Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mihałufka

mihałufka sala weselna skępe lokal wesele ślub

47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 17:05:46

Nie wiem jak na weselach ale na co dzień żarcie jest obrzydliwe, odgrzewane w " mikrofalufce" !  :D

smakosz ma rację niestety

#22 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 15:02:41

Jeśli chcecie poczytać o weselach w MIhałufce, zapraszam tutaj:

http://www.gdziewese...-Mihalufka.html

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 16:43:55

bzdury zazdrosnej konkurencji

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 09:08:28

bzdury zazdrosnej konkurencji

Wpisy z linkiem do stron lokali dziwnym trafem pojawiły sie we wszystkich wątkach sal weselnych o zbliżonej godzinie- może moderator tych stron dba o wzrost wejść na strony należące do jego serwisu internetowego?? ^_^ ^_^

Reklama dźwignią handlu ;) ;) każdy chce jakoś zarobić ;) ;)

Wydaje mi się że z tymi wpisami właściciele lokali nie mają nic wspólnego.

#25 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 10:16:49

organizowałem kiedyś imprezę rodzinną i było super, uzgodniłem z właścicielami każdy szczegół.

w tym roku byłem z rodziną na obiedzie - też rewelacja, jednak za kilka tygodni powtórzyliśmy wypad i o zgrozo kiszka totalna - zupy rozwodnione (gulaszowa) podane byle jak - wcześniej w kociołkach podgrzewanych, drugie już nie takie smaczne. o co chodzi?? raz jest super, by potem odstraszać klientów.

raczej tam już nie zajrzę - no chyba że po rewolucji ...

#26 ~,,,,,,~

~,,,,,,~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 16:44:38

jak po sylwestrowym mordobiciu??

#27 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 21:08:11

Byłem tam, ogólnie impreza ok ale później zaczęła się bijatyka. Najgorsze było to, że ochrona do niczego się nie przydała, na co oni tam byli? Tylko chyba do ozdoby ze swoimi gwiazdami. Raczej tam nie wróce.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 21:49:18

Zobacz ; http://daa.pl/fajne_foty

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 09:05:26

Nasi znajomi też tam nie wrócą z obawy o własne bezpieczeństwo.

#30 ~Lipnowianin~

~Lipnowianin~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 16:51:12

Byliśmy w tym roku  gośćmi na Sali Bankietowej i bawiliśmy sie doskonale !!! Jedzenie wyśmienite , obsługa uśmiechnięta i bardzo pomocna. Zespół muzyczny grał do 6:00  rano ! Jesteśmy bardzo zadowoleni i napewno wrócimy do Mihałufki w tym roku.

#31 ~Marek z Włocławka~

~Marek z Włocławka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 19:14:28

my ze znajomymi spedzalismy sylwestra na  w karczmie na sali V.I.P z jedzonkiem w "Mihalufce" - troche tansza opcja niz bal . wszyscy wybawilismy sie znakomicie, dj puszczal same hity dla starszych oraz dla mlodszych , wiec dla kazdego bylo coś miłego . potrawy były swieże smaczne i dosyć duzy wybór. bylismy rowniez swiadkami  jakijs szarpaniny miedzy kilkoma osobami ,ale bylo to juz po godz 4 wiec i tak zbieralismy sie juz  do domku, w kazdym razie sytuacja została opanowana w ciagu maksymalnie 2 min, i nikt kto się nie wtrącal nie potrzebnie  wlos z glowy nie spadł. Ochrona w loklalu była wieć czulismy sie jak najbardziej bezpiecznie , a wiadmomo ze niektórzy roznie reagują na alkohol,i glupkow na swiecie nie brakuje .

Za rok napewno wezmiemy rowniez opcje spedzania sylwestra w tym sympatycznym miejscu.

Polecamy

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 20:30:49

Byliśmy w tym roku  gośćmi na Sali Bankietowej i bawiliśmy sie doskonale !!! Jedzenie wyśmienite , obsługa uśmiechnięta i bardzo pomocna. Zespół muzyczny grał do 6:00  rano ! Jesteśmy bardzo zadowoleni i napewno wrócimy do Mihałufki w tym roku.

Nie proponuję przywitania nowego roku na skępskim rynku z zespołem p.udającego Kryszaka,coś tu nie zagrało

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 15:27:38

a co ,,skępski rynek" ma wspólnego z Mihałufką?

#34 ~zniesmaczony~

~zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 17:50:25

najwyraźniej ludowi odpowiada klimat  z gębobiciem w tle..............

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 19:26:24

Masakra : http://otourl.pl/mes...ie_zyje_mial_26 <-- czytaj tu :(

#36 ~Regina~

~Regina~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 20:28:43

Ja  bawiłam sie z mężem i kilkoma znajomymi  w karczmie  i zabawa była  znakomita. moje nogi już nie wytrzymywały  tańców i opuściliśmy lokal  po godzinie 3 . Zdecydowanie jeszcze  nie raz powrócimy  do tego miejsca . POLECAM !!!

#37 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 14:16:31

,,gębobicie"?:)a co to za pojęcie? bo nie rozumiem wypowiedzi:0:0:)

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 11:05:37

Nigdy bym nie poleciła na wesele, ale wybór należy do Ciebie...

#39 ~zadowolony~

~zadowolony~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 12:02:08

Polecam byłem tam na kilku imprezach  wesela, chrzciny było super jedzenie i obsługa jezeli było cos nie tak po rozmowie z obsługą wszystko było poprawione wiec jak najbardziej polecam

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 14:41:44

Jedni są zadowoleni inni nie więc jak tu dociec prawdy. W maju mam komunie w tym lokalu, mam nadzieję że będę należała do grona tych zadowolonych;)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mihałufka, sala weselna, skępe, lokal, wesele, ślub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych