Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Moda na akupunkture?

nerwica leczenie nerwicy akupunktura bydgoszcz leczenie nerwicy bydgoszcz nerwica u dzieci

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kora~

~Kora~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 16:05:45

Czy ktoś z was spotkał się z tym, że jest moda w szkołach i zamiast psychologa prowadzi się dziecko na akupunkture? Moja Kasia ma nerwice i chciałam z nią iść do psychologa jednak ona trzaska drzwiami i taka jest rozmowa. Rozmawialam z mamą jej koleżanki mówiła ze w jednej ze szkół mają mode na akupunkture i dzieciaki się chwalą przed sobą ze chodzą? Czy ktoś może mi podpowiedzieć czy to by działało na nerwice?

#2 ~Krzych~

~Krzych~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 16:06:52

A u mojego syna w szkole też słyszałem o tym mówił ze 2 osoby z grupy chodzą na akupunkture ale nie sądziłem ze to zastąpienie wizyty u psychologa :)

#3 ~Kora~

~Kora~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 16:15:54

dzięki za odpowiedz Karolino bardzo Cie prosze napisz mi gdzie chodziłaś na taką akupunkture w bydgoszczy?

#4 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 16:26:42

Witajcie jestem nauczycielką i potwierdzam jest moda u nas juz pare dzieciaków chodzi ze szkoly i trabia o tym i zartuja nawet na lekcjach.

#5 ~Kora~

~Kora~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 16:29:50

Wielkie dzięki wam za podpowiedzi myslałam ze to cos dziwnego a tu okazuje się ze o tym slyszeliscie już. Dzieki teraz będę musiała wymyslic jakiś mały podstęp żeby moja Kasia nie trzasneła mi znowu drzwiami przed nosem. Może masz racje powiem ,że wygrałam w radio albo w pracy karnet na wizyty i tyle. zaprowadze i zobaczymy co się będzie działo.

#6 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 16:36:54

Twoja córka (mam rozumieć) jest nastolatką? Ja kiedyś zabrałam do psychologa swoja córe jak była nastolatką i po jednej wizycie jak ręką odjął (tak mi się wydawało) przeszły jej nerwy i przestała wyrywać włosy. Okazało się jednak , że była na tyle przestraszona ze bała się ze pójdziemy znowu. Po czasie znowu się zaczął problem ale tym razem juz ze mną nie rozmawiała, bała się ze znów ją zaciągnę do psychologa (obciach jak to powiedziała) więc poszłam z nia z polecenia na akupunkture. Regularne wizyty wyciszyły i uspokoiły moja córe, terapia trwała 4 miesiące i powiem, że jesli ktos ma problem z nadpobudliwymi nastolatkami to warto spróbować. Penie ta moda jest ponieważ lepsze jest powiedzieć nastolatkowi "idę dzis na akupunkture" a nie idę dziś pogadać z moim psychologiem.

Witajcie jestem neurologiem i z mojego punktu widzenia masz racje to pewnie wystarczy aby zapadła moda na akupunkturę. Mamy coraz więcej problemów z naszymi nastolatkami. Ze statystyk wynika, że 4 na 10 dzieci cierpi na nerwice. Akupunktura w końcu ma wyciszyć i przez około h trzeba leżeć bez ruchu. To na pewno pomaga wyciszyć się wewnętrznie do tego jest sens w tych zabiegach, człowiek się czuje bardziej wypoczęty i zrelaksowany przez resztę dnia zmienia się myślenie. Ogólnie jestem ja najbardziej za taka metodą.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nerwica, leczenie nerwicy, akupunktura bydgoszcz, leczenie nerwicy bydgoszcz, nerwica u dzieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych