Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepsze afrodyzjaki. Jakie znacie?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jourte~

~Jourte~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 07:06:06

Dziewczyny jakie są Wasze najlepsze afrodyzjaki? Interesuje mnie tutaj absolutnie wszystko.; Od zapachów, po suplementy a koncząc na tych naturalnych.
Jeśli chodzi o mnie to bardzo dobrze działa na mnie swiatło świec. Uwielbiam seks własnie przy zapalonym świetle. Trochę winka ( ale niezbyt dużo) . Plus oczywiście jedzenie. Lekkie, zdrowe, Zawierające dużo owoców i warzyw. Szczególnie tych czerwonych owoców. Malin :)
Ponoć na facetów działa również lubczyk? Czy to prawda?

#2 ~Kalcedonia~

~Kalcedonia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 11:49:21

Powiem Ci,ze staramy się z mężem eksperymentować. Szczególnie jeśli zdarza nam sie okres kiedy wieje nudą w sypialni ( a myślę,ze kazdy coś takiego czasami miewa....). Świece, nowa pościel, jakaś fajna bielizna Eksperymentowaliśmy również z przebierankami ale to nie dla nas widocznie. Oboje wybuchaliśmy ze śmiechu jak się poprzebieraliśmy :D Za to kajdanki jak najbardziej. Z suplementów kilka próbowałam ale nie były to stricte afrodyzjaki. Lubimy żele nawilżające ( libi gel, durex czerwony rozgrzewający). plus jeszcze durex o, niezły jest równiez sex elixir aczkolwiek polecam jedynie na specjalne okazje. Co do llubczyku to kiedyś przypomniała mi się śmieszna sytuacja z moim Kiedyś babcia mu dała jeszcze w latach nastoletnich lubczyku na przeziębienie. Tak go postawiło do pionu, ze tak powiem, że spod kołdry się wstydził wychodzić

#3 ~Jourte~

~Jourte~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 08:39:39

Serio tak na niego zadzialało? No cóż, musimy przetestować. Czemu piszesz, że sex elixir jedynie na weekendy> Można przesadzić z dawką?

#4 ~Kalcedonai~

~Kalcedonai~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 12:59:44

Nie jest to szkodliwe, na pewno nie przesadzisz na tyle aby Ci to zaszkodziło.Po prostu bardzo podniecająco działa i fajnie jak ma się więcej czasu. No i oczywiście musi być odpowiedni nastrój.

#5 ~Jourte~

~Jourte~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 09:39:27

Hmm. Może sobie zamówimy

#6 ~Egzam~

~Egzam~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 13:37:36

Dla mnie najlepsze afrodyzjaki to: kochana osoba, fajna bielizna, dobre jedzenie, owoce morza ( chociaż nie każdy lubi, z wszystkich moich koleżanek chyba tylko ja uważam je o dziwo za afrodyzjak :D ). libi gel baredzo fajny, sex elixir kiedyś miałam i faktyczie fajny, może sobie równiez zamówie ponownie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych