Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 17:59:59

był u mnie komornik w sprawie syna bo ma  z synowa dlugi przyniosl  wyrok zaoczny i zawiadomienie o wszczęciu egzekucji spisywal ze syna nie ma bo jesy za granica  i ze ja jestem matka  zostawil te papiery i ja to podpisałam co spisywal czy syna dlugi przejdą na mnie proszę o odpowiedz bo maz mowi ze nie trzeba było niczego brac i podpisywać bo będę musiala placic

#2 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 18:01:11

był u mnie komornik w sprawie syna bo ma  z synowa dlugi przyniosl  wyrok zaoczny i zawiadomienie o wszczęciu egzekucji spisywal ze syna nie ma bo jesy za granica  i ze ja jestem matka  zostawil te papiery i ja to podpisałam co spisywal czy syna dlugi przejdą na mnie proszę o odpowiedz bo maz mowi ze nie trzeba było niczego brac i podpisywać bo będę musiala placic

#3 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 18:02:04

#4 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 18:02:29

#5 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 18:02:29

#6 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 18:03:19

#7 ~artur78~

~artur78~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 10:19:44

Krótko i na temat,dług możesz płacić bez końca,łatwo egzekwować,trudno zakończyć postępowanie.Wierzyciel wysyła do komornika bo nie ma obowiązku informowania a komornik wpłaca minimalne kwoty bo koszty postępowania,woli dla siebie więcej.Poza tym dłużnik oczywiście za wszystko musi płacić !?.Bez wiedzy o ilości długu nie można powiadomić komornika o spłacie.Ot w takim państwie prawa i równości dla ludzi żyjemy proszę państwa.

#8 maciej132

maciej132

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 18:52:42

Czy  wstrzymanie egzekucji komorniczej  jest możliwe wykorzystując firmę która za nas przeprowadzi  cały proces egzekucji.

#9 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 20:36:44

Znajoma ma zablokowane  konto w związku z zajęciem komorniczym. Czy ja mogę ze swojego konta zrobić przelew  bezpośrednio do komornika ? Moje dane będą jako nadawca przelewu ale w opisie będzie podane dane znajomej czy nikt do tego się nie doczepi ? 

#10 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 17:39:05

spłaciłam dług do wierzyciela pomijajac komornika ze wzgledu na to ze dług obniżyli o 65 procent.taniej ale za to czekam ponad 14 dni od wysłamnia listu przez wierzyliela do komornika z warszawy do wrocławia i nikt nic nie wie list wyslany komornik jest pojnformowany i nie wiem co dzien dzwonie i non stop ktos inny odbiera telefon jak i u wierzyciela jak i u komornika ci wyslali a ten nic nie dostal a ja mam konta poblokowanie . zablokowac mozna meilowo poczta elektroniczna ale odblokowac to wysylka listowna przez poczte i to nie poleconym???

#11 ~krzysztof~

~krzysztof~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 20:08:19

komornik zajął mi wynagrodzenie 50% czy moze zajac jeszcze jakieś pieniądze z konta bankowego jeżeli na konto wpływa tylko wynagrodzenie z którego został o juz potrącony 50%

#12 ~krzysztof~

~krzysztof~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 20:08:48

komornik zajął mi wynagrodzenie 50% czy moze zajac jeszcze jakieś pieniądze z konta bankowego jeżeli na konto wpływa tylko wynagrodzenie z którego został o juz potrącony 50%

#13 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 06:00:24

Czy komornik ma prawo trzymać mój podatek w zaliczkę chociaż oddał sprawę do innego komornika tamci czekają na akta jestem ściągana tamten drugi cały czas ściąga mi z pensji i trzyma je w depozycie do pojawienia się akt jaka kwota ma być ściągnięte

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 12:43:09

Dzien dobry jezeli regularnie dokonuje wplat u komornika w kancelari bo mam zadluzenie odnosnie mieszkania to czy on moze zajac mi zwrot podatku bo twierdzi e moze robic to wyrywkowo??? Bardzo prosze o odpowiedz.Dziekuje

#15 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 20:17:32

Witam. Komornik zajmował mi przez 8 miesięcy wynagrodzenie po czym przekazał windykację właściwemu komornikowi ze względu na miejsce zamieszkania. Przez te 8 miesięcy zajął około 15.000zł i spłacił tylko swoje koszty a ani zlotówki długu i odsetek a sprawa trafiła do kolejnego komornika w poerwotnej kwocie i nowymi kosztami komorniczymi. Czy poerwszy komornik miał prawo poboerać wynagrodzenie tylko na swoje koszty a nie w części na spłatę zadłużenia ?

#16 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 23:19:16

czy polski komornik  ma prawo dochodzic  alimentów od osoby  zamieszkałej na terenie uusa od 50 lat  majac  wyrok  zaprzeczajacy  ojcostwo

#17 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 17:09:22

Czemu po mimo jesli wyslalam pzelew komornikowi nie odją mi tego z blokady naa koncie rosze o odpowiedz meilowa karolinamarek11@gmail.com

#18 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 22:34:43

Zajecie domu przez konornika

#19 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 22:37:37

Witam chciala bym sie dowiedziec jak to jest. Z mezem i dziecmi mieszkamy u teścia ktory ma duzo dlogow. Tesc jest chory , czy w razie jego smierci maja prawo wyrzucic nas na bruk?? Pracuje tylko maz i nie stac nas na mieszkanie dlatego mieszkamy z nim . nie wiem jak to jest i sie boje prosze o odpowiedz

#20 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2018 - 21:13:00

Od lutego bieżącego roku komornik zajął moja wyplate i zabiera z niej prawie połowe. Lecz pomimo tego ze w maju otrzymalem list ze zajecie mojej wyplaty zostaje wstrzymane dalej biore tylko połowe. List dostałem od naczelnika urzedu skarbowego i nie wiem o co w nim chodzi.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pytanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych