Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy i najgorszy komis samochodowy

83 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 20:40:19

komis samochodowy Grudziądz hiundai veloster

#22 ~zadowolony klient~

~zadowolony klient~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 12:42:41

Polecam prywatny import aut,ul Poniatowskiego w G-dzu. Sprzedawca,kompetenty,rzeczowy. Nie opowiada bajek jak inni sprzedawcy.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 14:12:06

Polecam prywatny import aut,ul Poniatowskiego w G-dzu. Sprzedawca,kompetenty,rzeczowy. Nie opowiada bajek jak inni sprzedawcy.

A czy ta pani co to pisze, to czasem nie opowiada bajek? Widzę że dorabia pani w komisie napędzając klientów. Wstyd!!!!!

#24 DeGie

DeGie

DeGie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1429 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 20:49:19

Nie znam najlepszego, ale za to znam najgorszy. Omijajcie:

AutoKomis Strzelec Balewski Adam w Lubiczu Dolnym.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 21:12:04

O tak znany ten komis znany...

Oglądałem tam kiedyś Kia Sorento.

Bezwypadkowy z oryginalnym lakierem ... tylko kit był na dachu .

#26 ~Mam zasady~

~Mam zasady~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2015 - 14:23:24

Samochód i kobietę zawsze biorę nówkę, nieśmiganą.... Żadne komisy czy takie tam panienki.

#27 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 12:28:45

Ja polecam Sonar auto max. Przede wszystkim komis jest pewny i dużo oferuje;) 

#28 ~AAAAaJ~

~AAAAaJ~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 18:23:34

Witam! Jak w temacie prosze o opinie

Ostrzegam przed nieuczciwym komisem samochodowym EUROCARS  DARIUSZ ZABIEGAŁA Mierzęcice, Wolności 9; Pyrzowice, Kolejowa 13 (przy drodze Siewierz-Tarnowskie Góry, woj. Śląskie).  Sprzedają tam samochody nie nadające się do jazdy, wykrycie pierwszej poważnej wady nastąpiło po przejechaniu kilku km po zakupie, p. Zabiegała zobowiązał się pokryć koszty naprawy, a teraz unika kontaktu, ucieka przed niezadowolonymi klientami z podwórza jak szczur. Wysyła swojego pracownika, żeby tłumaczył się za niego. Kłamstwa, oszustwo i niesłowność - to powinno widnieć na szyldzie EUROCARSu. Obsługa posprzedażowa na poziomie ŻENUJĄCYM i głupie uśmieszki - tylko na tyle stać oszustów z EUROCARSu. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. A jeszcze wspomnę o fakcie, że auto było zachwalane jako bezwypadkowe (jak to robi 90% "handlarzy"), a okazało się bite z obu stron. Nie polecam tego komisu, niesłowni kłamcy i tchórze, którzy boją się konfrontacji z klientem. Żenada.

#29 ~AAAAaJ5464~

~AAAAaJ5464~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 18:24:05

Witam! Jak w temacie prosze o opinie

Ostrzegam przed nieuczciwym komisem samochodowym EUROCARS  DARIUSZ ZABIEGAŁA Mierzęcice, Wolności 9; Pyrzowice, Kolejowa 13 (przy drodze Siewierz-Tarnowskie Góry, woj. Śląskie).  Sprzedają tam samochody nie nadające się do jazdy, wykrycie pierwszej poważnej wady nastąpiło po przejechaniu kilku km po zakupie, p. Zabiegała zobowiązał się pokryć koszty naprawy, a teraz unika kontaktu, ucieka przed niezadowolonymi klientami z podwórza jak szczur. Wysyła swojego pracownika, żeby tłumaczył się za niego. Kłamstwa, oszustwo i niesłowność - to powinno widnieć na szyldzie EUROCARSu. Obsługa posprzedażowa na poziomie ŻENUJĄCYM i głupie uśmieszki - tylko na tyle stać oszustów z EUROCARSu. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. A jeszcze wspomnę o fakcie, że auto było zachwalane jako bezwypadkowe (jak to robi 90% "handlarzy"), a okazało się bite z obu stron. Nie polecam tego komisu, niesłowni kłamcy i tchórze, którzy boją się konfrontacji z klientem. Żenada.

#30 ~dawid~

~dawid~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2015 - 22:40:48

nogdy nie znajdziecie idealny samochodów,co się dziwicie,ze za tanei pieniądze wszystko będzie ok??trzeba szukac aut w wysokich cenach wtedy mamy pewnosc ze auto jest ok.

#31 TAZ

TAZ

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1191 postów

Napisano 15 listopad 2015 - 09:22:57

nogdy nie znajdziecie idealny samochodów,co się dziwicie,ze za tanei pieniądze wszystko będzie ok??trzeba szukac aut w wysokich cenach wtedy mamy pewnosc ze auto jest ok.

albo, że ktoś Cię jeszcze bardziej oszukał. Ciężko jest o dobre auto z komisu.

#32 ~bartek~

~bartek~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 00:03:23

nailepsze Auta ma facet prywatnie we włocławku na ulicy płockiej, ma same bezwypadkowe z książkami serwisowymi. napewno nie oszuka i poleci dobre auto.

#33 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 23:48:01

Panowie wiecie coś może o komisie CARCADIA  Ul.Szosa Toruńska 45? Znalazlem dobrą ofertę tam..ale cóż chcę zaciągnąć języka zanim zmarnuję pare godzin na dojazd ..A odn małych przebiegów.. :) Takie się zdażają..jeśli mieszkasz 200m od pracy i jezdzisz tylko do lekarza i na zakupy.. :) oraz sporadycznie na wypady w góry(ja mam blisko) Moje autko ma 14 latek i 90tys...Mam je od nowości... :) Chyba ,że w salonie kręcili.. :)..no ale czas robi swoje  i zaczyna się fiacisko sypać.. :).Proszę o ew. wypowiedzi w temacie Pzdr..

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 07:19:01

Dobre:)) Pani Mirelka chwyta się już takich metod?

Ewidentna próba nieudolnej autoreklamy.

Ja mogę tylko napisać - nie polecam. A wiem, co piszę.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 08:09:48

Na szosie toruńskiej przynajmniej 2 komisy maja male warsztaciki lakiernicze a nie swiadcza uslug.Resztę sobie dopowiedzcie sami.

#36 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 11:02:13

Dzięki za wypowiedzi..i nie jestem Mirelką ... :) Jakby coś służe niedowiarkowi "spotkaniem" na FB...mogę też zaprezentować moje Palio.. :) z przebiegiem tu podanym... :)

#37 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 11:06:05

Na szosie toruńskiej przynajmniej 2 komisy maja male warsztaciki lakiernicze a nie swiadcza uslug.Resztę sobie dopowiedzcie sami.

Dzięki ..bo coś mi śmierdziało w ofercie..zbyt kolorowo i pięknie...Napisałem tam czy wszystkie elementy są z orginalnym lakierem,i czy przebieg udokumentowany niemieckimi książkami..zobaczymy co odpowiedzą..ale raczej dam sobie z nimi spokój..

#38 ~;)~

~;)~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 23:10:39

Myślę, że Pani Mirelka ma świadomość, że jej komis nazywa się CARKADIA a nie CARCADIA i nie potrzebuje reklamy, gdyż najlepszą reklamą są auta zakupione w jej komisie ;)

#39 ~mateusz~

~mateusz~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 11:04:36

Ja polecam Sonar auto max. Przede wszystkim komis jest pewny i dużo oferuje;) 

Zgodzę się z kolegą ;) aczkolwiek to bardziej salon niz komis, a najbardziej cenie sobie ich wysoki standard

#40 ~handlarz~

~handlarz~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 10:45:22

90 % klientów szuka super okazji nikt nie chce zapłacić za auto 2 tyś więcej i mieć coś porządnego , więc do wszystkich gównozjadów jak kupujecie super okazje miejcie pretensje sami do siebie pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych