Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mihałufka

mihałufka sala weselna skępe lokal wesele ślub

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Aniia M.~

~Aniia M.~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 18:14:59

W Zajeździe Mihałufka miałam wesele w tamtym roku i naprawdę nie wiem o co chodzi z tymi negatywnymi opiniami???Byliśmy bardzo zadowoleni, a przede wszystkim nasi goście- na którym opinii nam najbardziej zależało...W tym roku zarezerwowaliśmy salę na tzw, ,,poprawinowy roczek":)A to tłumaczy wszystko:) ;) :)

#42 ~mag~

~mag~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 21:45:04

Słyszałam, że zmieniła się kucharka w "Mihałufce". Był może ktoś w niedawnym czasie na WESELU w tym lokalu i może ocenić jedzenie i ogólnie organizację wesela?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 23:13:24

jeszcze lapsze jedzonko,i zamierzam zrobic moje urodzinki.przedtem jedzonko takie sobiete jest ok'

#44 ~Mirosław~

~Mirosław~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2014 - 20:57:21

Zeroo organizacji!!!Na imprezie pomylone menu!A kiedy już podano to nie w takie liczbie jak powinna byc wydana!!!

#45 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 17:33:42

Bardzo pyszne jedzonko polecam :)

#46 ~Staly klient~

~Staly klient~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 09:14:30

Ludzie co wy wypisujecie jestem tam dosyc czesto i zadnego syfu nie ma jedzenie pierwsza klasa potrafie odroznic swieze od odgrzewanego w mikrofali. Obsluga super. Jak ktos nie lubi goralskich klimatow to po co wogule tam wchodzil.A co do nazwy geniuszu ortograficzny to tak ma byc a nie ze ktos nie zna ortografii.

#47 ~Luki~

~Luki~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2016 - 19:46:10

Ten lokal to dramat. A te panie za ladą kompletnie nie ogarniete. Obsluga na 0. Nie polecam.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mihałufka, sala weselna, skępe, lokal, wesele, ślub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych