Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

168 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 18 maj 2012 - 14:31:55

Julia myślałem że jesteś odrobinę mądrzejsza ale niestety Twój wpis jest rzenujący zresztą jak i Twoje wiadomości. Wiadomo tutaj można pisać co ślina na język przyniesie ale proszę pisz prawdę ponieważ nie ja Ciebie szkoliłem jedynie przeprowadziłem egzamin i stwierdziłem że Twoje umiejętności były na bardzo niskim poziomie czego efektem było oblanie egzaminu państwowego nawet nie wyjechałaś z placu a prosiłem abyś jeżdziła jeszcze ze mną czego nie dokonałaś.Zresztą masz dobrego doradcę w postaci swego chłopaka który zaledwie ma dwa lata prawo jazdy a uważał się za wytrawnego kierowcę i nstruktora. Zyczę Tobie abyś troszeczkę zmądrzała to dalej dojdziesz.

#22 ~EWA~

~EWA~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 10:10:46

CZYTAJCIE OPINIE O SZKOŁACH NA WWW.PRAWOJAZDY.COM.PL

#23 ~Hubert~

~Hubert~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 23:02:39

Witam wszystkich, polecam bardzo gorąco szkołe jazdy SPEED. Przemili instruktorzy i dobrze wyszkoleni. Tłumaczą wszystko i co najwazniejsze to skupiają sie nad twoimi słabymi puktami

#24 ~kasiaa~

~kasiaa~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 19:40:39

Ja polecam szkołę jazdy 5bieg prowadzoną przez panią Renatę Godlewską, miła atmosfera, wszystko wytłumaczy, koleżanka ze szkoły jazdy Jocker wykupiła u niej godziny i żałowała że od początku nie poszła do pani Reni, zdałam za 1 razem

#25 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 16:35:17

Jak dla mnie Modraczek jest ok, wykłady przeprowadzone na spokojnie, podobnie z jazdą nie miałam problemów, wszyscy mili, uśmiechnięci, czekam tylko na egzamin państwowy

#26 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 22:02:23

Nie wiedzą, ponieważ sami mają problem.Bydgoski WORD ma najgorszą zdawalność.Dziwne ,że na 20 osób podchodzących do egzaminu -zdaje tylko 5 .Takiego problemu nie ma w innych miastach .Ktoś już dawno powinien wyjaśnić ten problem.

W Grudziądzu to samo nie polecam

#27 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 10:49:07

Skończyłam EL-KRYS i mam niedosyt wiedzy mimo dodatkowo wykupionych lekcji.Za dużo tras egzaminacyjnych a za mało nauki poruszania się po mieście w ogóle, a co jeśli egzamin nie pojedzie wyuczoną prawie na pamięć trasą??? Kolejne dodatkowe lekcje wykupiłam w innej szkole , trafiłam na instruktora, który uczy poruszania się po mieście i prawidłowego wykonywania manewrów i tak powinny wyglądać lekcje nauki jazdy.

#28 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 18:15:51

Polecam Mistrzowie Kierownicy instruktor p. Roman. Skończyłam inną szkołę i same porażki na egzaminach. Po 13 dodatkowych godzinach w szkole Mistrzowie Kierownicy umiałam więcej niż po 45 godzinach w Elkrysie. Dzięki cennym radom p.Romana z Mistrzów egzamin zdany.

#29 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 10:17:06

Dużym błędem jest branie dodatkowych lekcji w szkole, z której jest się niezadowolonym. Jest dużo dobrych szkół więc warto spróbować gdzie indziej. We wcześniejszym poście Magdalena poleciła szkołę Mistrzowie Kierownicy Ja również brałam tam dodatkowe lekcje u instruktora Romana i dało to efekt na egzaminie ZDANY!!! Może warto tam się wybrać. Powodzenia.

Dzieki może skorzystam.......

#30 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 21:08:52

Polecam szkołę eLka na Jagiellońskiej koło focusa! fajna atmosfera, zero stresu. zdane za pierwszym razem na obie kategorie :) i na lato bajerka, że można sobie pojeździć kabrioletem :)

#31 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 19:28:14

Osobiście nie polecam szkoły MATI w Bydgoszczy.
Powód ? Robią z kursantów deb***i. Przekonałem się na własnej skórze! STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziwne ja jakos tam zdawałam i jak najbardziej polecam te szkołę. własnie bardzo dobre podejście do kursanta. A jak ty czegos nie kumales to juz nie zwalaj winy na instruktorów.
pozdrawiam

#32 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2012 - 20:52:52

ja rowniez polecam "eLke". świetny dojazd,nie traci sie czasu na dojazd w okolice WORDu. solidna, konkretna szkola. a co do TTki to fakt, super wrazenia, raz sie przejechalem i jestem w szoku jakie to szybkie jest ;)

#33 ~xxxaaaqqq~

~xxxaaaqqq~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 09:46:12

czy sa takie szkoły jazdy w bydgoszczy ktore jezdza do grudziadza? bardzo prosze o odpowiedz

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 19:11:30

A ja polecam szkołę Auto-bis Artur Krzemianowski.

Bardzo konkretny, pomocny i spokojny człowiek.

Zdałam dzieki Jego fachowemu podejsciu prawko, moja kolezanka... i Brat.

Pozdrawiamy

#35 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 19:12:31

A ja polecam szkołę Auto-bis Artur Krzemianowski.

Bardzo konkretny, pomocny i spokojny człowiek.

Zdałam dzieki Jego fachowemu podejsciu prawko, moja kolezanka... i Brat.

Pozdrawiamy

#36 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 11:42:55

polecam abt - mily gosciu i umie nauczyc, cierpliwy tez, nie oszukuje bo zawsze bylo ze ja sam bylem w samochodzie a nie jak kumpel mial - 3 gosci po 20 minut kazdy. tu jedziesz tylko ty. maja swoj plac manewrowy na inowroclawskiej. szkola OK.

#37 ~Rhona~

~Rhona~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 13:57:00

Moja wypowiedź będzie długa i wyczerpująca,ale warta przeczytania.

Chodzi o szkołę jazdy REFLEKS w Fordonie

Na wstępie dodam,że wybrałam wyżej wymienioną szkołę dlatego,że była blisko mojego domu i to był mój najwiekszy BŁĄD!.

Zacznę od tego,że właściciele REFLEKSU to bardzo mili ludzie,a robią się jeszcze bardziej mili jak widzą pieniądze kursanta.Gdy już rozpocznie się kurs to dowiadujemy się na nim o rodzinie,wakacjach i innych bzdurach,które opowiada Pani która wykłada tam kodeks ruchu drogowego.Gdy już uporamy się z 30 godzinami teorii przychodzi czas na jazdy i tu również zaczynają się problemy.Trafil mi się egzaminator Pan R. na początku bardzo mil gość,ale tylko na początku. Na jazdy trzeba się dostosowywać do tego Pana,a jeździ on głównie po 16 co jest sporym utrudnieniem dla ludzi pracujących na różne zmiany (Jak ja).Podczas jazd po mieście mój instruktor wiedział lepiej ode mnie co chce zrobić mimo,że w ogóle nie mialam danej rzeczy na mysli. O jazdach po najwiekszych rondach w Bydgoszczy mogłam sobie tylko pomarzyc,ciągle te same trasy,instruktor nie zdąrzył powiedzieć gdzie mam skęcić,a ja już to wiedziałam,o wypuszczeniu się w okolice ul. Gdańskiej,Cieszkowskiego i pobliskich tym ulicą rejonach mogłam tylko pomarzyć (jak równiez o rondach,ktore wyżej wymieniłam).Na placu manewrowym i górce przez 30+ godzin (oczywiście musiałam do kupić X godzin 1h= 50 zl) byłam tylko 3-4 razy,a pod maskę zaglądałam tylko raz,o parkowaniu już nie wspomnę,bo miałam je co 4-6 godzin (podczas gdy w ELKRYSIE plac,górka,parkowanie,zagladanie pod maskę odbywają się co jazdy,wiem to z opowiadania kolegi).Oczywiście pierwszy państwowy egzamin oblałam,a na drugi nie mam juz pieniędzy,gdyż wszystkie moje oszczędności poszły na kurs i do kupienie dodatkowych godzin,podczas których niczego nowego się nie nauczyłam,ani nie odwiedziłam nowych tras w Bydgoszczy o parkowaniu i innych rzeczach już nie wspominając. Szkoła jazdy REFLEKS jest najgorszą szkołą jazdy w Fordonie i chyba jedną z najgorszych w Bydgoszczy.Nikomu nie polecam zapisywać sie tam na kurs,lepiej jechać parę przystanków dalej,albo zrobić sobie dłuższy spacer niż iśc tam wtopic pieniądze i niczego sie nie nauczyć.Pozdrawiam

#38 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 21:33:54

polecam szkołe jazdy soleil w bydgoszczy na ulicy jagiellonskiej,fajni instruktorzy dobrze uczą i tanio!

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 08:55:46

HEJA WSZYSTKIM !
tak siedze i szukam szkoly jazdy ale kat.C i czytam fora i naprawdę włos się jeży co się teraz wyprawia. mam tylko jedną radę zaproponować szkołę jazdy w koronowie pana Guta Romana. Zapewne powiecie że to daleko i problem ale jak ktoś szanuje swoje pieniążki to nawet dojedzie przysłowiowym "pks-em" bo dojdzie do wniosku że wiedza jaką pan roman przekazuje jest poprostu bezcenna. Dla przykładu powiem że moja żona zdała za pierwszym razem oczywiście siostra żony także osoby które poszły z polecenia także zdawały za pierwszym czy drugim razem. I nie jest to jakaś REKLAMA czy ściema. zadzoń i przekonaj się a później opisz na forum
powodzenia Andrzej

#40 ~atomek~

~atomek~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 08:40:18

ja słyszałem, że dużo osób narzeka na szkołę Arka, ale nie wiem nie uczyłem się tam jeździć, więc nie będę krytykował! w sumie dobra szkoła to podstawa! jak instruktor nie ma cierpliwości i nie potrafi przekazać swojej wiedzy, to taką szkołę należy omijać szerokim łukiem! jak ktoś nie może zdecydować się na wybór szkoły to niech po pierwsze popyta się znajomych, a potem sprawdzi ją na jakiejś stronie z rankingiem szkół (np.www.autoq.pl - podane są wszelkie niezbędne info, które pomogą przy wyborze właściwej szkoły) ahoj!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych