Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

My do Brukseli jeździmy pracować dla Polski, a nie na nią donosić tak jak nasi konkurenci polityczni


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 14:55:56

My, ludzie PiS jesteśmy eurorealistami, wiemy, po co idziemy do PE, wiemy, że mamy w UE obowiązki polskie. Do Brukseli jeździmy pracować dla Polski, a nie na nią donosić tak jak nasi konkurenci polityczni - powiedziała w sobotę w Katowicach europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska.

Wiśniewska, która otwiera śląską listę kandydatów PiS w majowych wyborach do PE podkreśliła podczas konwencji tej partii, że Śląsk "jest jak UE, zróżnicowany, ale jednorodny, bo łączy nas wspólny fundament: wiara i umiłowanie ojczyzny".


Jak przekonywała, PiS idzie do PE z "jasnym programem - deklaracją europejską".

- My, ludzie PiS jesteśmy eurorealistami, jesteśmy zdroworozsądkowi, wiemy, po co tam idziemy. Jesteśmy eurorealistami i dlatego uważamy, że UE może być silna siłą państw członkowskich, że UE powinna wrócić do swoich chrześcijańskich korzeni, że może się rozwijać, kiedy będą rozwijać się państwa członkowskie

 - mówiła europosłanka PiS.

Jak podkreślała, europosłowie PiS "wiedzą, że mają w UE obowiązki polskie i stoją tam po stronie polskich spraw".

Podkreślała, że dla PiS europejskość oznacza lepsze życie Polaków. Jak oceniła, jej partia robi wszystko, aby tak się stało, a państwo polskie było silne.

- My nie wysyłamy polskich dzieci na szczaw i mirabelki

 - powiedziała.

Wiśniewska stwierdziła też, że Śląsk jest "głównym układem napędowym polskiej gospodarki" i przechodzi obecnie transformację przemysłową". Mówiła:

- To PiS przeprowadził skuteczny program rewitalizacji polskiego górnictwa.

Poprzednicy PiS przypominali sobie o tym regionie dopiero przed wyborami. Ja doskonale pamiętam jak wiosną 2014 r. przyjechał na Śląsk ówczesny premier Donald Tusk i powiedział, że marzy mu się unia energetyczna oparta na dwóch filarach: na wspólnych zakupach gazu dla państw członkowskich i rehabilitacji węgla

Dodała, że już rok później, gdy sprawa stanęła na forum w UE słowo "rehabilitacja" zostało zastąpione słowem "dekarbonizacja". - Tak to z nimi jest, oni zawsze będą oszukiwać.

 #2 ~Rychu z Mniszka~

~Rychu z Mniszka~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 15:14:09

No szczególnie Karski wie po co jedzie. Jak się zabawil na Cyprze to potem przez rok bylo głośno w Europie o jego rajdzie meleksami. Tak się bawi PiS, pelną gębą.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 15:31:23

KASA, kasa, kasa i to jest cała prawda.#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 15:38:52

Aha , czyli ci z PiS-u jadą do Brukseli po kasę, a ci z PO-KE po co ...?#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 15:43:57

Uczucia i miłość kobiety przyszłej żony

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 16:49:49

Aha , czyli ci z PiS-u jadą do Brukseli po kasę, a ci z PO-KE po co ...?

 

 POKEmony pchają się żeby donosić, kablować, żadać sankcji. Boni się wyautował z PełO obrażony za "piątkę" na liście, Kudrycką i Piterę Dyndała wyautował, więc muszą być godni następcy targowicy.

Tymczasem Schetyna pojawił się na imprezie KOD-u szukać wsparcia. Tak, tak, KOD jeszcze istnieje... choć już bez swojej "gwiazdy" Mateusza Kijowskiego. Dzisiaj KOD miał nawet konwencję, na której pojawili się liderzy POKE. "Dziękujemy KOD-owi" - stwierdził szef PO.

Całe przemówienie było dość ckliwe. Schetyna dziękował przedstawicielom KOD-u za to, że dali Polkom, Polakom i Polsce nadzieję. Podkreślił, że politycy opozycji uczestniczyli w demonstracjach KOD-u, ale to "niezłomność (działaczy KOD), wielka mobilizacja, głębokie przekonanie, że bardzo twardo, wspólnie trzeba mówić prawdę zaraz po wyborach 2015 r., dawała siłę."

"Czy to był mróz, czy to był śnieg, czy lało jak z cebra, czy było słońce - zawsze byliśmy razem i chcę wyraźnie to powiedzieć: będziemy o tym pamiętać, dziękujemy KOD-owi"

- oświadczył Schetyna.

A kilkanaście miesięcy temu obok Schetyny stał Mateusz Kijowski.


 Teraz mamy KOMITET OBRONY DINOZAURÓW (przed rzucaniem w nich kamieniami) . Dyndała ja wierzę w ciebie, że tak tych wykolejeńców wystawisz ( bo są deb***e jak sam widzisz - bolszewiki ,złodzieje ,konfidenci , zdrajcy , śmiecie polityczne ,pederaści , alimenciarze itd. ) !!!! A sam w razie czego będziesz miał posadkę u Putina . Więc kończ dzieło zasrańcu antypolski !!!


#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 16:55:46

:( się ktoś rozpisał :( A co Cię to miłość nie sługa.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 17:12:01

Dlaczego Skretyna robi z siebie kretyna i podlizuje się upadłym KODerastom? Poza tym ten żulik lwowski wystawił w woj. kuj. - pomorskim na jedynce zdRadka. A zdRadek wyśmiewa Skretynę gdzie się tylko da. Po prostu żulik jest taka pipa w spodniach.

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych