Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

MURABET

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2008 - 15:43:04

Co sądziceo tej wspaniałej firmie:))))))?????

#2 ~ww~

~ww~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2008 - 17:26:54

Moja rodzina na wsi zleciła im płytę i zbiornik na gnojówkę,zaliczkę wzięli i cisza była przez rok a im zależało na czasie bo musieli się zmieścić w terminie aby otrzymać dopłatę z agencji. w końcu się w kur... i zażądali zwrotu pieniędzy no i po ciężkich bojach im oddali.

#3 ~zły~

~zły~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2008 - 17:46:38

Ja kupiłem tonę starego cementu.

#4 ~xxz~

~xxz~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2008 - 18:31:22

Moja rodzina na wsi zleciła im płytę i zbiornik na gnojówkę,zaliczkę wzięli i cisza była przez rok a im zależało na czasie bo musieli się zmieścić w terminie aby otrzymać dopłatę z agencji. w końcu się w kur... i zażądali zwrotu pieniędzy no i po ciężkich bojach im oddali.

My też mieliśmy z tą firmą kłopoty przy budowie zbiornika, po prostu są niesłowni.

#5 ~@!@~

~@!@~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2008 - 08:11:56

Usługi ich są marnej jakości ale w jakiś nie wyjaśniony sposób ta firma się rozwija.

#6 ~eryl~

~eryl~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2008 - 16:32:22

A jak tam ludzie zarabiają może ktoś wie?Słyszałem że nieco więcej niż w ADABECIE

#7 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 08:49:33

Najgorszej jakości to ich beton.Skupują ziemię gdzie troszkę pokarze się żwirek i kręcą a potem mury pękają.Zresztą wszystkie wyroby produkowane przez nich są przez to słabszej jakości.

#8 ~eryl~

~eryl~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 09:10:44

Najgorszej jakości to ich beton.Skupują ziemię gdzie troszkę pokarze się żwirek i kręcą a potem mury pękają.Zresztą wszystkie wyroby produkowane przez nich są przez to słabszej jakości.

ADABET też nie lepszy oni też skupują ziemię i z tego co wykopią robią produkcję.

#9 ~zły~

~zły~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 09:49:48

I to jest prawda co tu przed chwilą pisaliście.Moi znajomi zrobili płytę obornikową z ich betonu i przy wywózce obornika zbierają cyklopem i tą płytę.Po prostu ta płyta się kruszy.

#10 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 10:12:21

I to jest prawda co tu przed chwilą pisaliście.Moi znajomi zrobili płytę obornikową z ich betonu i przy wywózce obornika zbierają cyklopem i tą płytę.Po prostu ta płyta się kruszy.

Kupiłem od nich kostkę brukową i też się nadaje do wymiany i to po trzech latach.

#11 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 10:30:26

No to wiadomo jak doszli do majątku i rozwoju własnych firm,czyli kosztem ludzi co zamawiali u nich usługi.Małe koszty duży zysk.

#12 ~ufo~

~ufo~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2008 - 13:19:44

Ta firma jest dla mnie skończona.Oszukali mnie w ilości i jakości materiałów.

#13 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2008 - 09:24:55

U mnie również!!! Panuje tam straszny bałagan, i obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia!!!!

#14 ~~diesel69~~

~~diesel69~~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2008 - 11:28:59

Nie jestem za tym aby bronić czy też ganić taką firmę, ponieważ jest to firma prywatna na własnym rozrachunku, jeżeli mnie osobiście nie odpowiada obsługa w jakimś sklepie lub hurtowni to po prostu tam nie dokonuje zakupów. W taki sposób można każdą firmę opisać w negatywny sposób, ponieważ zawsze znajdzie się niezadowolony klient lub oszukany pracownik. Inaczej rzecz się ma z firmą działającą za nasze podatki, jaka bez wątpienia jest urząd miasta, gminy czy też starostwo ale to inna bajka.

#15 ~muminek~

~muminek~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2008 - 12:27:59

Nie jestem za tym aby bronić czy też ganić taką firmę, ponieważ jest to firma prywatna na własnym rozrachunku, jeżeli mnie osobiście nie odpowiada obsługa w jakimś sklepie lub hurtowni to po prostu tam nie dokonuje zakupów. W taki sposób można każdą firmę opisać w negatywny sposób, ponieważ zawsze znajdzie się niezadowolony klient lub oszukany pracownik. Inaczej rzecz się ma z firmą działającą za nasze podatki, jaka bez wątpienia jest urząd miasta, gminy czy też starostwo ale to inna bajka.

Jak najbardziej, podzielam Twoją opinię. Jak ktoś ma pretensje o jakość obsługi niech wpisze się do książki zażaleń, jak został oszukany to do Policji albo Rzecznika Konsumenta. A może to głosy zawistnej konkurencji? :blink:

#16 ~@@@~

~@@@~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2008 - 19:05:05

Jak najbardziej, podzielam Twoją opinię. Jak ktoś ma pretensje o jakość obsługi niech wpisze się do książki zażaleń, jak został oszukany to do Policji albo Rzecznika Konsumenta. A może to głosy zawistnej konkurencji? :blink:

A jaka u nas konkurencja?Trzy na krzyż hurtownie budowlane i to wszystko.Oni i tak nie mogą się wyrobić.

#17 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2008 - 20:27:31

Ciekawe jakby Was perfidnie oszukano, to gdzie byscie chcieli się wygadać i ostrzec innych? W książce skarg, której nie ma?????

#18 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2008 - 11:57:29

Ciekawe jakby Was perfidnie oszukano, to gdzie byscie chcieli się wygadać i ostrzec innych? W książce skarg, której nie ma?????

Bo te forum to upolitycznili i tylko są zadowoleni jak się władzy dokłada a życie nie kończy się tylko na władzy.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2010 - 23:01:22

Bo te forum to upolitycznili i tylko są zadowoleni jak się władzy dokłada a życie nie kończy się tylko na władzy.

Ale dla niektórych się zaczyna.

#20 kaznodziejag-d

kaznodziejag-d

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 12 czerwiec 2010 - 10:05:06

ale chyba coś się musiało wydarzyć na budowie bloku obok rynku bo wszyscy w kashach się pieką hheh

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych