Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

myjnia samochodowa ..w drodze do szpitala

nieznosna lekkosc bytu

61 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 10:59:08

Ja korzystam z myjni i bardzo sobie chwalę i żadnego warczenia nie słyszeć!!! Oj chyba ktoś zazdrość właścicielowi?!?!

panie czego zazdroscic ..rakotworczego aerozolu ....jeszczechwila a beda zamykane ..sa toksyczne dla zdrowiw i srodowiska 

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 11:26:50

ZAMYSL ..ESTETYKA ...ZAKLAD UZYTECZNOSC PUBLICZNEJ..IDEA SPOLECZNA ..FAKT GODNY UWAGI ..TO JAK METAFORA TYCH CZASOW ...CZLOWIEK CZLOWIEKOWI GOTUJE TAKI BYT ....MUR MIEDZY NIERUCHOMOSCIAMI TO OBRAZ DO NATIONALE GEOGRAPHIC ...TO KWINTESCJENCJA STOSUNKU POLAKA DO POLAKA...CZLOWIEKA DO CZLOWIEKA ...NADETE JA ...JA ..A PO MNIE CHOCBY POTOP....MOJE JA ..MOJE EGO ..MOJA PRAWDA ..RESZTA ..MILCZEC I DO SZEREGU ..TO DOBRY TEMAT ..TEN MUR TA MYJNIA WARCZACA CALODOBOWO ..I SPOLECZNA ZGODA ..PRZYZWOLENIE ...ZE STRACHU ..MEGALOMANIA MALOSCI ...NIEZNOSNA LEKKOSC DECYDENTOW ...PRZYZWOLENIE ..BRAK WIZJI KROTKOWZROCZNOSC ....I WSZYSTKO Z NASZYCH PODATKOW

fundusze unijne

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 07:10:09

ZAMYSL ..ESTETYKA ...ZAKLAD UZYTECZNOSC PUBLICZNEJ..IDEA SPOLECZNA ..FAKT GODNY UWAGI ..TO JAK METAFORA TYCH CZASOW ...CZLOWIEK CZLOWIEKOWI GOTUJE TAKI BYT ....MUR MIEDZY NIERUCHOMOSCIAMI TO OBRAZ DO NATIONALE GEOGRAPHIC ...TO KWINTESCJENCJA STOSUNKU POLAKA DO POLAKA...CZLOWIEKA DO CZLOWIEKA ...NADETE JA ...JA ..A PO MNIE CHOCBY POTOP....MOJE JA ..MOJE EGO ..MOJA PRAWDA ..RESZTA ..MILCZEC I DO SZEREGU ..TO DOBRY TEMAT ..TEN MUR TA MYJNIA WARCZACA CALODOBOWO ..I SPOLECZNA ZGODA ..PRZYZWOLENIE ...ZE STRACHU ..MEGALOMANIA MALOSCI ...NIEZNOSNA LEKKOSC DECYDENTOW ...PRZYZWOLENIE ..BRAK WIZJI ..KROTKOWZROCZNOSC ....I WSZYSTKO Z NASZYCH PODATKOW

fundusze unijne ..innowacja ...kpina

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 07:11:17

ZAMYSL ..ESTETYKA ...ZAKLAD UZYTECZNOSC PUBLICZNEJ..IDEA SPOLECZNA ..FAKT GODNY UWAGI ..TO JAK METAFORA TYCH CZASOW ...CZLOWIEK CZLOWIEKOWI GOTUJE TAKI BYT ....MUR MIEDZY NIERUCHOMOSCIAMI TO OBRAZ DO NATIONALE GEOGRAPHIC ...TO KWINTESCJENCJA STOSUNKU POLAKA DO POLAKA...CZLOWIEKA DO CZLOWIEKA ...NADETE JA ...JA ..A PO MNIE CHOCBY POTOP....MOJE JA ..MOJE EGO ..MOJA PRAWDA ..RESZTA ..MILCZEC I DO SZEREGU ..TO DOBRY TEMAT ..TEN MUR TA MYJNIA WARCZACA CALODOBOWO ..I SPOLECZNA ZGODA ..PRZYZWOLENIE ...ZE STRACHU ..MEGALOMANIA MALOSCI ...NIEZNOSNA LEKKOSC DECYDENTOW ...PRZYZWOLENIE ..BRAK WIZJI ..KROTKOWZROCZNOSC ....I WSZYSTKO Z NASZYCH PODATKOW

fundusze unijne ,,innowacja ...kpina..

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 07:12:26

Bez jaj!Myjnia nie powstała z niczyich podatków!

fundusze unijne ..innowacja kpina

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 07:15:34

Jak zwykle ktoś zazdrości i pisze głupie komentarze. Myje się tak samo dobrze, jak wcześniej.

czego zazdroscic ,,to takie wulgarne i pospolite

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 07:18:08

Bez jaj!Myjnia nie powstała z niczyich podatków!

fundusze unijne ..innowacja ..kpina

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 22:23:38

Czas byle jaki..drogo..strasznie smierdzi to kur..wo..jak mozna tam jechac z dzieckiem..ochlap mnie tatusiu..przeciez to szkodliwa chemia....stary chyba swiadomy co wdycha w tym chemicznym mikroklimacie..ale narazac pmalucha..glupota to malo powiedziane

#29 ~bat~

~bat~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 12:37:27

Ja korzystam z myjni i bardzo sobie chwalę i żadnego warczenia nie słyszeć!!! Oj chyba ktoś zazdrość właścicielowi?!?!

zazdrosc ..to takie prostackie ..myjnia ..brud toksyczne opary ..pospolite ..zenada ,,,zaplacicie za ten luksow prowincjonalny ..zdrowiem ..i dzieci w tym potoku toksycznym ...porazajace

#30 ~JJJJ~

~JJJJ~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 12:43:28

Ło jakie to połetyckie

czlowieku to z cierpienia ..moje zycie to koszmar przy tej myjni ...wlascicielowi zycze by mu lotnisko zbudowali w sypialni ..i zeby nigdy nie zaznal spokoju ...i zeby zabraklo mu tlenu do oddychania ..ta myjnia jest z wyrokiem ..NSA ,,NIE POWINNO JEJ TAM BYC ..ALE JA JESTEM GORSZY SORT ,,I MAM PIEKLO 

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 21:03:08

Ach ruszyła się konkurencja. Sciśmij pośladki bo to jest najlepsza myjnia w powiecie. ||Nie masz ochoty to nie myj tam. Ja będe ją polecać wszystkim.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2019 - 07:54:09

Ach ruszyła się konkurencja. Sciśmij pośladki bo to jest najlepsza myjnia w powiecie. ||Nie masz ochoty to nie myj tam. Ja będe ją polecać wszystkim.

Ja też jestem zadowolony

#33 ~kur,,,,~

~kur,,,,~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 15:52:30

myjnia w drodze do szpitala jest z wyrokiem NSA ..NIE POWINNA SIE TAM ZNALEZC ...JEST Z WYROKIEM .....jest z wyrokiem nsa ...JEST Z WYROKIEM NSA ...NACZELNEGO SADU ADMINISTRACYJNEGO ......MA WYROK SADU .....nie powinno jej tam, byc ..jest bezprawnie ...jest z wyrokiem 

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 21:00:37

myjnia w drodze do szpitala jest z wyrokiem NSA ..NIE POWINNA SIE TAM ZNALEZC ...JEST Z WYROKIEM .....jest z wyrokiem nsa ...JEST Z WYROKIEM NSA ...NACZELNEGO SADU ADMINISTRACYJNEGO ......MA WYROK SADU .....nie powinno jej tam, byc ..jest bezprawnie ...jest z wyrokiem 

To dlaczego jeszcze działa????

#35 ~annna~

~annna~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 11:24:15

ZAMYSL ..ESTETYKA ...ZAKLAD UZYTECZNOSC PUBLICZNEJ..IDEA SPOLECZNA ..FAKT GODNY UWAGI ..TO JAK METAFORA TYCH CZASOW ...CZLOWIEK CZLOWIEKOWI GOTUJE TAKI BYT ....MUR MIEDZY NIERUCHOMOSCIAMI TO OBRAZ DO NATIONALE GEOGRAPHIC ...TO KWINTESCJENCJA STOSUNKU POLAKA DO POLAKA...CZLOWIEKA DO CZLOWIEKA ...NADETE JA ...JA ..A PO MNIE CHOCBY POTOP....MOJE JA ..MOJE EGO ..MOJA PRAWDA ..RESZTA ..MILCZEC I DO SZEREGU ..TO DOBRY TEMAT ..TEN MUR TA MYJNIA WARCZACA CALODOBOWO ..I SPOLECZNA ZGODA ..PRZYZWOLENIE ...ZE STRACHU ..MEGALOMANIA MALOSCI ...NIEZNOSNA LEKKOSC DECYDENTOW ...PRZYZWOLENIE ..BRAK WIZJI ..KROTKOWZROCZNOSC ....I WSZYSTKO Z NASZYCH PODATKOW fundusze unijne ..innowacja ..kpina

myjnia jest z wyrokim sadu ..NSA   I DALEJ JEST KOSZMAREM ..ZYCZE WLASCICIELOWI ...lotniska w sypialni

#36 ~antek~

~antek~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 11:29:49

To dlaczego jeszcze działa????

bo wladze kochaja inwestora ..a ja ..gorszy sort ..czlowiek anonimowy ..mnie mozna pominac ..bo nie naleze do ...klubow milosnikow ..wzajemnej adoracji ....starosta nie chce wykonac wyroku ...taki kraj ..takie obyczje...barbarzynstwo 

#37 ~anatol~

~anatol~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 11:37:04

nie mam nic przeciwko myjniom ..ale ta jest w mojej sypialni ..zamienil mi zycie w koszmar ..w tak bliskim sasiedztwie nie powinna powstac ..przyjdz do mnie i doswiadczysz jaka gehenne mam ..nie moge otworzyc okien ..zniszczone drzewa ..budzenie w nocy ...i wieczny halas 

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 15:04:34

nie mam nic przeciwko myjniom ..ale ta jest w mojej sypialni ..zamienil mi zycie w koszmar ..w tak bliskim sasiedztwie nie powinna powstac ..przyjdz do mnie i doswiadczysz jaka gehenne mam ..nie moge otworzyc okien ..zniszczone drzewa ..budzenie w nocy ...i wieczny halas

Przecież są postawione ekrany dzwiekochlonne

#39 ~anatol~

~anatol~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 11:31:52

ekran .to zaburzenie harmonii zycia ..chcialbys zyc za parawanem ..zniszczy roslinnosc ..poza tym nie niweluje halasu ..dom jest wyzszy niz ekran ..i gorne partie domu ..musisz wylaczyc ..prawa fizyki .. drgania ..droga fali dzwiekowej ...az boje sie ..ze wybuduja mi ekran 100 metrowy ...czy tak to musi wygladac ...bo lobbysci wymyslili ze myjnie sa bezpieczne ..to klamstwo ..do konca zycia bede udowadniac ..ze jest zupelnie odwrotnie ..robie to dla siebie ..dla ciebie ..dla nas ..czlowiek musi miec prawa ..nie mozna manipulowac prawda ....bo przez slepy przypadek znalazles sie w takiej przestrzeni ..i ktos mial kaprys ...i ja musze to znosic ..ekran zniszczyl drzewostan ..jest jak symbol tego swiata ...zwilczone plemie ..cala POLSKA walczy z myjniami ..

#40 ~anatol~

~anatol~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 11:33:47

ekran .to zaburzenie harmonii zycia ..chcialbys zyc za parawanem ..zniszczy roslinnosc ..poza tym nie niweluje halasu ..dom jest wyzszy niz ekran ..i gorne partie domu ..musisz wylaczyc ..prawa fizyki .. drgania ..droga fali dzwiekowej ...az boje sie ..ze wybuduja mi ekran 100 metrowy ...czy tak to musi wygladac ...bo lobbysci wymyslili ze myjnie sa bezpieczne ..to klamstwo ..do konca zycia bede udowadniac ..ze jest zupelnie odwrotnie ..robie to dla siebie ..dla ciebie ..dla nas ..czlowiek musi miec prawa ..nie mozna manipulowac prawda ....bo przez slepy przypadek znalazles sie w takiej przestrzeni ..i ktos mial kaprys ...i ja musze to znosic ..ekran zniszczyl drzewostan ..jest jak symbol tego swiata ...zwilczone plemie ..cala POLSKA walczy z myjniami ..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych