Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 13:30:58

Choćbyście wysyłali na Strzemyk czołgi i helikoptery to i tak się nałoję na ławce i mnie nie dorwiecie. Od lat jestem nieuchwytny. Pozdrawiam

#2 ~aaaaa~

~aaaaa~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 14:06:59

co z tego, że jest stały posterunek straży miejskiej, jak albo tylko w nim czarni siedzą, albo dojeżdżają do niego samochodem, a na ulicy ich nie widać. Policji też nie widać. Także takie spotkanie nie ma sensu, bo jak się mówi władzy, że nie ma strażników i policjantów na ulicy, to i tak się to nie zmienia.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 14:57:24

co z tego, że jest stały posterunek straży miejskiej, jak albo tylko w nim czarni siedzą, albo dojeżdżają do niego samochodem, a na ulicy ich nie widać. Policji też nie widać. Także takie spotkanie nie ma sensu, bo jak się mówi władzy, że nie ma strażników i policjantów na ulicy, to i tak się to nie zmienia.

Nie wiem, czy te służby porządkowe przyrosły do krzeseł ? Kto za to odpowiada ?

#4 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 10:18:31

Nie wiem, czy te służby porządkowe przyrosły do krzeseł ? Kto za to odpowiada ?

Wygląda na to, że policjanci to bardziej urzędnicy niż stróże prawa i porządku.

#5 ~elyzabet~

~elyzabet~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 16:58:34

Nierozumirm kiedys tez narzekalam ze nie ma straznikow i policjantow. Poszlam nawet do strazy do ich siedziby na strzemiecinie akurat byli z policjantami, i porada byla jedna; prosze dzwonic. No i dzwonie jak widze menelstwo pod klatka u siebie ostatnie jak byli to wypisali kilka mandatów a jeden koles sie poltał i pojechał razem z nimi;) za drugim razem tez zadzwonilam ale na widok radiowozu zdążyli uciec. Widza że ktoś dzwoni już nie wystają mi pod klatką.

#6 ~ojciec~

~ojciec~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 20:10:57

a weź człowieku zadzwoń że ktoś stoi na chodniku, ze nie ma 1,5m na przejście, a ty jedziesz z dzidziusiem wózkiem . W du*** Straż Miejska ma jak parkowane są samochody !!! Piesi mają swoje prawa i będą się o nie upominać a  jak nie to polecam wszystkim coś ostrego i nauczyć tych buraków jak się parkuje!!!! JA CHCE PORZĄDEK NA OSIEDLOWYCH chodnikach , trawnikach.......Ale przecież jak by zaczeli wlepiać mandaty to raz dwa referendum i ich nie ma. Dlatego wolą siedzieć w furkach i przestawiać fotoradar, czasem wlepic mandat menelom za picie, dziadkowi za pieska który sra na trawniku itp......STRAŻ MIEJSKA ALBO SIE WEŹMIE DO ROBOTY ALBO DO LIKWIDACJI!!!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 20:31:25

a weź człowieku zadzwoń że ktoś stoi na chodniku, ze nie ma 1,5m na przejście, a ty jedziesz z dzidziusiem wózkiem . W du*** Straż Miejska ma jak parkowane są samochody !!! Piesi mają swoje prawa i będą się o nie upominać a  jak nie to polecam wszystkim coś ostrego i nauczyć tych buraków jak się parkuje!!!! JA CHCE PORZĄDEK NA OSIEDLOWYCH chodnikach , trawnikach.......Ale przecież jak by zaczeli wlepiać mandaty to raz dwa referendum i ich nie ma. Dlatego wolą siedzieć w furkach i przestawiać fotoradar, czasem wlepic mandat menelom za picie, dziadkowi za pieska który sra na trawniku itp......STRAŻ MIEJSKA ALBO SIE WEŹMIE DO ROBOTY ALBO DO LIKWIDACJI!!!!!

Nie wszędzie winna jest Policja. Ważna jest edukacja i wychowanie. To w szkołach, a wręcz już w przedszkolach powinno się wpajać dzieciakom i młodzieży porządne wychowanie. Nie dewastuj, nie niszcz, szacunek do mienia wspólnego żeby nie niszczyć wiat przystankowych, nie malować sprayem bloków i klatek schodowych, odpowiedniej komunikacji słownej bez wulgaryzmów. Kiedyś były czyny społeczne, sadzenie drzewek, malowanie płotóe, prace fizyczno [ budowlane przy nasypach tramwajowych. Jakiś palant jeździ bez zapiętych pasów i ma pretensje do policjantów że nie otrzymał mandatu. Mam nadzieję, że widział to jego synek i będzie naśladował tatusia. Pozytywne konsekwencje przy wypadku.... to te pasy dla policjantów czy dla własnego bezpieczeństwa. Od najmłodszego - prawy przykład honorowego i nieskazitelnego wizerunku u kadry oświaty

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: strzemięcin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych