Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy i najgorszy komis samochodowy

83 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 20:01:55

NIE polecam korzystania z usług komisu AUTO HANDEL w KIJASZKOWIE. Samochód w ogłoszeniu opisany został jako "perfekcyjny oraz niewymagający poprawek lakierniczych". W rzeczywistości niestety miał przetarcia. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego biorąc pod uwagę jego wiek, jednak wypadało wspomnieć o tym wcześniej.  Mimo wszystko chętnie zakupilibyśmy samochód, bo nie była to wada nie to zaakceptowania, ale sprzedający wykazał się kompletnym brakiem jakiejkolwiek kultury i szacunku do drugiej osoby. Prostackie obrażanie z jego strony, po zwróceniu grzecznie uwagi o wspomnianym fakcie, to zdecydowana przesada. Niestety miejsce, jak i osoba pozostawiają duży niesmak. Zdecydowanie odradzam.

#42 ~Radomiak~

~Radomiak~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 16:55:53

Ja polecam Sonar auto max. Przede wszystkim komis jest pewny i dużo oferuje;) 

Chyba nie wiesz co piszesz, zwykli oszuści a umowy maja tak przygotowane że nic w sądzie nie wskórasz . 

#43 ~Nie masz zasad~

~Nie masz zasad~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 07:50:27

Panie "Mam zasady" jeśli porównujesz Pan kobiete do samochodu to nie masz Pan zasad. "Nieśmiganą" co za bezczelność! Jeśli traktujesz kobiety tak jak o nich piszesz to w Twoich oczach są one właśnie tak jak to ująłeś - jak "takie tam panienki". Żałosny :/

#44 ~lucjanos~

~lucjanos~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 19:44:21

Ja ze swej strony mogę uczciwie polecić komis AutoProfes Pana Andrzeja Kloca z Małego Rudnika. Kupiliśmy tam już drugi samochód i z żadnym nie było jakichkolwiek problemów. Kilkoro znajomych także zaopatrzyło się w auto właśnie tam i również są zadowoleni. Pan Andrzej nic nie ukrywa. Samochód można na wskroś przeglądnąć, pojechać na jazdę próbną czy na stację diagnostyczną. Polecam. 

#45 ~rafek75r~

~rafek75r~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 22:37:47

Nie znam najlepszego, ale za to znam najgorszy. Omijajcie:

AutoKomis Strzelec Balewski Adam w Lubiczu Dolnym.

czemu ?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 00:30:18

Zapewne mówią to co przekazał sprzedający auto.
Moim zdaniem komisy powinny brać większą prowizję ale żeby auta były sprawdzone.

#47 ~mirek~

~mirek~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 10:07:07

nie polecam "auto komis Grudziądz" szosa toruńska 51. mówią że auto ma lakierowany błotnik że na pewno nie był bity, pojechaliśmy na stacje diagnostyczną to okazało się że samochód miał spotkanie z pociągiem z dwóch stron. wyniki pomiaru 500-600 albo w ogóle nie wykazywał pomiaru, komputer wykazał wiele błędów, jeżeli chodzi o przebieg auta również błąd. Wrażenie ogólne masakra !!!

a jak maja wygladac 10-15 letnie auta ? ile ma byc pomiaru 100 ?

#48 ~monitora~

~monitora~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 09:39:44

Ja polecę auto trend. Kupiłam tam już trzeci samochód, wszystkie sprawdzane później na warsztacie, bezwypadkowe, całkowicie sprawne.

#49 ~wojciech~

~wojciech~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 14:28:05

Również polecam Autotrend. Wszystko ok

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 14:53:20

Można gdzieś kupić auto na raty pod jego zastaw bez banku?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 15:31:33

Błąd w rozumowaniu ludziska. Komis nie jest po to abyście byli zadowoleni tylko po to aby zarobić. A żeby zarobić duzo trzeba kupic najtaniej a zeby kupic najtaniej często skupuja złomy do roboty po stłuczkach. Jak to mozliwe ze sprowadzany niemiec, wyposazony lepiej niz z polskiego salonu jest tanszy po sprowadzaeniu ? ano byl walnięty i oplacilo sie zrobić i sprzedac Polaczkom...

Wejdzcie sobie na strony niemieckie u nich auto bezwypadkowe jest drozsze niz u nas a tu nagle cuda, w komisach stoja te same roczniki wyposazeone 2x lepiej i tansze...cud nad wisłą....

99.99% aut sprowadzonych jest walnięta innych nie oplaca sie sprowadzac zajarzcie wreszcie...

#52 ~Unfall~

~Unfall~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 05:34:49

Ja tylko kupuje walniete i mi to nie przeszkadza a jeżeli ktoś ma problem z wypadkowoscia zapraszam do Bydgoszczy tam jest pełno salonów i problem sie sam rozwiąże

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 05:38:18

Nabylem kilka aut z Niemiec oczywiście bezwypadek a co pioniej sie okazalo ze wojek po miesiącu juz przypierdzielil aż wory wylecialy oczywiście w niemczech byl robiony

#54 ~chrisjeday~

~chrisjeday~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 12:36:37

Niekoniecznie komis musi oznaczać ściąganie złomów z zachodu. Masz przecież sporo ściąganych dobrych aut. Plus często Polacy oddają do komisu swoje samochody.

Widzę, że przewinął się tutaj autotrend - również polecam ten komis. Dość dobre ceny i zadowalająca jakość. 

#55 ~milan~

~milan~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 06:07:01

najlepszy - autotrend. byłem w komisach, które wyglądały jak szrot. ten jest całkiem przyzwoity. co prawda dużych samochodów tutaj jest kilka, raczej poszli w takie maluchy za kilka - kilkanaście tysięcy, ale widać, że stan jest dobry. 

#56 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 21:50:16

Prawda jest taka ze za granica nikt prezentow nie daje. Ale istnieja okazje. Auto z malymi kilometrami oraz swiezym niemieckiem przegladem tuv nie jedze na export bo kosztuje 2,3 razy wiecej niz w polsce. W komisach stoja auta bdb db i zlomy. Wszystko zalezy od sprzedajacego co kupuje i co sprzedaje.A odnosnie lakierowania to jezeli ktos zrobi naprawe blacharsko lakiernicza pozadnie to co to przeszkadza? Nie zapominajmy ze auta swieze tzn 2016 2017r tez jada do niemiec z polski po naprawie i za pare lat wracaja do nas.

#57 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 21:27:27

Eurocars Mierzecice

#58 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 21:27:48

Eurocars Mierzecice

#59 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 21:44:20

Eurocars Zabiegał oszust! !!!!!
Uwaga auta po wypadkach o czym sprzedawca nie informuje. Po sprawdzeniu numeru VIN wyszło kłamstwo. Sprzedawca się tylko uśmiechnął. Omijajcie go z daleka. Nie kupujcie u niego. To złodziej.

#60 ~Euro 2018~

~Euro 2018~
  • Goście

Napisano 06 maj 2018 - 04:57:03

Oj zaraz po wypadkach koluzja parkingowa na kościelnym parkingu za dużo sie nazarles na noc

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych