Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Na torach kolejowych - libacje

libacje kolej młodzi dzieci

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 14:25:12

Nic mnie w tamtym rejonie miasta nie zdziwi były już zniszczone auta , były kradzieże kół , nawet części karoserii , więc policja czy straż miejska musiałaby tam mieć budkę strażniczą jak na granicy . Tam strach autem zaparkować

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 15:43:26

Mnie juz nie tylko w tym rejonie , ale w calym mieście nie zdziwi. Wszelakie zakazy obowiazujace w calym kraju Rypina NIE DOTYCZĄ ! Mozna do woli publicznie i bez wzgledu na wiek - palić zielsko , papierosy , pic alkohol , zachowywac sie agresywnie , byc mega wulgarnym i drzeć morde w srodku nocy . FREEDOM !!! Mieszkać w Rypinie bezcenne .

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 15:44:56

Nic mnie w tamtym rejonie miasta nie zdziwi były już zniszczone auta , były kradzieże kół , nawet części karoserii , więc policja czy straż miejska musiałaby tam mieć budkę strażniczą jak na granicy . Tam strach autem zaparkować

Coś wiem o tym koledze ukradli koła a innemu urwali lusterko mi też zarysowali auto gdy tam byłem , znajomi kołpaki maja przypięte na kilka spinek przed wandalami

#24 fan

fan

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 03 październik 2013 - 21:35:55

Na torach dalej 14 latkowie piją i palą. Wtedy, kiedy powinni być w szkole, przesiadują na torach z piwem i papierosami w dłoniach.

#25 ~momo~

~momo~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 18:56:42

Skoro posiadaja panstwo takie informacje prosze o natychmiastowy kontakt z policja lub straza miejska

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 17:15:03

Policja nic z tym nie robi. Zamiast byc w szkole siedza te dzieciaki na torach

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 17:26:18

nie kur...a wy mając 18 lat łaziliśta za rączkę z mamusią do kościoła nie znaliście smaku piwa i fajki, emeryty, siedzieć aby w oknach i zglądać całe dnie najlepiej jak kamery  potraficie : )  zajmijta sie swoim życiem a problem z dzieciakami zostawcie rodzicom, Wasze dzieci że się tak bardzo martwicie ?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 17:29:27

nie kur...a wy mając 18 lat łaziliśta za rączkę z mamusią do kościoła nie znaliście smaku piwa i fajki, emeryty, siedzieć aby w oknach i zglądać całe dnie najlepiej jak kamery  potraficie : )  zajmijta sie swoim życiem a problem z dzieciakami zostawcie rodzicom, Wasze dzieci że się tak bardzo martwicie ?

no nie nie nasze ale jak coś się stanie to będzie nasza wina że nikt nie zwrócił na to uwagi .

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 17:34:06

18 latkowei? tam 13 i 14 latki siedzą, pija i palą

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 17:35:37

ująłem ogółem, nie zwracałem uwagi na wiek : )

#31 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 11:52:32

Bardzo trudny temat, każdy widzi to co wokół niego. Młodzież nie ma gdzie się udać w tym mieście. Staną w katce schodwej-dzwonią na policję, usiądą przed blokiem na ławce-dzwonią na policję, pójdą poza miasto na tory, też źle-dzwonią na policję. Może jakieś obozy dla nich założyć ? Dla tych umęczonych jest jeszcze wieś,można się wyprowadzić, trudno tam i o młodzież i o tory.

#32 ~jannn~

~jannn~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 12:26:28

Kurczę, młodość ma swoje prawa. Byle nie przesadzać.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 13:16:09

Kurczę, młodość ma swoje prawa. Byle nie przesadzać.

A tu jest przesada! 13 i 14 latkowie piją i palą (nie wiadomo co). Gdzie ta policja?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: libacje, kolej, młodzi, dzieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych