Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

myjnia samochodowa ..w drodze do szpitala

nieznosna lekkosc bytu

61 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ANNA KLIMKIEWICZ~

~ANNA KLIMKIEWICZ~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 17:09:29

ZAMYSL ..ESTETYKA ...ZAKLAD UZYTECZNOSC PUBLICZNEJ..IDEA SPOLECZNA ..FAKT GODNY UWAGI ..TO JAK METAFORA TYCH CZASOW ...CZLOWIEK CZLOWIEKOWI GOTUJE TAKI BYT ....MUR MIEDZY NIERUCHOMOSCIAMI TO OBRAZ DO NATIONALE GEOGRAPHIC ...TO KWINTESCJENCJA STOSUNKU POLAKA DO POLAKA...CZLOWIEKA DO CZLOWIEKA ...NADETE JA ...JA ..A PO MNIE CHOCBY POTOP....MOJE JA ..MOJE EGO ..MOJA PRAWDA ..RESZTA ..MILCZEC I DO SZEREGU ..TO DOBRY TEMAT ..TEN MUR TA MYJNIA WARCZACA CALODOBOWO ..I SPOLECZNA ZGODA ..PRZYZWOLENIE ...ZE STRACHU ..MEGALOMANIA MALOSCI ...NIEZNOSNA LEKKOSC DECYDENTOW ...PRZYZWOLENIE ..BRAK WIZJI ..KROTKOWZROCZNOSC ....I WSZYSTKO Z NASZYCH PODATKOW

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 18:43:25

Ło jakie to połetyckie

#3 ~artysta~

~artysta~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 07:37:38

Oceńcie czyja połezja lepsza, moja czy ta wyżej.

Ballada o Pierdzeniu
Od pradziadków w całym świecie
Kogo kolka du*** gniecie
Każdy sobie pierdzi chętnie
Cicho, smutno lub namiętnie.
Pierdzą księża dobrodzieje
Panny, szlachta i złodzieje
Nawet Papież choć je miernie
Też czasami sobie pierdnie.
Pierdzą ludzie na stojąco
Na siedząco i nie chcąco
Pierdzą nawet przy kochaniu
By do taktu jak przy graniu.
Więc dziewczęta w wieku kwiecie
Pierdzą cicho jak na flecie
A w poważnym wieku damy
Wypierdują całe gammy.
Jeden w jadle przebrał miarkę
Bo miał w du*** oliwiarkę
Gdy chciał pierdnąć dla odmiany
Osrał okna, piec i ściany.
A Jąkała w oknie stoi
Dupę ściska bo się boi
Chciał by sobie puścić bąka
Lecz w pierdzeniu tez się jąka
Jak na całym wielkim świecie
Kogo kolka w du*** gniecie
Każdy sobie pierdzi chętnie
Cicho, smutno lub namiętnie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 11:58:23

ZAMYSL ..ESTETYKA ...ZAKLAD UZYTECZNOSC PUBLICZNEJ..IDEA SPOLECZNA ..FAKT GODNY UWAGI ..TO JAK METAFORA TYCH CZASOW ...CZLOWIEK CZLOWIEKOWI GOTUJE TAKI BYT ....MUR MIEDZY NIERUCHOMOSCIAMI TO OBRAZ DO NATIONALE GEOGRAPHIC ...TO KWINTESCJENCJA STOSUNKU POLAKA DO POLAKA...CZLOWIEKA DO CZLOWIEKA ...NADETE JA ...JA ..A PO MNIE CHOCBY POTOP....MOJE JA ..MOJE EGO ..MOJA PRAWDA ..RESZTA ..MILCZEC I DO SZEREGU ..TO DOBRY TEMAT ..TEN MUR TA MYJNIA WARCZACA CALODOBOWO ..I SPOLECZNA ZGODA ..PRZYZWOLENIE ...ZE STRACHU ..MEGALOMANIA MALOSCI ...NIEZNOSNA LEKKOSC DECYDENTOW ...PRZYZWOLENIE ..BRAK WIZJI ..KROTKOWZROCZNOSC ....I WSZYSTKO Z NASZYCH PODATKOW

Bez jaj!Myjnia nie powstała z niczyich podatków!

#5 ~Misio~

~Misio~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 16:38:59

Zazdrości ktos brzydko.

#6 ~Aśka~

~Aśka~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 20:54:19

Ja korzystam z myjni i bardzo sobie chwalę i żadnego warczenia nie słyszeć!!! Oj chyba ktoś zazdrość właścicielowi?!?!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 15:03:14

BARDZO dobra myjnia

#8 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 06:07:16

Troszke sie pozmieniało brak ciepłej wody na 3 programie aa i ten zmieniony czas o 10 sek na kazdym wrzuconym 1 PLN.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 07:39:43

Troszke sie pozmieniało brak ciepłej wody na 3 programie aa i ten zmieniony czas o 10 sek na kazdym wrzuconym 1 PLN.

Klienci już są, więc czas zwiększać zyski. Normalna praktyka w tym biznesie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 19:39:27

Bzdury. Dziś myłem tam samochód i ciepła woda była. Kiedyś zabrakło płynu to wykonałem telefon do właściciela i natychmiast naprawił.A mycie miałem gratis. Pozdrawiam

#11 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 21:36:49

Jak zwykle ktoś zazdrości i pisze głupie komentarze. Myje się tak samo dobrze, jak wcześniej.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 13:11:29

Myłam dzisiaj na 2 stanowisku i też nie było płynu. Trzeba pilnować jak się prowadzi interes, bo klienci odejdą.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 15:31:34

Myłam dzisiaj na 2 stanowisku i też nie było płynu. Trzeba pilnować jak się prowadzi interes, bo klienci odejdą.

A gdzie pójdą? No gdzie??? Te myjnie to są do czystych samochodów, żeby je sobie opłukać :D

#14 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 19:13:41

A gdzie pójdą? No gdzie??? Te myjnie to są do czystych samochodów, żeby je sobie opłukać :D

Do konkurencji ,to chyba jasne.

#15 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 20:19:52

+

#16 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 15:40:01

Dajcie spokój, myjnia jest niezła. A awarie zdarzaja się czasem.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 10:44:35

myjnie sa toksyczne dla srodowiska i zdrowia ..emituja substancje rakotworcze ..sa toksyczne dla skory ..drog oddechowych ...a spoleczenstwo  zabiera dzieci ,,dla ochlody ...nie robcie tego ..zabijacie siebie i wlasne dzieci ...myjnie sa niszczycielskie ..sa juz badania na ten temat ...

#18 ~kik~

~kik~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 10:49:41

ZAMYSL ..ESTETYKA ...ZAKLAD UZYTECZNOSC PUBLICZNEJ..IDEA SPOLECZNA .. to jakas kpina ..myjnie sa toksyczne dla zdrowia i srodowiska ..emituja substancje rakotworcze ..aerozol jes szkodliwy dla pluc i skory ...a ludzie zabieraja dzieci ..dla ochlody ...zabijacie siebie i wasze dzieci 

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 10:52:50

Bzdury. Dziś myłem tam samochód i ciepła woda była. Kiedyś zabrakło płynu to wykonałem telefon do właściciela i natychmiast naprawił.A mycie miałem gratis. Pozdrawiam

myjnie sa toksyczne dla zdrowie ..aerozol zawiera substancje rakotworcze ..sa toksyczne dla skory ...pluc ..zmory cywilizacji ..b

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 10:58:01

Ja korzystam z myjni i bardzo sobie chwalę i żadnego warczenia nie słyszeć!!! Oj chyba ktoś zazdrość właścicielowi?!?!

panie czego zazdroscic ..rakotworczego aerozolu ....jeszczechwila a beda zamykane ..sa toksyczne dla zdrowiw i srodowiska 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych