Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mieszkańcy Aleksandrowa nie mają jak wrócić do domu z Ciechocinka po pracy

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~qwe~

~qwe~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 14:26:42

Późnym wieczorem jeździły 2 autobusy z Ciechocinka do Aleksandrowa: o 21:50 i 22:30. Po zmianie rozkładu z Ciechocinka do Aleksandrowa można wrócić jedynie o 20.20. Jeżeli ktoś kończy pracę o 22:00? Rower, taksówka, telefon do przyjaciela, albo zadłużyć się na auto. Żal tych ludzi na przystanku.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 15:30:28

Przewoźnika nie interesuje o której kończysz pracę. Nie dadzą kursu dla 5 osób. Nie opłaca się. Taka przykra prawda.

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 21:46:53

Bo to jest zwykle kurestwo żeby zdjąć kilka połączeń bo są wakacje. Nikt się nie przejmuje tym że w Ciechocinku pracują osoby które jakoś muszą dojechać. Wspaniały kaczor obiecywał że przywróci PKS. A tu się likwiduje połączenia.

#4 ~nowe czasy ?~

~nowe czasy ?~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 21:48:34

Za komuny kursowały pociągi i to często i autobusy.Każdy mógł dojechać do pracy i wrócić.Przykre że to teraz ginie.

#5 ~towarzysz z PZPR~

~towarzysz z PZPR~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 12:58:15

Za komuny kursowały pociągi i to często i autobusy.Każdy mógł dojechać do pracy i wrócić.Przykre że to teraz ginie.

Komuno wróć !!!

#6 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 13:03:44

Komuno wróć !!!

Nie chodzi o ,,powrót komuny,, tylko o komunikację między miastami.Nie każdy ma samochód i nie każdy może kierować .

#7 ~Towarzysz Szmaciak~

~Towarzysz Szmaciak~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 14:25:24

Ale za komuny też nie wszyscy mieli samochód, a komuną jednak dbała o robotnika i inteligenta, którzy wraz z chłopem stanowili zdrową siłę narodu.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 14:49:30

Ale za komuny też nie wszyscy mieli samochód, a komuną jednak dbała o robotnika i inteligenta, którzy wraz z chłopem stanowili zdrową siłę narodu.

Teraz też nie wszyscy mają samochody,a też są zdrową siłą narodu o który trzeba dbać.

#9 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 14:46:27

Kwestia logistyki. Po co 2 kursy były i do tego wielki rejsowy autobus? Zrobić ostatni odjazd o 21.40, żeby ludzie mogli dojechać tam na 22:00 i powrót z Ciechocinka o 22:15 i wstawić małego busa na taki kurs. Trzeba jednak mieć trochę chęci droga firmo...Ja często wybierałem autobus, bo nie chciało mi się wystawiać auta z garażu i później go chować, jednak teraz trzeba ruszyć tyłek parę minut wcześniej. Niektórzy jednak nie mają takiego wyboru.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 18:18:06

Kwestia logistyki. Po co 2 kursy były i do tego wielki rejsowy autobus? Zrobić ostatni odjazd o 21.40, żeby ludzie mogli dojechać tam na 22:00 i powrót z Ciechocinka o 22:15 i wstawić małego busa na taki kurs. Trzeba jednak mieć trochę chęci droga firmo...Ja często wybierałem autobus, bo nie chciało mi się wystawiać auta z garażu i później go chować, jednak teraz trzeba ruszyć tyłek parę minut wcześniej. Niektórzy jednak nie mają takiego wyboru.

Zawsze mnie bawi jaki ludzie na tym forum kierują swoje wpisy do firm :D tak jakby przewoźnik (a jest ich kilku) czytał fora z zadupia, jakby w ogóle wiedział, że takie forum istnieje.

#11 ~qwe~

~qwe~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:24:56

Autobus przywrócą? Podobno Burmistrz wystosował pismo do firmy

#12 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:34:06

Autobus przywrócą? Podobno Burmistrz wystosował pismo do firmy

Dla dojeżdżających do pracy do Ciechocinka,to byłby luksus..

Władzo pomóż! :D :wub: :lol:

#13 ~autobusik~

~autobusik~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 10:19:53

Dopłaty do uruchamiania nierentownych przewozów mają zachęcić do odtworzenia zlikwidowanych połączeń autobusowych. Rząd przeznaczy w tym roku 300 mln zł na dofinansowanie Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. Samorząd będzie musiał dopłacić do kwoty deficytu danego przewozu nie mniej niż 10 proc. środków własnych.

#14 ~Natt~

~Natt~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 18:51:50

Cieszcie się, że wogole macie autobusy bo u nas są wycofane całkowicie.

#15 ~Kazia~

~Kazia~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 07:54:09

W życie wchodzi Ustawa o przywróceniu lokalnych połączeń PKS od września.

#16 ~Każmirz~

~Każmirz~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 11:23:13

Kaziuncia, po co ci ustawa, ja bez ustawy chętnie cię przewiozę.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 12:04:27

Możecie wracać na rowerze lub pieszo. Czemu macie pretensje do PKS? Może zapokostujcie przywrócenie pociągu?

#18 ~Put~

~Put~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 18:20:14

Jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby przywrócenie pociągu na trasie Toruń - Ciechocinek. Ludzie wracaliby nim z pracy do Aleksandrowa a kuracjuszom by się przydał do powrotu że zwiedzania Torunia.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 21:52:33

Jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby przywrócenie pociągu na trasie Toruń - Ciechocinek. Ludzie wracaliby nim z pracy do Aleksandrowa a kuracjuszom by się przydał do powrotu że zwiedzania Torunia.

Wszyscy się bronią przed kosztami,nikt teraz nie chce wziąć ich na "siebie".

#20 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 20:30:25

Późnym wieczorem jeździły 2 autobusy z Ciechocinka do Aleksandrowa: o 21:50 i 22:30. Po zmianie rozkładu z Ciechocinka do Aleksandrowa można wrócić jedynie o 20.20. Jeżeli ktoś kończy pracę o 22:00? Rower, taksówka, telefon do przyjaciela, albo zadłużyć się na auto. Żal tych ludzi na przystanku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych