Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 08:12:27

Cieszę się, że Martynka ma nowe protezy. To takie uśmiechnięte i dobre dziecko. Los ją strasznie skrzywdził, ale teraz jak ma nowe "nóżki", to może w końcu zaświeci nad nią słoneczko. Oczywiście przyłącze się do akcji i już zaczynam zbierać nakrętki!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 08:24:11

Nie rozumiem naszego kraju. Tyle milionów wkładamy w ZUS, a ludzie muszą jeździć za granicę, żeby leczyć dzieci. Już w jednym temacie pisali - zlikwidować KRUS, to i na szpitale się pieniądze znajdą. Trzymam kciuki za tę dziewczynkę.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 08:27:19

Wcześniej zbierałam nakrętki na tę pierwszą Martynkę, ale w sklepie, w którym zawsze stał pojemnik na nie, nagle znikł. Dobrze, że napisaliście o tej drugiej Martynce. Chętnie na nią oddam te nakrętki, które mam w domu. Chciałam już je wyrzucić, ale jak jest okazja pomóc innemu dziecku, to bardzo się cieszę.

#4 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 08:35:26

Tyle napoi tygodniowo wypijamy, mleka i wystarczy niewielki gest - odkręcenie nakrętki, żeby móc pomóc innym. Fajne są takie akcje. Ludzie też inaczej reagują, bo nie chodzi się i nie prosi o pieniądze, a jedynie o nakrętki. Dołączam się do akcji od dziś.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:51:07

Martynka może liczyć też na moją pomoc. Chętnie przyłącze się do akcji. Milena masz rację, że to niewielki gest, a można pomóc drugiemu człowiekowi. Szczególnie, że chodzi tu o małą dziewczynkę. Jeśli dzięki temu Martynka możne kiedyś będzie mogła sama chodzić, to jest to na pewno ważny cel. Każdy powinien przyłączyć się do akcji dla tej Małej.

#6 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:52:57

Na moją też. Martynka trzymamy za Ciebie kcuki!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc, nakrętki, zbiórka, akcja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych