Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Na rany, otarcia, spękania :: zobacz komentowany artykuł

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Majka11~

~Majka11~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 23:29:22

chyba moja babcia robiła kiedyś taką maść, ale przyznam szczerze, że sama lubię gotowe produkty. Szczególnie jeśli są tak skuteczne jak help4skin, który łagodzi ból i przyspiesza gojenie. I co ważne ogranicza tworzenie się blizn, a moja skóra ma sporą skłonność do trudnego gojenia się i ślady nawet po zadrapaniu zostają na kilka tygodni.

#2 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 15:26:10

Znam ten produkt, jest bardzo skuteczny przy trójce moich dzieci. Przynajmniej tworzy warstwę ochronna i nie dopuszcza robienia się blizn. 

#3 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 17:04:29

Wygląda na to, że będę musiała wypróbować. Niektóre rany długo się goją, albo zostają po nich ślady, a znając moich synów, jak tylko zacznie się robić cieplej rower i rolki będą każdego dnia. 

#4 Ekspert marki Kadefarm

Ekspert marki Kadefarm

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 marzec 2019 - 20:14:12

Dzień dobry,
Szanowni Państwo, jako Ekspert marki Kadefarm zachęcam do zapoznania się z wyrobami medycznymi Ranisilver®. Produkty dostępne są w formie maści lub sprayu zapewniają ranie optymalne środowisko do jej gojenia, wspomagając naturalne procesy regeneracji tkanek. Składniki Ranisilver® są tak dopasowane, by w procesie leczenia wyrób medyczny działał jak najbardziej skutecznie:
- kwas hialuronowy pobudza komórki do regeneracji;
- mikronizowane srebro posiada cechy antybakteryjne;
- fitokolagen akacjowy odpowiada za głębokie nawilżenie skóry;
- witamina E chroni komórki – w tym komórki uczestniczące w gojeniu rany;
- oleje roślinne wykazują charakter przeciwzapalny.
Wszystkie produkty marki Kadefarm, dostępne są w aptekach, bez recepty.
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji. 
Ekspert marki Kadefarm

#5 Ekspert marki Kadefarm

Ekspert marki Kadefarm

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 01:27:47

.

Użytkownik Ekspert marki Kadefarm edytował ten post 20 marzec 2019 - 01:28:33

#6 ~xsvs~

~xsvs~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 01:30:33

u nas zapas plasterków w apteczce obowiązkowo. 

#7 ~zola~

~zola~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 21:04:43

a jak tego używać, jak często?

#8 Ekspert marki Kadefarm

Ekspert marki Kadefarm

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 20:55:14

Dzień dobry,
zalecam aplikowanie produktu Ranisilver® 2-3 razy dziennie, aż do całkowitego wyleczenia. Przy okazji dodam, że dla lepszego efektu, przed aplikacją, rana powinna być oczyszczona sterylnym roztworem soli fizjologicznej.
Ekspert marki Kadefarm

#9 ~palinka~

~palinka~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 17:26:48

Podpinam się, wczoraj ciachnęłam dosyć glęboko palca, krem już nie leci, ale rana boli bardzo, czy na taką już mogę ten spray stosować? Czy na to jeszcze jakiś bandaż się nakłada?

#10 Tinka2

Tinka2

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 14:17:39

Dzięki za polecenie, zastanawiam się czy dostane te leki w aptekach internetowych? 

#11 ~naleśnik~

~naleśnik~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 21:46:36

Help4skin całkiem dobra sprawa w takich sytuacjach. Przynajmniej szybciej się wygląda jak człowiek. Nie ma co biegać przez dwa tygodnie z plastrami na ciele, skoro są dobre metody na wygojenie się skóry. 

#12 ~uniszka~

~uniszka~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:02:50

na takie rany dobrze się sprawdza ranisilver, możesz sobie popsikać jak rana przestanie krwawić, dużo szybciej się zagoi, dla mnie to leepsze niż plaster, bo ta powłoka się trzyma bardzo mocno, nie trzeba się martwić że coś się zamoczy itp.

#13 Ekspert marki Kadefarm

Ekspert marki Kadefarm

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 10:42:04

Dzień dobry,
oczywiście, że tak, wszystkie specjalistyczne wyroby medyczne marki Kadefarm, w tym Ranisilver®, dostępne są w aptekach, zarówno internetowych jak i stacjonarnych, bez recepty. 
Ekspert marki Kadefarm

#14 Ekspert marki Kadefarm

Ekspert marki Kadefarm

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 11:00:29

Podpinam się, wczoraj ciachnęłam dosyć glęboko palca, krem już nie leci, ale rana boli bardzo, czy na taką już mogę ten spray stosować? Czy na to jeszcze jakiś bandaż się nakłada?

Dzień dobry, 
tak, jak zostało wspomniane wyżej: zalecam, żeby przed aplikacją – dla uzyskania lepszego efektu, oczyścić ranę sterylnym roztworem soli fizjologicznej. 
Jeśli chodzi o zabezpieczenie rany - wszystko zależy od rodzaju/wielkości rany i jej umiejscowienia. Choć sam produkt tego nie wymaga, jeśli rana jest w miejscu, w którym jest narażona na dodatkowe uszkodzenia, zabrudzenia itp. warto zabezpieczyć ją opatrunkiem lub plastrem. Ranisilver® zapewnia odpowiednio wilgotne środowisko rany i działa antybakteryjnie, pobudzając skórę rany do tzw. naskórkowania, czyli gojenia. 
Ekspert marki Kadefarm

#15 ~Norbi~

~Norbi~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 17:22:55

Kupiłam produkt, o którym wspomina naleśnik i od dwóch dni używam. Dobra sprawa, bo skóra wygląda naprawdę przyzwoicie i nic nie ropieje. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych