccy będą z szacunkiem traktować pracowników i uczciwie będą się dzielić wypracowanym zyskiem

#24 ~Porsche z sedesem~

~Porsche z sedesem~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:12:34

ciekawe skąd mali przedsiębiorcy mają wziąć na taką podwyżkę ???

będą musieli mercedesy zmieniać co trzy lata a nie co roku :lol: :D

A Porsche co cztery  lata!!!!!!! Straszne!!!!!!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:17:01

czekam na to jak nowobogaccy będą z szacunkiem traktować pracowników i uczciwie będą się dzielić wypracowanym zyskiem

w Gąsawie a raczej trochę za gąsawą nowobogacki ma na wszystko auta konie służbe ale czynsz płaci gmina za ośrodek np... bo może za coś jeszcze ?? Tajemnica poliszynela ?? B)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:21:34

co????????? dzielić się zyskiem ??????? a ty widzisz co piszesz ???????? ja mam pracowników , szanuję ich i ich pracę , chociaż przyznaję ,że czasem wiele brakuje im aby zadaną pracę wykonać solidnie , i pewnie nie dlatego ,że są złośliwi , ale dlatego ,że to mi zależy na firmie najbardziej , poza tym ... cóż dlatego ja jestem przedsiębiorcą , bo wiem i znam się lepiej ...co do dzielenia się zyskiem....no błagam , ale to ja zainwestowałem i cały czas inwestuję ogrom pieniędzy w firmę i pracowników ,jedyna inwestycja pracownika , to jeśli mieszka dalej -paliwo , czy bilety a za jego czas -ma zapłacone .Więc jeszcze raz się zastanów - jakie "dzielenie "się zyskiem ....boże ....wybacz im ...

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:22:03

A Porsche co cztery  lata!!!!!!! Straszne!!!!!!

lecz jego żona nie wozi bo on trzeźwy :o

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:24:06

co????????? dzielić się zyskiem ??????? a ty widzisz co piszesz ???????? ja mam pracowników , szanuję ich i ich pracę , chociaż przyznaję ,że czasem wiele brakuje im aby zadaną pracę wykonać solidnie , i pewnie nie dlatego ,że są złośliwi , ale dlatego ,że to mi zależy na firmie najbardziej , poza tym ... cóż dlatego ja jestem przedsiębiorcą , bo wiem i znam się lepiej ...co do dzielenia się zyskiem....no błagam , ale to ja zainwestowałem i cały czas inwestuję ogrom pieniędzy w firmę i pracowników ,jedyna inwestycja pracownika , to jeśli mieszka dalej -paliwo , czy bilety a za jego czas -ma zapłacone .Więc jeszcze raz się zastanów - jakie "dzielenie "się zyskiem ....boże ....wybacz im ...

idź na pensję w Daro potrzebują tam spokorniejesz

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:28:45

idź na pensję w Daro potrzebują tam spokorniejesz

akurat ja zaczynałem od zera pokory mam aż za wiele może ... nie znasz , nie wypowiadaj się ...to raczej tobie brakuje pokory sądząc z wpisu ...to tacy jak ja utrzymują to państwo i takich jak ty 

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:32:12

znam jednego "przedsiębiorcę" który zwykł wykrzykiwać do pracowników "nie długo za michę ryżu będzieta u mnie gibać "

i patrzcie jak się pozmieniało a będzie jeszcze lepiej "szefie"

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:32:24

ja pierdziele ...co za dzbany ...i niby z wami mieliby się dzielić zyskiem ???? to wykup dzbanie jeden część udziałów , to zobaczysz jakie jest słodkie  życie przedsiębiorcy 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:33:51

akurat ja zaczynałem od zera pokory mam aż za wiele może ... nie znasz , nie wypowiadaj się ...to raczej tobie brakuje pokory sądząc z wpisu ...to tacy jak ja utrzymują to państwo i takich jak ty 

podaj nip a sprawdzą czy na pewno jesteś taki fer

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:33:59

znam jednego "przedsiębiorcę" który zwykł wykrzykiwać do pracowników "nie długo za michę ryżu będzieta u mnie gibać "

i patrzcie jak się pozmieniało a będzie jeszcze lepiej "szefie"

i dlatego wszystkich jedną miarą mierzysz ??? no gratulacje ... 

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:38:02

ja pierdziele ...co za dzbany ...i niby z wami mieliby się dzielić zyskiem ???? to wykup dzbanie jeden część udziałów , to zobaczysz jakie jest słodkie  życie przedsiębiorcy 

Panie niedzbanie serdecznie Pana przepraszam i marzę aby dla Pana harować choćby darmo :lol: :D a po robocie będę mył auta i trzepał dywany całej Pana rodzinie

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:39:09

podaj nip a sprawdzą czy na pewno jesteś taki fer

a ty pewnie pracownik roku -nie opierdzielasz się , zawsze wykonujesz swoją pracę sumiennie i nie okradasz firmy ??? i tak na marginesie -zakładasz ,że inni oszukują   , bo każdy sądzi po sobie .......

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:41:05

a ty pewnie pracownik roku -nie opierdzielasz się , zawsze wykonujesz swoją pracę sumiennie i nie okradasz firmy ??? i tak na marginesie -zakładasz ,że inni oszukują   , bo każdy sądzi po sobie .......

"nie długo za michę ryżu będzieta u mnie gibać "

to u pana ?

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:41:12

Panie niedzbanie serdecznie Pana przepraszam i marzę aby dla Pana harować choćby darmo :lol: :D a po robocie będę mył auta i trzepał dywany całej Pana rodzinie

nie jestem przedsiębiorcą , ale znam temat , a dywany możesz przyjść trzepać , pewnie do tego się tylko nadajesz 

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:46:03

i choćby nowobogaccy się zesrali i tak będą musieli się dzielić zyskiem z pracownikiem ot taki lajf trzeba ograniczyć hulanki i ekskluzywne zachcianki a przetrwacie

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:47:06

"nie długo za michę ryżu będzieta u mnie gibać "

to u pana ?

nie , i pewnie byś się solidnie zdziwił gdybym się ujawnił ... i od razu mówię - żaden z tych , którzy wam przyjdą do tych pokręconych główek ... strasznie ciasne umysły macie , zakręcacie się tylko na jednym temacie i jednych przedsiębiorcach ... dlatego ZAWSZE BĘDZIECIE pracować u kogoś , nigdy nie będziecie szefami ... to nie ta liga ...

#40 ~Bogaty~

~Bogaty~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:47:45

Kupię Porsche z sedesem i gałką przekładni biegów w formie czarnego dildo. Dobrze zapłacę puki mnie stać !!!!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych