Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

168 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 18 maj 2012 - 14:31:55

Julia myślałem że jesteś odrobinę mądrzejsza ale niestety Twój wpis jest rzenujący zresztą jak i Twoje wiadomości. Wiadomo tutaj można pisać co ślina na język przyniesie ale proszę pisz prawdę ponieważ nie ja Ciebie szkoliłem jedynie przeprowadziłem egzamin i stwierdziłem że Twoje umiejętności były na bardzo niskim poziomie czego efektem było oblanie egzaminu państwowego nawet nie wyjechałaś z placu a prosiłem abyś jeżdziła jeszcze ze mną czego nie dokonałaś.Zresztą masz dobrego doradcę w postaci swego chłopaka który zaledwie ma dwa lata prawo jazdy a uważał się za wytrawnego kierowcę i nstruktora. Zyczę Tobie abyś troszeczkę zmądrzała to dalej dojdziesz.

#22 ~EWA~

~EWA~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 10:10:46

CZYTAJCIE OPINIE O SZKOŁACH NA WWW.PRAWOJAZDY.COM.PL

#23 ~Hubert~

~Hubert~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 23:02:39

Witam wszystkich, polecam bardzo gorąco szkołe jazdy SPEED. Przemili instruktorzy i dobrze wyszkoleni. Tłumaczą wszystko i co najwazniejsze to skupiają sie nad twoimi słabymi puktami

#24 ~kasiaa~

~kasiaa~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 19:40:39

Ja polecam szkołę jazdy 5bieg prowadzoną przez panią Renatę Godlewską, miła atmosfera, wszystko wytłumaczy, koleżanka ze szkoły jazdy Jocker wykupiła u niej godziny i żałowała że od początku nie poszła do pani Reni, zdałam za 1 razem

#25 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 16:35:17

Jak dla mnie Modraczek jest ok, wykłady przeprowadzone na spokojnie, podobnie z jazdą nie miałam problemów, wszyscy mili, uśmiechnięci, czekam tylko na egzamin państwowy

#26 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 22:02:23

Nie wiedzą, ponieważ sami mają problem.Bydgoski WORD ma najgorszą zdawalność.Dziwne ,że na 20 osób podchodzących do egzaminu -zdaje tylko 5 .Takiego problemu nie ma w innych miastach .Ktoś już dawno powinien wyjaśnić ten problem.

W Grudziądzu to samo nie polecam

#27 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 10:49:07

Skończyłam EL-KRYS i mam niedosyt wiedzy mimo dodatkowo wykupionych lekcji.Za dużo tras egzaminacyjnych a za mało nauki poruszania się po mieście w ogóle, a co jeśli egzamin nie pojedzie wyuczoną prawie na pamięć trasą??? Kolejne dodatkowe lekcje wykupiłam w innej szkole , trafiłam na instruktora, który uczy poruszania się po mieście i prawidłowego wykonywania manewrów i tak powinny wyglądać lekcje nauki jazdy.

#28 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 18:15:51

Polecam Mistrzowie Kierownicy instruktor p. Roman. Skończyłam inną szkołę i same porażki na egzaminach. Po 13 dodatkowych godzinach w szkole Mistrzowie Kierownicy umiałam więcej niż po 45 godzinach w Elkrysie. Dzięki cennym radom p.Romana z Mistrzów egzamin zdany.

#29 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 10:17:06

Dużym błędem jest branie dodatkowych lekcji w szkole, z której jest się niezadowolonym. Jest dużo dobrych szkół więc warto spróbować gdzie indziej. We wcześniejszym poście Magdalena poleciła szkołę Mistrzowie Kierownicy Ja również brałam tam dodatkowe lekcje u instruktora Romana i dało to efekt na egzaminie ZDANY!!! Może warto tam się wybrać. Powodzenia.

Dzieki może skorzystam.......

#30 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 21:08:52

Polecam szkołę eLka na Jagiellońskiej koło focusa! fajna atmosfera, zero stresu. zdane za pierwszym razem na obie kategorie :) i na lato bajerka, że można sobie pojeździć kabrioletem :)

#31 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 19:28:14

Osobiście nie polecam szkoły MATI w Bydgoszczy.
Powód ? Robią z kursantów deb***i. Przekonałem się na własnej skórze! STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziwne ja jakos tam zdawałam i jak najbardziej polecam te szkołę. własnie bardzo dobre podejście do kursanta. A jak ty czegos nie kumales to juz nie zwalaj winy na instruktorów.
pozdrawiam

#32 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2012 - 20:52:52

ja rowniez polecam "eLke". świetny dojazd,nie traci sie czasu na dojazd w okolice WORDu. solidna, konkretna szkola. a co do TTki to fakt, super wrazenia, raz sie przejechalem i jestem w szoku jakie to szybkie jest ;)

#33 ~xxxaaaqqq~

~xxxaaaqqq~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 09:46:12

czy sa takie szkoły jazdy w bydgoszczy ktore jezdza do grudziadza? bardzo prosze o odpowiedz

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 19:11:30

A ja polecam szkołę Auto-bis Artur Krzemianowski.

Bardzo konkretny, pomocny i spokojny człowiek.

Zdałam dzieki Jego fachowemu podejsciu prawko, moja kolezanka... i Brat.

Pozdrawiamy

#35 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 19:12:31

A ja polecam szkołę Auto-bis Artur Krzemianowski.

Bardzo konkretny, pomocny i spokojny człowiek.

Zdałam dzieki Jego fachowemu podejsciu prawko, moja kolezanka... i Brat.

Pozdrawiamy

#36 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 11:42:55

polecam abt - mily gosciu i umie nauczyc, cierpliwy tez, nie oszukuje bo zawsze bylo ze ja sam bylem w samochodzie a nie jak kumpel mial - 3 gosci po 20 minut kazdy. tu jedziesz tylko ty. maja swoj plac manewrowy na inowroclawskiej. szkola OK.

#37 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 21:33:54

polecam szkołe jazdy soleil w bydgoszczy na ulicy jagiellonskiej,fajni instruktorzy dobrze uczą i tanio!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 08:55:46

HEJA WSZYSTKIM !
tak siedze i szukam szkoly jazdy ale kat.C i czytam fora i naprawdę włos się jeży co się teraz wyprawia. mam tylko jedną radę zaproponować szkołę jazdy w koronowie pana Guta Romana. Zapewne powiecie że to daleko i problem ale jak ktoś szanuje swoje pieniążki to nawet dojedzie przysłowiowym "pks-em" bo dojdzie do wniosku że wiedza jaką pan roman przekazuje jest poprostu bezcenna. Dla przykładu powiem że moja żona zdała za pierwszym razem oczywiście siostra żony także osoby które poszły z polecenia także zdawały za pierwszym czy drugim razem. I nie jest to jakaś REKLAMA czy ściema. zadzoń i przekonaj się a później opisz na forum
powodzenia Andrzej

#39 ~atomek~

~atomek~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 08:40:18

ja słyszałem, że dużo osób narzeka na szkołę Arka, ale nie wiem nie uczyłem się tam jeździć, więc nie będę krytykował! w sumie dobra szkoła to podstawa! jak instruktor nie ma cierpliwości i nie potrafi przekazać swojej wiedzy, to taką szkołę należy omijać szerokim łukiem! jak ktoś nie może zdecydować się na wybór szkoły to niech po pierwsze popyta się znajomych, a potem sprawdzi ją na jakiejś stronie z rankingiem szkół (np.www.autoq.pl - podane są wszelkie niezbędne info, które pomogą przy wyborze właściwej szkoły) ahoj!

#40 ~tereska~

~tereska~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 21:42:54

Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę ELKRYS. Instruktorzy bardzo dobrze tłumaczą i uczą jeździć. Dużym atutem jest to, że posiadają trasy egzaminacyjne wideo.
Dzięki temu że szkoła ma bardzo dużo samochodów można jeżdzić róznymi L-kami jest to przydatne ponieważ w każdym samochodzie sprzęgło inaczej chodzi i tez na egzaminie nie będzie problemu z samochodem ani z sytuacją że samochód gaśnie. Co więcej jest dużo instruktów, którzy co jakiś czas się wymieniają i nie jeździ się z 1 instruktorem jest to dobre rozwiązanie bo nie przyzwyczaimy się do 1 instruktora i nawet podczas egzaminu nie będziemy aż tak zestresowani ponieważ będziemy mogli to potraktować jako jazdę z nowym instruktorem.

Akurat zapisałam się do tej szkoły i zdałam za 2 razem.

Mogę również polecić szkołę KOPACZEWSKI akurat w tej szkole moja siostra się uczyła, natomiast ja wykupiłam sobie u Pana Kopaczewskiego parę godzin przed egzaminem i również bardzo profesjonalnie podchodzi do kursantów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych