Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Młodzi głosują na PO a PIS to siara i obciach

84 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 20:01:06

Jak poprzesz PO-KO to zapomnij o pracy, zakładach pracy, wszystko jak ostatnio będzie wyprzedawane całe dobro narodowe, a wtedy tylko można być uchodźcą i za granicę, ale tam tusk ze schetyną nie będzie czekał i rozdawał pieniądze. Obecnie jest w kraju stabilnie. Od razu Krakowa nie zbudowali. Tylko PIS na obecne czasy może zapewnić nam normalność. Pamiętajcie że ci z PO-KO w razie afery oni nic nie pamiętają i nie przypominają sobie jak rządzili , tacy nie mogą nas reprezentować w kraju i za granicą.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 01:44:27

zabierz babci dowód

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 05:36:01

Na PO czyli partie Proznych Obietnic dla ktorych Unia Europejska jest ojczyzną głosują ludzie niezrownowazeni emocjonalni. To oni bardziej cenia hajs od patriotyzmu. Za pieniadze sprzedadzą wszystko.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 05:44:18

Skąd masz taką wiedzę żeby oceniać patriotyzm innych.

Spójrz lepiej na siebie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 06:12:05

Skąd masz taką wiedzę żeby oceniać patriotyzm innych.

Spójrz lepiej na siebie.

Z życia. Woele przeżyłem i wiele widzialem. Miarą patryjoryzmu jest szacunek do swojej ojczyzny. Mówienie o stowarzyszeniu jak o super państwie obnaża podstawowy brak wiedzy oraz zacietrzewienie polityczne. Patrzę na siebie i choć mam wiele do siebie uwag to uwazam ze judaszem nie jestem i Polski nie sprzedam za srebniki jak to dziś czynią inni. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 22:43:30

Platforma jest teraz cool jak to mówią młodzi.

#7 ~Młody~

~Młody~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 08:44:27

Młodzi, inteligentni ludzie głosują na Koalicję Europejską.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 15:37:26

Młodzi, inteligentni ludzie głosują na Koalicję Europejską.

Gdzie tu inteligencja gdy ktoś glosuje na prozne obietnice. Jest takie powiedzenie "obiecanki cacanki a głupiemu radosc".

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:10:30

emeryt z wydzialu dezinformacji SB, który to nr

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:11:22

emeryt z wydzialu dezinformacji SB, który to nr

#11 ~kocioł~

~kocioł~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:44:36

Jak poprzesz PO-KO to zapomnij o pracy, zakładach pracy, wszystko jak ostatnio będzie wyprzedawane całe dobro narodowe, a wtedy tylko można być uchodźcą i za granicę, ale tam tusk ze schetyną nie będzie czekał i rozdawał pieniądze. Obecnie jest w kraju stabilnie. Od razu Krakowa nie zbudowali. Tylko PIS na obecne czasy może zapewnić nam normalność. Pamiętajcie że ci z PO-KO w razie afery oni nic nie pamiętają i nie przypominają sobie jak rządzili , tacy nie mogą nas reprezentować w kraju i za granicą.

A jak popre PIS to czeka mnie tylko trumna + ...bo jeszcze tego tylko nie obiecal

#12 ~kusy~

~kusy~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:51:05

Na PO czyli partie Proznych Obietnic dla ktorych Unia Europejska jest ojczyzną głosują ludzie niezrownowazeni emocjonalni. To oni bardziej cenia hajs od patriotyzmu. Za pieniadze sprzedadzą wszystko.

Za pieniadze to narazie pis kupuje glosy....Pewnie dalby belfrom ale stanowią za mały elektorat zaledwie 500 tys z hakiem . Emerytow zas 9 mln i to jest elektorat Szkoda mi emerytow bo daja sie zmamic 13ka ktora w zasadzie jest jednorazową zapomoga 880pln Trzynastki sa cykliczne i stanowią tyle samo ile wyplacane co miesiac pensje,czy emerytury

Jak sie ma taka 13ka dla emeryta ktory bierze 2700 pln ? 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 17:02:01

Za pieniadze to narazie pis kupuje glosy....Pewnie dalby belfrom ale stanowią za mały elektorat zaledwie 500 tys z hakiem . Emerytow zas 9 mln i to jest elektorat Szkoda mi emerytow bo daja sie zmamic 13ka ktora w zasadzie jest jednorazową zapomoga 880pln Trzynastki sa cykliczne i stanowią tyle samo ile wyplacane co miesiac pensje,czy emerytury

Jak sie ma taka 13ka dla emeryta ktory bierze 2700 pln ? 

Taaaa...zabrać emerytom i dać nauczycielom...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 12:23:29

Słyszałem że po wyborach jesiennych PIS będzie ratował się Kukizem'15 przed Koalicją Europejską, boji się też Konfederacji.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 14:44:01

Słyszałem że po wyborach jesiennych PIS będzie ratował się Kukizem'15 przed Koalicją Europejską, boji się też Konfederacji.

Oj jak się boji...nie trać nadzieji...trzęsie się w bulu i strachu...

Kto na konklawe wchodzi papieżem, ten wychodzi kardynałem.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 07:53:43

Tarot, zwierzenia, wróżby niedrogo randki
umów się na: lawia@qmail.com

#17 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 07:58:08

Lody...lody...lody

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 08:39:14

Głosujemy na Koalicję Europejską, nie chcemy polexitu !!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 21:40:36

Tylko WIOSNA  głosujemy na partię Biedronia

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 03:45:38

CHOROBA ZNOWU MNIE ATAKUJE

Wiemy.

Dodaj odpowiedź