Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Muzyka relaksacyjna dla dzieci

Muzyka relaksacyjna dla dziec medytacja muzyka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Czarek

Czarek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 14 październik 2014 - 11:21:49

Do mam :) 

Czy puszczacie swoim maluchom jakąś muzykę relaksacyjną albo jakąkolwiek inna do snu? Jak z żoną chodziliśmy na spotkania do szkoły rodzenia to tam polecali muzykę relaksacyjną dla mam i dla dzieci - podobno to uspakaja, pomaga usnąć i wyspać się dziecku. 

Dzięki temu jest ono spokojniejsze i nie rozdrażnione - co sądzicie o tym? 

Jeśli któraś z mam korzysta z takiej muzyki relaksacyjnej to bardzo proszę o polecenie czegoś. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 09:29:41

Ja włączam zawsze do spania muzykę relaksacyjną - dźwięki natury - kupiłam na płycie w GErelaxis - świetnie relaksujące utwory - moje dzieci śpią jaj susełki :)

Od tamtej pory daje się też zauważyć że są bardziej wyspane, nie budzą się w nocy i nie ma efektu rozdrażnienia w ciągu dnia co jeszcze pół roku temu zdarzało się bardzo czesto. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 10:22:20

Jola

Ja także puszczam mojemu maluchowi muzykę relaksacyjną - kupiłam płytę w Empiku za 100 złotych - takie tam dźwięki natury ale faktycznie śpi całą noc i nie płacze. Mój synek ma roczek :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 08:54:43

Ja włączam zawsze do spania muzykę relaksacyjną - dźwięki natury - kupiłam na płycie w GErelaxis - świetnie relaksujące utwory - moje dzieci śpią jaj susełki :)

Od tamtej pory daje się też zauważyć że są bardziej wyspane, nie budzą się w nocy i nie ma efektu rozdrażnienia w ciągu dnia co jeszcze pół roku temu zdarzało się bardzo czesto. 

Ja mam płytę CD GErelaxis - doszła mi w 2 dni po zakupie - świetne te nagrania :)

Ja nie puszczam im swoim dzieciakom, sama słucham dla relaksu :)

rewelacja :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 10:29:30

Muzyka relaksacyjna dla dzieci to wspaniały sposób na to żeby ukoić ich nerwy i dać im spokojnie wypocząć po całym dniu. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 10:32:56

Namówiłyście i mnie na tą muzykę relaksacyjną dla dzieci, mój Kubuś często płacze wieczorem i nie może spać, od 3 dni kiedy do usypiania puszczam w pokoju GErelaxis Kubuś usypia szybciej i śpi całą noc :)

Rewelacja :)

#7 Echo13

Echo13

FREJA

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 23 październik 2014 - 16:45:33

"Muzyka to sztuka cieszenia się i smucenia bez powodu". - Tadeusz Kotarbiński

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 11:18:35

A czy ktoś może przybliżyć jak działa taka muzyka relaksacyjna dla dzieci? 

Czy to jest w 100% bezpieczne? 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 12:00:34

Tak jest w 100 % bezpieczna. Działa uspokajająco i odprężająco. Dzieciaczek, który jest spokojny nie ma problemów ze snem i wybuchami gniewu. Na GErelaxis są dostępne różne typu tworów muzyki relaksacyjnej. 

#10 ~mamusia~

~mamusia~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 13:42:17

Polecam :)

Mój Bobasek wczoraj i przedwczoraj spał bardzo słodziutko :)

#11 pedagog Ewa91

pedagog Ewa91

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 19:34:30

Do mam :)

Czy puszczacie swoim maluchom jakąś muzykę relaksacyjną albo jakąkolwiek inna do snu? Jak z żoną chodziliśmy na spotkania do szkoły rodzenia to tam polecali muzykę relaksacyjną dla mam i dla dzieci - podobno to uspakaja, pomaga usnąć i wyspać się dziecku. 

Dzięki temu jest ono spokojniejsze i nie rozdrażnione - co sądzicie o tym? 

Jeśli któraś z mam korzysta z takiej muzyki relaksacyjnej to bardzo proszę o polecenie czegoś. 

Muzyka relaksacyjna  ma na celu wyciszenie dziecka. Cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem  wśród rodziców.  Coraz więcej opiekunów poszukuje sposobów – odwołując się do muzyki – by ich pociecha mogła się uspokoić, wyciszyć, zrelaksować.

Tego typu ćwiczenia powinny być wykonywane powoli, można je  łączyć z  ćwiczeniami oddechowymi i ruchowymi.  

Polecam Panu książkę Pana M.  Jacenko  „Antystres”, w której znajdzie Pan instrukcje jak krok po kroku wykonać dane ćwiczenia. W/w ćwiczenia może Pan również wykonać ze swoim dzieckiem. Dzięki temu oboje staniecie się bardziej spokojni i zrelaksowani a także wspólnie spędzony czas zbliży Was do siebie .

#12 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 16:25:08

Nie każde dziecko lubi taką muzykę. Moja córka złości się przy takowej. Woli dźwięk dobiegającego z sąsiedniego pokoju TV czy radia. Jeżeli jest rozdrażniona, nie chce spać to daje Viburcol - zawsze pomaga. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Muzyka relaksacyjna dla dziec, medytacja, muzyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych