Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 15:46:04

Może właściciele Focusa i penelopy to kumple prezydenta?

#42 ~tiger~

~tiger~
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 18:28:49

Powinni wszystkich Piwowarów posadzić za przekręty i oszustwa.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 06:45:05

Problem w tym ,że władza powinny działać zgodnie z prawem i na rzecz obywatela. Natomiast tutaj mamy sztandarowy przykład jak tzw. większość załatwia interesy urzędników , którzy potem nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z ich działań. Droga sądowa w Polsce jest długa i zagmatwana i o tym też wie każdy URZĘDAS!!

Rzeczywiście URZĘDASY w mieście i powiecie robią , co im się podoba,a nie biorą za to żadnej odpowiedzialności. To oni są dla obywateli, a nie obywatele dla nich. Tylko w Polsce jest taki syf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W Anglii , np. taki urzędowy przekręt skończyłby się najłagodniej natychmiastową utratą stanowiska.

#44 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 21:04:18

Jak można robić coś takiego , nie dość że w dzisiejszych czasach cieżko o prace to jeszcze przez ludzką głupote i popieprzone prawo kolejne 25 miejsc pracy może przepaść bo co tam się przejmować że jakiś hotel nie ma szans na rozwinięcie ważne że ktoś na tym zarobił .

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 21:12:14

Zdziwiony jestem wypowiedziami naczelnika chyba nie zna statu bo tam jest zapis na temat architekta miasta poziom
Ten program nic nie dał tylko tyle że mówi się o zagubieniu dokumentów charakterystyczne dla tego urzędu

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 21:25:48

Te imprezy w miescie powinny być prowadzone przez KCK a nie wydział kultury gdzie ta osoba ma zbyt małe doświadczenie i zgubi Prezydenta miasta nie działa punkt informacyjny turystyki proszę zobaczyć jak Toruń to prowadzi

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 07:09:13

Panu prezydentowi Brejzie gratulujemy doboru pracowników.  :D

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 15:35:33

Po obejrzeniu "Sprawy dla reportera", referendum ws odwołania pana prezydenta Brejzy jest konieczne.

#49 ~zdziwiony~

~zdziwiony~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 11:23:53

Gdyby to zdarzyło się w Bydgoszczy wszyscy zamieszani w aferę już by nie pracowali. Co jest  z tym waszym Inowrocławiem. Może Wojewoda powinien wkroczyć do akcji?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 11:37:16

Bo Inowrocław to "dyzajnowe" miasto.  :D

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 14:48:30

Gdyby to zdarzyło się w Bydgoszczy wszyscy zamieszani w aferę już by nie pracowali. Co jest  z tym waszym Inowrocławiem. Może Wojewoda powinien wkroczyć do akcji?

Wojewoda? A to dobre...

#52 Kujawiok

Kujawiok

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 19:55:26

Bo Inowrocław to "dyzajnowe" miasto. :D

nie dyzajnowe tylko "desingowe". tak było na ulotkach wyborczych. tylko nie wiem co to ten desing. design to wiem , ale desing?

#53 ~telewidz~

~telewidz~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 20:19:01

nie dyzajnowe tylko "desingowe". tak było na ulotkach wyborczych. tylko nie wiem co to ten desing. design to wiem , ale desing?

Desin desingiem, ale najpiękniejszy fragment Inowrocławia to nieźle wam zeszpecono przez budowę tego bezstylowego" pudełka" na placu klasztornym.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 15:13:01

A ja się pytam gdzie jest CBA?

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 16:37:43

A ja się pytam gdzie jest CBA?

w Warszawie Al. Ujazdowskie 9

#56 ~ADEK~

~ADEK~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 12:43:34

Do posesji pl. klasztorny nr 1 to kiedyś były aż trzy dojazdy -1-od ul. królowej jadwigi -2- od ul. toruńskiej (przesmyk przy teatrze) -3-od ul. kilińskiego.Więc p. Brejza powinien pamiętać bo mieszkał w tej okolicy i nie tak daleko. Dopiero przebudowa placu zmienila tę sytuację.Tam był dojazd aż do królowej jadwigi 24 (kiedyś kawiarnia zdrojowa)

Tak jest.Mały ma racje,były drogi dojazdowe.Młodzi urzędnicy tego nie pamiętają,ale ich rodzice tak,jak i Prezydent Brejza,który ma słabą pamięć,a szkoda.

#57 ~LOBBY~

~LOBBY~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 22:25:56

ale fakt że miasto zablokowało nie jedną firmę i sklepy swoimi dziwnymi decyzjami. Większość przedsiębiorców oprócz wybranych firm dzięki dziwnym decyzjom urzędników żyje się gorzej niż kiedyś, nie mówiąc już o sklepach.

TO JEST CELOWE DZIALANIE NA CZYJĄŚ KORZYŚĆ TAKA PRAWDA.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hotel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych