Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

NAJLEPSZY FRYZJER W BRODNICY

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 17:17:55

Rowniez odradzam Pania z Zamkowej... Za podciecie wlosow do ramion i farbowanie zaplacilam ponad 400zl. Jak na taki salon uwazam, to zdecydowanie za wysoka cena!

#22 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 09:38:04

Zakład Fryzjerski u Zosi. Zdecydowanie polecam, zakład z 10 letnią historią, jakość usług na wysokim poziomie. 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 10:47:05

Potrzebuje dobrego fryzjera do ścięcia włosów na tak zwanego boba .Ktory fryzjer zcina najlepiej ???????

#24 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 12:43:17

Szukam fryzjera do obciecia i ułożenia włosów, żeby mi ich nie zniszczył dotykając suszarką. Który naprawdę indywidualnie podejdzie do klienta i liczy się dla niego jakość a nie tylko ilość. Czy znajdę takiego w Brodnicy????

#25 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 23:27:32

Polecam Pana Piotra salon ,,Temat rzeka" Wprawdzie drogo,ale nie ma konkurencji. Jestem wymagająca, potrafię odróżnić dobre kosmetyki.Pan Piotr pracuje naprawdę rewelacyjnie.Nie polecam Pana Adama,zero wiedzy na temat farbowania,a cięcie pozostawia wiele do życzenia.Pani Irina ulepi popielatego bałwana na glowie i jest zadowolona.Jak widzicie poskakalam po salonach fryzjerskich,dlatego odpowiedzialnie mogę polecić Pana Piotra...

#26 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 07:08:10

Ja nie polecam Temat Rzeka !

#27 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 00:03:23

Polecam Temat Rzeka , pracują na naturalnych farbach , włosy są w świetnym stanie po koloryzacji , na pewno będę wracać , ceny nie są niskie ale adekwatne do jakości

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 20:18:05

Czego nie rozumiesz ? - Pis to kościół a kościół to pis, dlatego chronią i usprawiedliwiają pedofilii jak tylko się da. Morawiecki, Duda, Bielen, Girzyński itd. to nic innego jako księża, przebrani w garniturki z krawacikami. Od października 2014 Polską rządzi kościół, czy to się komuś podoba czy nie.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 20:21:05

Czego nie rozumiesz ? - Pis to kościół a kościół to pis, dlatego chronią i usprawiedliwiają pedofilii jak tylko się da. Morawiecki, Duda, Bielen, Girzyński itd. to nic innego jako księża, przebrani w garniturki z krawacikami. Od października 2014 Polską rządzi kościół, czy to się komuś podoba czy nie.

Ja wierzę tylko w Odrodzenie dzięki Ojcu Tadeuszowi Rydzykowi i jego świętemu Radiu dlatego będę głosował na jego człowieka Zbigniewa Girzyńskiego. W rękach naszego Ojca Tadeusza jest już nasz kraj. Teraz czas na Europę !

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 20:26:03

Ja wierzę tylko w Odrodzenie dzięki Ojcu Tadeuszowi Rydzykowi i jego świętemu Radiu dlatego będę głosował na jego człowieka Zbigniewa Girzyńskiego. W rękach naszego Ojca Tadeusza jest już nasz kraj. Teraz czas na Europę !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych