Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

myjnia samochodowa ..w drodze do szpitala

nieznosna lekkosc bytu

61 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 16:08:00

ekran .to zaburzenie harmonii zycia ..chcialbys zyc za parawanem ..zniszczy roslinnosc ..poza tym nie niweluje halasu ..dom jest wyzszy niz ekran ..i gorne partie domu ..musisz wylaczyc ..prawa fizyki .. drgania ..droga fali dzwiekowej ...az boje sie ..ze wybuduja mi ekran 100 metrowy ...czy tak to musi wygladac ...bo lobbysci wymyslili ze myjnie sa bezpieczne ..to klamstwo ..do konca zycia bede udowadniac ..ze jest zupelnie odwrotnie ..robie to dla siebie ..dla ciebie ..dla nas ..czlowiek musi miec prawa ..nie mozna manipulowac prawda ....bo przez slepy przypadek znalazles sie w takiej przestrzeni ..i ktos mial kaprys ...i ja musze to znosic ..ekran zniszczyl drzewostan ..jest jak symbol tego swiata ...zwilczone plemie ..cala POLSKA walczy z myjniami ..

No nie wiem. ...

#42 ~annn~

~annn~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 09:57:53

PARODOKS polega na tym ..ze zgodzilismy sie na 2 -pierwsze stanowiska ...pokojowo ..w zgodzie ..szanujac potrzeby wlasciciela ...,,nie przypuszczalam ze .moga powstac 2 kolejne ..w bardzo bliskiej odleglosci ...mojego zycia ..w sytuacji gdy normy halasu byly przekroczone ..juz przy pierwszych ..2 stanowiskach ...nikt nie wzial tego pod uwage -mysle o urzednikach panstwowych...-wykluczyli nas ...dowody fakty ...jakbysmy nie istnieli --urzedy ....rozumiesz ...POWINNI BYC STRAZNIKAMI ...POWIEM ..NAIWNIE ..BYC MOZE ...POWINNI BYC SPRAWIEDLIWI ... rozumiem interes inwestora ...to ludzkie ...ale urzedy nas wykluczyly ....i spektakl ..trwa ..prawie 5 lat ...

#43 ~ann~

~ann~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 10:12:49

i to ..tyle ...koniec bajki

#44 ~jaaaaa~

~jaaaaa~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 09:03:11

rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat zygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat zygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat zygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat zygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat rzygi flaki duuupsko sraka - tyle wart jest ten temat

estetyka prymitywizmu ...jak ta myjnia i ekrany 

#45 ~jjjjj~

~jjjjj~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 10:17:22

z lokalnym zamordyzmem nie mam szans ..nie chce miec .zabralam tysiace podpisow ..ludzi w podobnej sytuacji ...zapisy w ustawie ..nalezy zmienic ...nie ma kraju gdzie myjnia jest w sasiedztwie zycia innych ludzi ...wybierane sa miejsca neutralne ..ale to trzeba miec swiadomosc ..spojrzenie szersze ..nie krotkowzrocznosc ..wlasnego ja ....nigdy nie zrobilabym czegos takiego innym ...jak to mowia miejscowi ...przyzwyczail sie do tego ze wszystko mu mozna ...na tej prowincji...jeden drugi dziesiaty ....

#46 ~mobilek~

~mobilek~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 10:55:34

z lokalnym zamordyzmem nie mam szans ..nie chce miec .zabralam tysiace podpisow ..ludzi w podobnej sytuacji ...zapisy w ustawie ..nalezy zmienic ...nie ma kraju gdzie myjnia jest w sasiedztwie zycia innych ludzi ...wybierane sa miejsca neutralne ..ale to trzeba miec swiadomosc ..spojrzenie szersze ..nie krotkowzrocznosc ..wlasnego ja ....nigdy nie zrobilabym czegos takiego innym ...jak to mowia miejscowi ...przyzwyczail sie do tego ze wszystko mu mozna ...na tej prowincji...jeden drugi dziesiaty ....

Dużo smyka po Polsce okolice Wyszkowa myjnia jest wiza wi bloku tuż pod oknami i jaki sposób ludzie wygrali myjnia jest tylko czynna od godziny 6 do 22 i tu idzie zrobić to samo tylko chęci bo jak na razie tylko na forum piszecie i nic .. 

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 11:16:09

Proszę iść do prawnika, można zrobić tak by myjnia była czynna w określonych godzinach, tak jak wpis powyżej jest przytoczony. Po 22 będzie cisza i Państwo nie będę mieli problemu z hałasem, w nocy tez inaczej słychać jakiekolwiek hałasy, które w ciągu dnia są nawet nie wyczuwalne.

#48 ~ann~

~ann~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 21:27:45

ja.wygrałam.proces.dwukrotnie....WSA...NSA....nie chcą.wykonać wyroku

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:57:30

Więc o co Pani chodzi? Wygrała Pani , to proszę oczekiwać na wykonanie, a nie jak dziecko skarżyć się na forum. To takie banalne

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 17:34:38

Bardzo banalne

#51 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 02:29:17

ja.wygrałam.proces.dwukrotnie....WSA...NSA....nie chcą.wykonać wyroku

#52 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 02:31:12

masz.rację to jest Radziejow mam to samo

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 10:47:25

Bardzo banalne

banal to prawda powtarzana ..az staje sie ...oczywistoscia...szczegolnie dla adwersarza ....kup ode mnie ten dom .i ten ogrod ...bedziesz mial /10 stanowisk ...i moze zadbasz o drzewa ...najbardziej zal mi tych drzew ...sa jasna strona ludzkiej natury...koncze jade na wakacje ..zycze zdrowia 

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 20:01:48

Ale bełkot.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 12:03:56

banal to prawda powtarzana ..az staje sie ...oczywistoscia...szczegolnie dla adwersarza ....kup ode mnie ten dom .i ten ogrod ...bedziesz mial /10 stanowisk ...i moze zadbasz o drzewa ...najbardziej zal mi tych drzew ...sa jasna strona ludzkiej natury...koncze jade na wakacje ..zycze zdrowia 

o co tak naprawdę chodzi.?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 14:50:28

Wreszcie trochę spokoju. Można pucowac autka.

#57 ~aras~

~aras~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 15:44:34

Popieram tą panią kto na to pozwolił i za jaką kase

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 21:51:01

Ludzie mieli pomysł na myjnie i dobrze. Przynajmniej jest gdzie myć samochody. A zazdrosnikom nic się nie chce tylko pluja na forum.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 14:06:28

Popieram. Ciekawy jestem czy zawistnicy mówiliby to właścicielowi prosto w oczy. Nie mają odwagi. Bezpieczniej wylewac frustracje na forum bo anonimowo.

#60 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:09:12

Popieram tą panią kto na to pozwolił i za jaką kase

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych