Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Muzeum

54 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 16:01:18

I bardzo dobrze czekam na jego kolejna torpede na sesji tylko niech Pan radny będzie i się nie boji tyle ma zawsze do powiedzenia i innych teraz punktuje swoją mowa bo jak to Kaźmierczak zapyta to może wkoncu przemowi

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 21:04:29

Brawo Panie Darku jeden z najmądrzejszych radnych no i myślę  że niedługo pewien kandydat na burmistrza i dopiero wszystko wróci do normy i społeczeństwo odetchnie z ulgą To są Panie Darku prorocze słowa

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 08:35:38

Teraz zostaly dwa wyjscia Potulice lub Gniezno.

#44 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 08:50:25

Brawo Panie Darku jeden z najmądrzejszych radnych no i myślę że niedługo pewien kandydat na burmistrza i dopiero wszystko wróci do normy i społeczeństwo odetchnie z ulgą To są Panie Darku prorocze słowa

Zeby być panem trzeba sobie na to zasłużyć a nie sobie i innym wmawiać pokaz mi co ten wirtuoz dobrego zrobił dla gminy i powiatu oprócz brania diety i głupawych dyskusji

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 10:04:45

Zeby być panem trzeba sobie na to zasłużyć a nie sobie i innym wmawiać pokaz mi co ten wirtuoz dobrego zrobił dla gminy i powiatu oprócz brania diety i głupawych dyskusji

Taki radny że aż wstyd nie potrafi czekać do końca sesji tylko cyrk robi na początku i wychodzi. Zgodnie z porządkiem obrad wolne głosy u wnioski są na końcu a nie na początku słoma z butów

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 10:09:35

Taki radny że aż wstyd nie potrafi czekać do końca sesji tylko cyrk robi na początku i wychodzi. Zgodnie z porządkiem obrad wolne głosy u wnioski są na końcu a nie na początku słoma z butów

Zgadzam sie w 100 procentach.

#47 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 13:59:46

Brawo Panie Darku jeden z najmądrzejszych radnych no i myślę że niedługo pewien kandydat na burmistrza i dopiero wszystko wróci do normy i społeczeństwo odetchnie z ulgą To są Panie Darku prorocze słowa

Ten „pan” nie powinien być radnym a tym bardziej Burmistrzem to zwykły pieniacz i zadymiarz wstyd przynosi całej gminie

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 14:12:09

A moim zdaniem ma coś takiego w sobie, że ludzie go po prostu nie lubią. I nic tym nie zrobi.
Natomiast jeśli chodzi o pociski dla radnych to zaganiacz też potrzebny bo patrząc i słuchają na sesjach to tam paru są ciałem a nie umysłem. Więc jak Darek im kubeł zimnej wody wyleje na głowę to nawet dobrze.

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 08:09:16

ty mówisz o wstydzie dla gminy po wystąpieniach Pana Darka to ty nie czaisz co to jest wstyd wstyd dla całej gminy to wybór obecnego  pajaca i jego otoczenia a przepraszam największego skarbu gminy promieniuje na całe województwo i kraj 

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 19:26:16

ty mówisz o wstydzie dla gminy po wystąpieniach Pana Darka to ty nie czaisz co to jest wstyd wstyd dla całej gminy to wybór obecnego  pajaca i jego otoczenia a przepraszam największego skarbu gminy promieniuje na tEcałe województwo i kraj 

Cale te wasze wypociny to w temacie muzeum. Gratuluje.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 18:23:20

Podobno zwolniony został Michał z Muzeum

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 18:33:08

Podobno zimą pada śnieg

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 18:33:01

Kazdy pijak to zlodziej bo kazdy zlodziej to pijak.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 16:30:07

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 19:33:16

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych