Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mobbing w szkole na Kościuszki.

zsp szkoła mobing dyrektor

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tom_ton~

~tom_ton~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 15:54:26

Mania!

Tylko twoje co sobie popiszesz.

To jest układ towarzysko-kolesiowo-rodzinny i tego nie rozbijesz.

Ona jest za dużą cwaniarą, wkręciła się do rady gminy, różnych komisji, szkół, itd...i otoczyła wianuszkiem klakierów.

Przeniosłaś się do innej szkoły i dobrze. Zajmij się nową pracą, a o zsp zapomnij. Na zdrowie ci wyjdzie. 

#2 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 18:13:32

Kolejna ankieta przeprowadzona w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu ul.Kościuszki dowodem na stosowanie tam mobbingu. W szkole jest ponad stu pracowników, w dobrowolnej ankiecie udział wzięło trochę ponad 60 osób, ponad 20 z nich stwierdziło, iż było świadkami stosowania mobbingu, 6  osób doświadczyło go bezpośrednio, a przejawia się, wg. ankietowanych bardzo różnie, od nadmiernej krytyki i obciążania dodatkowymi  niepotrzebnymi zadaniami, do poniżania i wyzwisk.

Jest to zastanawiające, dlaczego starosta poinformowany o tym nie odwołał obecnej dyrektorki, co więcej wybrał ją na kolejną 4 już kadencję i to bez konkursu. Może czeka aż nastąpi eskalacja jak to było za poprzedniej starościny w 1 LO.

Prawda jest taka, iż nagrody pieniężne na dzień nauczyciela 14 października, dostają co roku te same osoby, bliskie pani dyrektor.

Dlaczego nagrodę otrzymują wszyscy wicedyrektorzy w uzasadnieniu za wzorowe wykonywanie obowiązków, za obowiązki pobierają pensję i dodatek funkcyjny.

Wszyscy kierownicy warsztatów i praktyk, chyba za najniższe wyniki na egzaminach i przesiadywanie całych lekcji w zapleczu, lub w swoich prywatnych firmach.

Wybitni nauczyciele z 100% zdawalnością na maturze, kończący doktoraty, dodatkowe studia, organizujący olimpiady, ale wytykający te nieprawidłowości nie dostają nic, co więcej ogranicza im się etat i grozi zwolnieniem. W efekcie wielu z nich odchodzi do innych szkół. Zostają miernoty co najgłośniej klaszczą na radach pedagogicznych. 

ale ty jesteś głupia

ja dostaje nagrody zawsze, wiec chyba co, zasłużyłem

a ty jesteś głupia i sfrustrowana

#3 ~Mimi~

~Mimi~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 06:16:43

Kolejna ankieta przeprowadzona w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu ul.Kościuszki dowodem na stosowanie tam mobbingu. W szkole jest ponad stu pracowników, w dobrowolnej ankiecie udział wzięło trochę ponad 60 osób, ponad 20 z nich stwierdziło, iż było świadkami stosowania mobbingu, 6  osób doświadczyło go bezpośrednio, a przejawia się, wg. ankietowanych bardzo różnie, od nadmiernej krytyki i obciążania dodatkowymi  niepotrzebnymi zadaniami, do poniżania i wyzwisk.

Jest to zastanawiające, dlaczego starosta poinformowany o tym nie odwołał obecnej dyrektorki, co więcej wybrał ją na kolejną 4 już kadencję i to bez konkursu. Może czeka aż nastąpi eskalacja jak to było za poprzedniej starościny w 1 LO.

Prawda jest taka, iż nagrody pieniężne na dzień nauczyciela 14 października, dostają co roku te same osoby, bliskie pani dyrektor.

Dlaczego nagrodę otrzymują wszyscy wicedyrektorzy w uzasadnieniu za wzorowe wykonywanie obowiązków, za obowiązki pobierają pensję i dodatek funkcyjny.

Wszyscy kierownicy warsztatów i praktyk, chyba za najniższe wyniki na egzaminach i przesiadywanie całych lekcji w zapleczu, lub w swoich prywatnych firmach.

Wybitni nauczyciele z 100% zdawalnością na maturze, kończący doktoraty, dodatkowe studia, organizujący olimpiady, ale wytykający te nieprawidłowości nie dostają nic, co więcej ogranicza im się etat i grozi zwolnieniem. W efekcie wielu z nich odchodzi do innych szkół. Zostają miernoty co najgłośniej klaszczą na radach pedagogicznych. 

Nie masz co robić posrana manio, zabierz się za liście w parku

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 22:34:58

Nauczyciel to powołanie nie praca przynajmniej dobrze żeby tak było. Wtedy nie zajmujesz się tzw. administracją i tym kto komu siedzi w kieszeni a tym żeby najwięcej dać tym młodym ludziom którzy mają ten kraj wyprowadzić z koziego zadka. Zanim ktoś coś "ciekawego" dopisze jeszcze to powinien się zastanowić czy warto jest marnować czas na takie wypociny czy lepie zrobić coś pożytecznego. Rynek pracy jest zawsze można iść tam gdzie jest lepiej. Powodzenia. Co do osoby samej Pani Dyr. - funkcja obliguje. Każdy rządzący otacza się ludźmi którzy pomagają mu realizować jego wizję. Jeśli ktoś tego nie rozumie to nie powinie w ogóle podejmować tematu i pisać o rzeczach oczywistych. Jeśli ktoś uważa że padł ofiarą mobbingu to jest coś takiego jak sąd pracy gdzie można dochodzić swoich racji a nie być małym cichym bazgraczem internetowym.

#5 ~Srania~

~Srania~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 23:22:03

Dość. Dość już tego. Trzeba wreszcie wstać i powiedzieć dość kumoterstwu, nepotyzmowi i mobbingowi w tej szkole.

Jeśli dziadek starosta nie widzi problemu. ja jestem inteligentna, skończyłam niejedne studia i jak ktoś robi ze mnie deb***kę i wmawia, że białe jest czarne, że na ankiecie jest mobbing u wielu osób, ale tak to go nie ma u nikogo.

To choćbym miała napisać do wszystkich możliwych instytucji, choćbym miała stracić pracę, to ktoś musi wreszcie powiedzieć dość tej starej czerwonej to kiedyś nazywano "partyjny beton".

D O Ś Ć ! ! !

#6 ~nova~

~nova~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 10:03:33

Nie zdążyłaś/eś zapisać się do szkoły! Nova daje Ci jeszcze szansę! Ostatnia chwila, żeby zapisać się na semestr jesienny!

Oferujemy bogaty wachlarz kierunków! Od liceum dla dorosłych, po technika oraz policealne szkoły dla dorosłych!

Dużą popularnością cieszą się takie kierunki jak:

- LO dla dorosłych

- technik informatyk

- technik administracji

- technik usług kosmetycznych

- technik usług fryzjerskich

- specjalista ds. dietetyki

- psycholog wychowawczy

- filolog j. niemieckiego

- asystent nauczyciela przedszkola

- technik usług fryzjerskich.

Nie zwlekaj! Czekamy na Ciebie!

Skorzystaj z naszych super promocji!

Pamiętaj, Nasz szkoła wydaje legitymacje!

Zapraszamy do sekretariatu przy ul. Krasińskiego 2 

Tel.523077474

#7 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 09:50:56

Polecam maść na ból dupy

#8 ~~~~

~~~~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 07:35:23

Czy Pani Ania wróciła już z arabskich wojaży?

Polecam maść na ból dupy

hi hi 

#9 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 08:48:18

Czy Pani Ania wróciła już z arabskich wojaży?

Napisano 11 luty 2018 - 09:50:56

Polecam maść na ból dupy 

jej to już raczej maść nie pomoże,

jak ktoś taki może mieć dostęp do dzieci?

dyrektor i starosta to chyba śpią!

#10 ~Genie~

~Genie~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 00:48:02

Kukurydza ha ha ha

#11 ~K.~

~K.~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 15:36:30

Raduś, dlaczego odchodzisz?

Olej to co o tobie mówi Ania, wszyscy wiedzą jaka ona jest i z kim trzyma. O mnie też gadała głupoty, a sama wiadomo co w tym Egipcie robi.

Uczniowie cię chwalą. Złego słowa na ciebie nie dadzą powiedzieć, mi też nigdy nie odmówiłeś pomocy.

Pisałam do ciebie, ale chyba masz wyłączony telefon. Proszę odezwij się do mnie i wróć do nas. 

#12 ~jestem mobbingowana~

~jestem mobbingowana~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 11:44:52

Przecież w kolejnej ankiecie też wyszedł mobbing!!!

i co?

i nic

Nowa Starosta pewnie też nic nie zrobi, skoro jako vice nic nie zrobiła. Aż dojdzie do tragi i jakaś nauczycielka coś sobie zrobi.

#13 ~jestem mobbingowana~

~jestem mobbingowana~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 11:46:48

Doprowadziła nas do takiego stanu,  że wiele z nas jedzie na silnych psychotropach, ale wszystko jest do czasu.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 16:12:49

Kiedy powiem sobie dość

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 16:13:22

Kiedy powiem sobie dość

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 21:45:14

Gdzie co roku podziewa się nasz socjal?

W innych szkołach nauczyciele na święta dostają więcej!!

Może czas zmienić regulamin zakładowego funduszu świadczeń socjalnych żeby był wreszcie zgodny z oczekiwaniami i przyzwoity, a nie przejadany przez emerytów a dokładają się tylko 5%, inni pracownicy 37% a my nauczyciele 110%, a kto wyciąga z funduszu???

Zapewne emeryci wyciągają więcej niż 5% a pracownicy więcej niż 37, nie wspomnę już o drożdżówkach na przerwę.

Bo te mandarynki i suche ciastka, to wiecie gdzie ona sobie może wsadzić.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 10:23:32

Może zmienić dyrektorke? Jako na radnej już się poznali mieszkańcy i dokonali dobrego wyboru.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 18:31:30

Może zmienić dyrektorke? Jako na radnej już się poznali mieszkańcy i dokonali dobrego wyboru.

Na każdego przyjdzie jego kryska.

#19 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 21:20:23

Ona już się zemściła, że jej nie wybrali.

Jak była radną miejską, to co roku Studniówka musiała być na Hali widowiskowej, żeby reperować budżet.

Hala kasowała od uczniów po 8.000zł za samo wynajęcie beż kateringu.

Teraz nagle kiedy nie została wybrana, nagle Studniówka może być w Restauracji lub innym Hotelu.

i co Wy na to?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 22:08:57

Ona już się zemściła, że jej nie wybrali.

Jak była radną miejską, to co roku Studniówka musiała być na Hali widowiskowej, żeby reperować budżet.

Hala kasowała od uczniów po 8.000zł za samo wynajęcie beż kateringu.

Teraz nagle kiedy nie została wybrana, nagle Studniówka może być w Restauracji lub innym Hotelu.

i co Wy na to?

Ale jaja, wszędzie tylko interesy i nabijanie ludzi w butelkę. Wstydź się kobieto !! Jak można naciągać rodziców na takie koszta ?? Ale tak to jest, jak nauczyciel czy dyrektor szkoły zabiera się za politykowanie.....To powinno być zabronione !! Bo nie da się być dobrym nauczycielem i radnym czy innym osłem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zsp, szkoła, mobing, dyrektor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych