Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jac0~

~Jac0~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 09:40:05

Sprawiedliwość społeczna, która promuje nieróbstwo.

Podnieście zasiłki, bo i po co być ambitnym, po co ryzykować majątkiem zakładając i prowadząc firmy po kilkanaście godzin dziennie, po co studiować i się rozwijać, szkolić itd jak można pobierać zasiłek i mieć wszystko w d...

Obniżcie podatki pracującym. Kto nie pracuje ten nie ma i koniec. Nie rozdawajcie za darmo pieniędzy podatników....

#2 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 10:35:34

Sprawiedliwość społeczna, która promuje nieróbstwo.

Podnieście zasiłki, bo i po co być ambitnym, po co ryzykować majątkiem zakładając i prowadząc firmy po kilkanaście godzin dziennie, po co studiować i się rozwijać, szkolić itd jak można pobierać zasiłek i mieć wszystko w d...

Obniżcie podatki pracującym. Kto nie pracuje ten nie ma i koniec. Nie rozdawajcie za darmo pieniędzy podatników....

Przepraszam, a co Pan/i z tych bogatych? Moja córka studiuje zaocznie a Jej partner pracuje, jak tylko dziecko dostanie się do żłobka Ona też idzie do pracy i co nie ma prawa do 500+, są ludzie i ludziska. Niestety za najniższą krajową nie można zbyt wiele. Za samo mieszkanie płacą  1200 zł, do tego dochodzą inne media nie wliczone w czynsz, to ja się pytam, czy im się nie należy 500+. nie można mierzyć wszystkich jedną miarą.

#3 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 11:01:22

sumienny pracujacy obywatel w tym kraju nie jest wspierany nigdy... te wszystkie programy sa tylko dla nierobow.Tylko dazy sie do promowania wyuczonwj bezradnosci

#4 ~getovski~

~getovski~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 11:39:24

Swoje dzieciaki wychowywałem bez żadnych "wspomagaczy" przez najgorszy okres lat 90-tych .Tyrałem gdzie się dało -na etacie i dorywczo zwalniali bo tak było szło się gdzie indziej o sobotach niedzielach zapomniałem-tylko święta zostawały dla rodziny.Ale dałem radę-dziś każde z dzieciaków a była ich trójka jest samodzielne.Dla mnie ta dzisiejsza batalia - to jakaś nierealna rzeczywistość-bo praca jest i wystarczy tylko chcieć-pomijam sytuację samotnych matek i chorych -dla pozostałych państwo funduje na niekorzyść pozostałej części narodu-"prezent" -kukułcze jajo - wyborcze. I tylko oto tutaj chodzi - ale o jednym się zapomina - o obowiązku pracy -przez pracę do pieniążków bo nikomu nie jest łatwo w tym kraju ! 

#5 ~hens~

~hens~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 16:27:38

Niemieckie szczury w Polsce zabierają się za pouczanie PiSu. Oczywiście oni wią* lepiej, dlatego mają wysoki wzrost demograficzny. Nie mają!? No to mordy w kubeł! Shut up, naziole!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 500+

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych