Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2012 - 23:48:01

Historia niczym z filmu...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2012 - 06:22:05

BIGAMISTA-a to co zrobił chwały naszemu miastu i rodzinie nie przynosi

#3 ~seba~

~seba~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2012 - 11:55:35

a do czego mial wracac?????????????????????????? uczcie sie historii. mial glowe na karku i zyl

#4 ~tylko~

~tylko~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2012 - 15:38:02

Historia rzeczywiście ciekawa. Mam tylko wątpliwości czy zgodziłbym się na upublicznianie takich opowieści o mojej rodzinie. Trochę tu bigbraderowsko zalatuje. Szczególnie jak się czyta niektóre komentarze.

#5 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 19:54:22

Nie wiadomo co było powodem jego wyjazdu z kraju i niestety on juz tego nie powie, na pewno nie mamy prawa oceniać postępowania tego pana. Może powiedziano mu że rodzina nie zyje albo dostał amnezji, może powiedziano mu ze żona związała sie z kimś, może tak bardzo sie czegoś bał ze nie chciał wracać, jest milion możliwosci. Może warto złapać kontakt z jego dziećmi z Ameryki.Ja bym próbowała, tym bardziej ze z nikim w Polsce sie kontaktował. Losy ludzi są niekiedy zawiłe i dramatyczne a czasy wojenne to warunki ekstremalne i na prawde nie mozna mówić czy zrobił dobrze czy źle. Warto szukać odpowiedzi.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 21:57:10

Nie wiadomo co było powodem jego wyjazdu z kraju i niestety on juz tego nie powie, na pewno nie mamy prawa oceniać postępowania tego pana. Może powiedziano mu że rodzina nie zyje albo dostał amnezji, może powiedziano mu ze żona związała sie z kimś, może tak bardzo sie czegoś bał ze nie chciał wracać, jest milion możliwosci. Może warto złapać kontakt z jego dziećmi z Ameryki.Ja bym próbowała, tym bardziej ze z nikim w Polsce sie kontaktował. Losy ludzi są niekiedy zawiłe i dramatyczne a czasy wojenne to warunki ekstremalne i na prawde nie mozna mówić czy zrobił dobrze czy źle. Warto szukać odpowiedzi.

plotkara

#7 ~ormo~

~ormo~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 14:51:53

Bo to był ruski szpion podstawiony za  Alfonsa Wiącka

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 17:10:53

Bo to był ruski szpion podstawiony za  Alfonsa Wiącka

Antka za nikogo nie musieli podstawiać- to szpion oryginał.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: historia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych