Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mały~

~mały~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 23:28:02

Do posesji pl. klasztorny nr 1 to kiedyś były aż trzy dojazdy -1-od ul. królowej jadwigi -2- od ul. toruńskiej (przesmyk przy teatrze) -3-od ul. kilińskiego.Więc p. Brejza powinien pamiętać bo mieszkał w tej okolicy i nie tak daleko. Dopiero przebudowa placu zmienila tę sytuację.Tam był dojazd aż do królowej jadwigi 24 (kiedyś kawiarnia zdrojowa)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 07:59:41

Szkoda, że piękna pani rzecznik tak kategorycznie nie ocenia stylu w jaki wygrała "konkurs" na swoje stanowisko, zorganizowany przez pana prezydenta Brejzę.  ;)

#3 ~markus~

~markus~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 08:24:27

No tak- hotel  wejscie do niego to jakis koszmarny przesmyk proponuję do p Jaworowicz moze ona cosik wskóra .A jak limuzyną podjechac pod hotel  targac walichy od Torunskiej pod gorkę  po tej dziurawej nawierzchni ,czy przeciskac się miedzy samochodami na Kilinskiego,koszmarne to miasto a i włodarze tez nie lepsi ;)

#4 ~z ina~

~z ina~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 09:28:30

Patrząc na styl działania tej Pani, nie dziwię się, że Jej sprawa tak wygląda, "złożyłam, tydzień za późno" to mnie rozbawiło, a pretensje do całego świata

#5 ~AK1944~

~AK1944~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 14:50:47

Ratusz plecie bzdury i ma mieszkańców za idiotów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam fotografie i  plany kiedy  istniała ulica prowadząca ku  kamienicy

Poza tym  wujka firma miała tam  garaże w podwórzu a auta firmowe nie dostawały  tam  się kominem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#6 ~Nektarem~

~Nektarem~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 16:49:03

Pewnie wina leży gdzieś po środku ale od tego jest sad. Chodź myśle ze skoro p. Piwowar sama potwierdziła ze po terminie coś tam złożyła to bardzo prawdopodobne ze kilka innych rzeczy tez mogła zrobić po terminie i stad dziś efekt taki ze dotacje trzeba oddać. Ostatnia deska ratunku to nagłośnienie medialne

#7 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 17:12:52

ale fakt że miasto zablokowało nie jedną firmę i sklepy swoimi dziwnymi decyzjami. Większość przedsiębiorców oprócz wybranych firm   dzięki dziwnym decyzjom urzędników żyje się gorzej niż kiedyś, nie mówiąc już o sklepach.

#8 ~Henio z Ina~

~Henio z Ina~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 18:03:55

Całkowitą winę  za ten stan rzeczy ponosi wydział gospodarki przestrzennej  z naczelnikiem na czele. To on doprowadził do zmiany planu przestrzennego a radni go przyklepali pewnie nie bardzo wiedząc nad czym głosują. Z tego tytułu na pewno należy się odszkodowanie na rzecz inwestora-pani Piwowar. Winni ewentualne odszkodowanie powinni zapłacić z własnej kieszeni. Tą sprawą powinna też się zająć prokuratura!!!!

#9 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 18:22:57

Całkowitą winę  za ten stan rzeczy ponosi wydział gospodarki przestrzennej  z naczelnikiem na czele. To on doprowadził do zmiany planu przestrzennego a radni go przyklepali pewnie nie bardzo wiedząc nad czym głosują. Z tego tytułu na pewno należy się odszkodowanie na rzecz inwestora-pani Piwowar. Winni ewentualne odszkodowanie powinni zapłacić z własnej kieszeni. Tą sprawą powinna też się zająć prokuratura!!!!

Całkowitą winę  za ten stan rzeczy ponosi wydział gospodarki przestrzennej  z naczelnikiem na czele. To on doprowadził do zmiany planu przestrzennego a radni go przyklepali pewnie nie bardzo wiedząc nad czym głosują. Z tego tytułu na pewno należy się odszkodowanie na rzecz inwestora-pani Piwowar. Winni ewentualne odszkodowanie powinni zapłacić z własnej kieszeni. Tą sprawą powinna też się zająć prokuratura.

Masz rację.

#10 ~Anżelika~

~Anżelika~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 19:24:13

Troche mnie to osobiście boli. Głodowałam na Pana prezydenta i nie wiedziałam że taki człowiek w nim siedzi.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 20:33:17

Czy te nekrologi to firma PR wymyśliła chyba nie tędy droga chwytają się podlych chwytów ale nie zapomnijcie co stało się z posłem, rynek nie wymarl przez to że jest galeria powiększosci mają ten sam towar co galeria. To czym chcą przyciągnąć tych którzy takich molochow nie lubią

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 20:37:32

W sklepach na Rynku szukałam spodni bez domieszki streczu spodnie z dzinsu z domieszką bawełny to unikat może warto czymś się różnić od galerii

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 20:41:54

Inowrocław. Ludzkie szkielety przy Placu Klasztornym

Miejsce przeklęte . Nie chciałbym tam nocować. Proponuję przeczytać artykuł pod tym tytułem w GP,

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 20:44:24

Powiem szczerze śmieszny ten sposób zwrócenia uwagi,chyba Prezydent ma rację i gościu który mówi,że nie tędy droga.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 20:48:26

W sklepach na Rynku szukałam spodni bez domieszki streczu spodnie z dzinsu z domieszką bawełny to unikat może warto czymś się różnić od galerii

... poszukaj na Solankowej -mają polskiej firmy .w dobrej cenie i super jakości,

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 20:57:47

Kupiłem, dzięki za podpowiedź ale gdzie indziej

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 20:58:04

Kiedyś chciałem powiesić reklamę na elewacji pewnej kamienicy. Jak się dowiedziałem ile musi być formalności typu -projekt,zgody różnych urzędników z konserwatorem zabytków włącznie , to mi przeszło . Ciekawe , czy Ci państwo mają te wszystkie zgody itp. ? 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 21:04:18

... poszukaj na Solankowej -mają polskiej firmy .w dobrej cenie i super jakości,

potwierdzam , ostatnio kupiłam trzecią parę i innych już nie chcę . Prawdziwa Polska jakość nie chińskie g... . i fajna obsługa :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 21:06:17

Czy można obwiniać naczelnika um lub Prezydent miasta gdyby tak było to sąd wydał by wyrok na korzyść przegranych a tak nie jest, start w wyborach nieudany ze strony p Piwowar

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 21:08:11

Inowrocław. Ludzkie szkielety przy Placu Klasztornym

Miejsce przeklęte . Nie chciałbym tam nocować. Proponuję przeczytać artykuł pod tym tytułem w GP,

... ''dzięki za taki hotel''. Hotel do wieczności :(((

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hotel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych