Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mihałufka

mihałufka sala weselna skępe lokal wesele ślub

47 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mag~

~mag~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 19:16:10

Cześć. Niedługo organizuję wesele i zastanawiam sie nad lokalem "Mihałufka" w Skępem. Byliscie moze tam na weselu? Co sądzicie o tym lokalu? Jest godny plecenia?

#2 ~mag~

~mag~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 17:53:53

Czy nikt nic nie wie o tym lokalu? Zależy mi bardzo na opinii osoby, która tam była... :)

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 19:34:31

Witam, byłem w zeszłym roku na weselu, lokal pierwsza klasa, obsługa nie zła, jedzonko pyszne, lokal ogólnie godny polecenia. Jedyne zastrzeżenia jakie mogę mieć to wydaje mi się że jak na wesele na 150 osób to obsługa mogłaby częściej zaglądać do toalet.

#4 ~mag~

~mag~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 20:46:22

A czy sala  jest wystarczająco duża na 150 osób? W sensie, czy nie jest za ciasno do tańczenia i czy przy stołach ludzie mają luz?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 20:59:20

A czy sala  jest wystarczająco duża na 150 osób? W sensie, czy nie jest za ciasno do tańczenia i czy przy stołach ludzie mają luz?

Markowa Zagroda w Trzebiegoszczu spełnia z powodzeniem wszystkie kryteria.

#6 ~mag~

~mag~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 13:56:10

A "Gwieździste niebo"? Był ktoś z Was w obu salach? Która lepsza?

#7 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:01:09

Ta cała knajpa jest pisana bykami ortograficznymi podobnie, jak lipnowska pizzeria. Dla mnie to ich w ogóle dyskwalifikuje.

#8 ~smakosz~

~smakosz~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 13:46:56

Cześć. Niedługo organizuję wesele i zastanawiam sie nad lokalem "Mihałufka" w Skępem. Byliscie moze tam na weselu? Co sądzicie o tym lokalu? Jest godny plecenia?

Nie wiem jak na weselach ale na co dzień żarcie jest obrzydliwe, odgrzewane w " mikrofalufce" !  :D

#9 ~Zadowolony Gość~

~Zadowolony Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 16:59:05

Co za bzdura pewnie konkurencja pisze ja organizowałam wiele imprez rodzinnych chrzest komunie i jestem zachwycona jedzenie pyszne obsługa mila i fachowa jedzonko palce lizać. A i jeszcze jedno przynajmniej obrusy mają całe a nie podarte tak jak w Kamie. 

Pozdrawiam

#10 ~Zipp~

~Zipp~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 18:06:21

Żarcie rzeczywiście jest odgrzewane (de volaile)a stoły nie posprzątane. Okruchy i stary chleb(!!??) Poprosiliśmy flaki z bułeczkami. Oczywiście zamawialiśmy przy barze, bo to jest kurde bar a nie restauracja! Siedliśmy. Ktoś tu siedział i kruszył. Nikt nie sprzątnął. Przesiadamy się to samo tylko dziurawe serwetki do tego. Jest chleb(twardy) nie ma bułek. Do zapłaty ok 40 zł z kawą( syf). Nie wrócimy do tej budy. Nie lubimy góralskich klimatów. Chamstwa i góralskiej muzyki!!!!

#11 ~Lipnowianka~

~Lipnowianka~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 20:10:36

Jestem dość często w tym miejscu i nie podoba mi się niezbyt sympatyczna obsługa ( nie wszystkie panie ) , raz zdarzyło mi się jeść schabowego odkrojonego , miałem wrażenie , że ktoś go przede mną nie zjadł. Ogólnie porcje za duże, na początku było smaczniejsze jedzonko. Ogólnie polecam jednak, bo fajne miejsce, tylko szefowa musi lepiej doglądać i przeszkolić personel, żeby było jak na początku. Na weselu nie byłem, niestety !

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 12:51:21

nie wiem jak na weselach, ale w rasteuracji beznadzieja. kelnerzy w 'wygdulonych' koszulach chodza, brudne talerze i kufle do piwa -porazka

#13 ~jaaaaa~

~jaaaaa~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 12:53:39

sorry za literowke restauracji

#14 ~Konsument_z_Lipna~

~Konsument_z_Lipna~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 17:38:32

Byłem tam rok temu i nigdy tam nie pojadę.
Niedziela. Człek chciałby coś zjeść.
Wchodzę i od razu na tablicy tzw. danie dnia " pomidorowa i pierogi". Myślę no jak danie dnia to świeże. Zamówiliśmy z żoną. Pomidorowa z bardzo zważoną śmietaną do tego magii tyle......... że................ Pare łyżek i podziękowałem. Z torebki w sklepie lepsze dają, choć tam tyle chemii, ale lepiej przynajmniej smakuję. Przynieśli pierogi. Sama cała warstwa grubego ale to bardzo grubego tłuszczu (śmierdzącego starym......).
Omijam teraz dalekim łukiem...... Wole jechać na świeżutkiego sandacza 2 km dalej do Sielawy.
I jak mijam tą mihałówkę to za każdym razem dziwię się, że tyle tam samochodów stoi. Takie moje zdanie jest. Nie ma gdzie tak naprawde dobrze zjeść w okolicach Lipna.

#15 ~smakosz~

~smakosz~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 23:25:32

Byłem tam rok temu i nigdy tam nie pojadę.
Niedziela. Człek chciałby coś zjeść.
Wchodzę i od razu na tablicy tzw. danie dnia " pomidorowa i pierogi". Myślę no jak danie dnia to świeże. Zamówiliśmy z żoną. Pomidorowa z bardzo zważoną śmietaną do tego magii tyle......... że................ Pare łyżek i podziękowałem. Z torebki w sklepie lepsze dają, choć tam tyle chemii, ale lepiej przynajmniej smakuję. Przynieśli pierogi. Sama cała warstwa grubego ale to bardzo grubego tłuszczu (śmierdzącego starym......).
Omijam teraz dalekim łukiem...... Wole jechać na świeżutkiego sandacza 2 km dalej do Sielawy.
I jak mijam tą mihałówkę to za każdym razem dziwię się, że tyle tam samochodów stoi. Takie moje zdanie jest. Nie ma gdzie tak naprawde dobrze zjeść w okolicach Lipna

kiedyś też się tam zatrzymałem bo stało dużo samochodów, a jak weszliśmy do środka to się okazało, że siedzi dwóch klientów ! Dla mnie to już samo to, że trzeba płacić przed podaniem posiłku to już dyskwalifikuje ten lokal, no bo jak ci podadzą nieświeże danie to nie wezwiesz Policji żeby ci oddali np. 40 zł ! i tak sobie prosprują z raku na rok !  :D

#16 ~kacper~

~kacper~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 15:40:11

byłem na weselu 2 lata temu i szczerze polecam, żarcie 10/10 obsługa to samo, normalnie tylko chwalić, ale nie wiem jak teraz jest, 2 lata temu tak było bo to krótko było po zmianie managera - być może nowa chciała się szefowi pokazać i dlatego.

#17 ~malutka~

~malutka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 22:26:04

tam podobno sami robią swoje przetwory n sprzedaż kapuste depczą nogami w beczce żal hehehe :wacko:

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 22:38:54

tam podobno sami robią swoje przetwory n sprzedaż kapuste depczą nogami w beczce żal hehehe :wacko:

Wszędzie tak się układa kapustę. Od wieków.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 11:32:02

A ja się lepiej wypowiadać nie będę.

Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 12:53:43

A ja się lepiej wypowiadać nie będę.

Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

A ja wiem jak to działa. Zostało to dokładnie sprawdzone. Kto nie chce dać się naciągnąć oszustom na straty finansowe, może też sprawdzić, wystarczy przeczytać wiadomości z Onetu:

http://technowinki.o...ni-na-sms/mdl2r

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mihałufka, sala weselna, skępe, lokal, wesele, ślub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych