Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

NAJLEPSZY FRYZJER W BRODNICY

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~*klaus*~

~*klaus*~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 11:42:29

Jeśli któraś z czytających mój post Pań zna jakiegoś dobrego fryzjera/ fryzjerkę, który będzie potrafił indywidualnie dobrać odpowiedni kolor włosów i ich przy okazji nie zniszczyć bardzo proszę o namiary.

#2 ~Mysza~

~Mysza~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 23:00:26

Jeśli któraś z czytających mój post Pań zna jakiegoś dobrego fryzjera/ fryzjerkę, który będzie potrafił indywidualnie dobrać odpowiedni kolor włosów i ich przy okazji nie zniszczyć bardzo proszę o namiary.

#3 kolorowekredki

kolorowekredki

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 27 luty 2011 - 13:55:00

Polecam fryzjera na ul. Strzeleckiej pod warunkiem,że zajmie sie Panią właścicielka a nie jej podwładne.

#4 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 21:27:22

Polecam zakład na ULICY CEGLANEJ!

#5 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 19:18:58

Witam. Ja jednak salon na Ceglanej w Brodnicy chciałabym odradzić. Pomijając fakt, że byłam umówiona do Pani Agnieszki Głowackiej, a czesała mnie Pani, która u niej pracuje to niestety muszę stwierdzić, że pracują tam osoby mało kompetentne w dziedzinie fryzjerstwa. Pani źle dobrała sposób przygotowania włosów do uczesania. Nie patrząc na rodzaj włosów, na ich predyspozycje na włosy kręcone, puszące się założyła cieniutkie wałeczki i zamknęła włosy pod suszarką na godzinę. Efekt -> antenki jak u teletubisiów długości ok 4cm. -> normalnie ok 25 cm. Koszmar. A czasu do imprezy coraz mniej. Ponadto korekta okropna. Czasu było mało, więc poprosiłam o ich zwykłe wyprostowanie. Efekt -> zepsuty po przekroczeniu progu. prostowałam je w domu.

Z przykrością ostrzegam osoby, które przypadkowo tam trafiają!

#6 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 20:13:45

zgadzam się. p.Agnieszka może kiedyś jak nie było wyboru w fryzjerach ale teraz tragizm.bez urazy ale stare babki mogą tam czesać przypadkiem tam kiedyś trafiłam i więcej mnie nie zobaczą.chwala strzelecką ale podobno straszna tam atmosfera niejaką justynę na lidzbarskiej podobno sama szefowa ma talent i ceny nawet.

#7 ~ewcia~

~ewcia~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 20:39:27

Ja również polecam na ul.lidzbarskiej p.jutynę byłam tam już kilka razy i za każdym razem wychodzę zadowolona.salon urządzony po przeprowadzce poprostu super nie to co poprzedni i bardzo miła atmosfera a co najważniejsze potrafi doradzić ,ceny również przystępne.

#8 ~ANKA~

~ANKA~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 07:03:22

Jak najbardziej polecam panią Justynkę na lidzbarskiej .Tylko nigdy nie korzystajcie z usług w trendy u pani ani raz ,ze kasuje to robi na o...fakt raz wyjdzie dobrze a raz źle ostatnio za pasemka na odrosty skasowała mnie 130zł byłam w szoku.A te uczennice swoje traktuje jak pomiotło po prostu zal ma swoje humorki.

#9 ~nina~

~nina~
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 22:19:32

nina :angry:

potwierdzam tragizm ta fryzjerka i jeszcze mao tego? strasznie plotkuje :o

#10 ~Beatris~

~Beatris~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 20:27:31

W salon fryzjerski Trendy polecam

#11 ~Beatris~

~Beatris~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 20:33:03

Jak najbardziej polecam panią Justynkę na lidzbarskiej .Tylko nigdy nie korzystajcie z usług w trendy u pani ani raz ,ze kasuje to robi na o...fakt raz wyjdzie dobrze a raz źle ostatnio za pasemka na odrosty skasowała mnie 130zł byłam w szoku.A te uczennice swoje traktuje jak pomiotło po prostu zal ma swoje humorki.

Pani Justyna robi po staroswieckiemu a w Trendy jest klasa a za klase sie placi a do tego maja olaplex jak nikt w brodnicy,A uczennice jak to uczennice trzeba czasem do pionu postawic.

#12 ~rafal~

~rafal~
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 08:53:03

Olaplex ma kilka salonow w okolicy i nie jest to zadna wieksza rewelacja. Ja osobuscie polecam salon fryzjerski przy ul. Zamkowej i salon przy Malym Rynku, nad Bistro. Placi sie za mila atmosfere, wyczucie stylu i na prawde wysoki poziom!

#13 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 16:39:29

A ja mysle ze w brodnicy nie ma zadnego dobrego salonu fryzjerskiego..tragizm normalnie!!!  podstawowy blad...nie sluchaja!!! i nie potrafia !!! dziekuje :)

#14 ~znam się:)~

~znam się:)~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 22:56:27

Myślę,że jedyny fryzjer którego niectrzeba reklamować to p.Dani Bandrowski.

#15 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 06 luty 2016 - 16:07:54

Czy ktos mi poleci dobrego fryzjera chce sie uczesac do ślubu chodzi mi o loki pomocy

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2016 - 01:18:41

nawiń sobie makaron na łeb

w połączeniu z włosami sprawi świetny tandem!

a jak chcesz zareklamować swój zakład fryzjerski to ogloś się komercyjnie w lokalnych mediach!!!

#17 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 08:55:44

Najlepszy to nie wiem., ale wiem gdzie nie masz iść - Studio Anna przy Zamkowej, salon to jakaś porażka a właścicielka bardzo opryskliwa i nieuprzejma. Byłam umówiona na wizytę, Pani nie raczyła zadzwonić ...." że musimy przesunąć z jakiegoś powodu ... " mieszkam poza Brodnicą, spakowanie małego dziecka, przyjechanie to nie jest takie proste. Oczywiście pocałowałam klamkę. Zadzwoniłam na drugi dzień by wyjaśnić sytuacje to usłyszałam z ust właścicielki że jestem śmieszna. Zero kultury! zero szacunku do klienta. W dzisiejszych czasach salonów na jednej ulicy jest 5 i jeśli Pani Anna W. będzie tak szanować klientów to powodzenia. I tak widać, że "renoma" się skończyła i wieje tam pustkami.

Pozdrawiam

#18 ~m.....~

~m.....~
  • Goście

Napisano 15 październik 2016 - 16:24:26

super salon pani Tomczyk. Pełna profeska. świetne kosmetyki. brawo

#19 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2017 - 17:09:09

Cześć. Potrzebuję pomocy właśnie będę brała ślub i potrzebuje fryzjera który sam wiesz jak dobrać kolor i fryzurę ale też trafiłam dwa razy na kiepskich fryzjerów a ponieważ nie jestem z Brodnicy to nie wiem bo w Grudziądzu mam ale to dalej aktualne ślub bierzemy w Brodnicy ktoś może mi pomoc

#20 ~PROFESKA~

~PROFESKA~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 14:14:15

Polecam salon Fryzjerski U MISI, od lat korzystam z ich usług i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)

Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych