Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mieszkanie

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 12:00:34

Czy wie ktoś może o jakimś mieszkaniu do wynajęcia w Radziejowie?

#2 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 12:14:27

Nie ma, ale kupić to można, tez rok szukalam aby kupić ale przeliczajac pieniądze to kupiła jednak, miesięcznie tyle samo place 820zl kredytu /wynajmu,
Zdecydowanie lepiej jest kupić.

#3 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 19:50:55

Zgadza sie, sama wynajmowalam 3 lata, i nabijanie komuś kasy, kupilam i mam swoje, myślę nad zakupem kawalerii pod wynajem...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 16:59:26

Nie warto wynajmowac placi sie tak dużo,że tyle samo kredyt wynosi i za parę lat twoje będzie.Jeszcze wynajmujesz a wszystkie naprawy za twoja kasę.Podobno bylo takie ogloszenie ze nawet psa nie mozesz trzymac dosyc ze placisz tyle kasy to jeszcze ograniczenia smieszne to jest.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 17:04:57

A jeżeli w Wigilię przyblaka się jakieś zwierzę to też nie przyjmą bo im zabrudzi dom jaki przykład swym dzieciom dają,co ja mówię zwierzę nawet strapionego wędrowca nie przyjmą a co tu mówić zwierze,a Polska niby taki kraj katolicki,a do kościółka i opłatek,a czego Jezus uczy.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 22:26:59

Nie warto wynajmowac placi sie tak dużo,że tyle samo kredyt wynosi i za parę lat twoje będzie.Jeszcze wynajmujesz a wszystkie naprawy za twoja kasę.Podobno bylo takie ogloszenie ze nawet psa nie mozesz trzymac dosyc ze placisz tyle kasy to jeszcze ograniczenia smieszne to jest.

No właśnie. Ja chciałem wynająć mieszkanie i nie chciałem psa, tylko krowę w nim trzymać, żeby po mleko dla dzieci rano nie latać, to też nie mogłem nic znaleźć. To jest dopiero dramat. Co za ograniczenia i co za ludzie, że zwierząt nie lubią.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 06:49:24

Nie chcieli Ci wynająć bo bali że zamiast krowy która powinna jeść trawę ty to będziesz robił, a nie wyglądasz tak korzystnie z tylu żeby Cię oglądać,nie mówiąc już z przodu. Poza tym jak Ty chciałeś ta dmuchana krowa doic,po twojej konwersacji z Tobą uznali że ich podwórko jest za małe na Twoje zabawki.

#8 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:02:35

bedę miał na wynajem od połowy 2020 dom na działce 5 ar, dom 50 m2, dwa pokoje, kuchnia z salonem łazienka.  opłaty ogrzewanie we własnym zakresie, dom nowy, umeblowany nowym sprzętem. wchodzisz i mieszkasz. 1.000 cena

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:55:11

A możliwość wykupu?
Ew ten 1000zl odliczany od całości itp

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 13:51:18

To ma sens, dom np 150tys minus ten 1000zl to rocznie 12tys zł.
Ale musicie stosowna umowę podpisać najlepiej notarialne

#11 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 21:09:32

A możliwość wykupu?
Ew ten 1000zl odliczany od całości itp

nie jestem bankiem, ja mam wynajem. nie chce sprzedać w ratach. Czy 1000 zł to wygórowana stawka? jak u was najem? u mnie opłaty to woda prąd, paliwo do pieca CO. Pozdraiwam

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 12:14:12

1000zl jest ok ale domy na wynajem to temat rzeka, przechodzilem przez to.

#13 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 22:08:56

1000zl jest ok ale domy na wynajem to temat rzeka, przechodzilem przez to.

czemu temat rzeka?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 10:29:44

Rozumiem że za wynajem 1000zł i dodatkowo opłaty za prad wodę i ogrzewanie dochodzą osobno tak?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 11:10:15

Tak, ale zobacz pod tym kątem, dom może nie byc ocieplony, piec na węgiel /miał od którego sie odchodzi to koszty ogrzewania Cie zjeżdża.
Najpierw sprawdź jakie ogrzewanie jest.
Ustał zasady kto dba o trawnik ogród i jak to jest rozliczane późnej.
Remonty i modernizację jak liczone będą.

#16 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 19:25:07

Tak, ale zobacz pod tym kątem, dom może nie byc ocieplony, piec na węgiel /miał od którego sie odchodzi to koszty ogrzewania Cie zjeżdża.
Najpierw sprawdź jakie ogrzewanie jest.
Ustał zasady kto dba o trawnik ogród i jak to jest rozliczane późnej.
Remonty i modernizację jak liczone będą.

dom ocieplony 14 grafit, piec na eko, spala bardzo mało. trawnik i dbanie  o działke mnie nie interesuje, to nie ja tam będę 'żył '. Remontu przez najbliższe lata i modernizacji nie będzie bo to nowy budynek! a wszelkie uszkodzenia wnętrza przez najemców będą oczywiście rozliczane.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 20:47:19

to warto, a jak bym chciał kupić ten dom to ile PLN ?

50metrów to troche mało

#18 ~Pancerny Marjan~

~Pancerny Marjan~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 20:48:58

Czy wie ktoś może o jakimś mieszkaniu do wynajęcia w Radziejowie?

Ino na godziny?

#19 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 21:41:45

Ino na godziny?

Najlepiej bezpośrednio od Krystalicznie Czystego Mariana -  korzyści podatku nie płacisz lub bardzo niski a jesli sie zapiszesz do PiS -u  to dopóki Zbyszek prokuratorem i sędzią to nic Ci nie grozi. 

#20 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 22:32:40

to warto, a jak bym chciał kupić ten dom to ile PLN ?

50metrów to troche mało

mało ? pamiętaj że to najem.... nie będzie na sprzedaż.  a jak bym chciał sprzedać to tak żeby co najmniej 100 procent zarobić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych