Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

MGOPS KAMIEN KR.

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jadwiga~

~jadwiga~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 17:19:18

WITAM WSZYSTKICH

CZY MOŻE CZYTALIŚCIE W DZISIAJESZEJ GAZECIE WZMIANKĘ NA TEMAT JAKIEGOŚ MOBBINGU W OPIECE W KAMIENIU?
JA JUŻ KIEDYŚ SŁYSZAŁAM O TAKICH ZDARZENIACH, CIEKAWE JAK BURMISTRZ KAMIENIA KR. SIĘ ZACHOWA WKOŃCU PANI ZOFIA JEST JEGO PRACOWNIKIEM

#2 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 20:03:30

ja byłem kiedyś świadkiem niezbyt przyjemnego zdarzenia w mgops gdzie w roli główne była właśnie ona ...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 22:22:17

WITAM WSZYSTKICH

CZY MOŻE CZYTALIŚCIE W DZISIAJESZEJ GAZECIE WZMIANKĘ NA TEMAT JAKIEGOŚ MOBBINGU W OPIECE W KAMIENIU?
JA JUŻ KIEDYŚ SŁYSZAŁAM O TAKICH ZDARZENIACH, CIEKAWE JAK BURMISTRZ KAMIENIA KR. SIĘ ZACHOWA WKOŃCU PANI ZOFIA JEST JEGO PRACOWNIKIEM

NIc jej nie zrobią choćby nie wiem jak mobingowała pracowników, nie zrobią tego ani Krzemińskiej, nie zrobili ani milerowej z centrum pomocy rodzinie ani innym frohlkom...............miektorym władza i sodowa uderza do głowy prawda Pani Zosiu?

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 22:23:39

Zgadzam się i potwierdzam
i niech prasa się tym zajmie na poważnie a nie tylko ślizgiem po tzw.łebkach jakby chciał może burmistrz Głomski
....panowie dziennikarze do pracy pani dyrektor mgops czeka na pytania z niecierpliwością.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 19:29:12

Zgadzam się i potwierdzam
i niech prasa się tym zajmie na poważnie a nie tylko ślizgiem po tzw.łebkach jakby chciał może burmistrz Głomski
....panowie dziennikarze do pracy pani dyrektor mgops czeka na pytania z niecierpliwością.

Pracownicy i tak nic nie bedą mówić, takie p...wiedzą jak z praca krucho i wykorzystują to, by swoje kompleksy niższości ukryć i wyżywają się na bogu ducha winnych pracownikach...na nic sie zda sledztwo dziennikarskie
czy nadal w sepólnie pracownicy opieki sa przez wiele godzin przesłuchiwani przez WIelką Panią DYrektor?doslownie i w przenośni wielką?

#6 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 19:45:45

trudno powiedzieć czy ktoś z pracowników by się odezwał, chociarz ja myślę że tak!
skoro 7 praccowników przyznało, że w tym zakładzie pracy są przejawy mobbingu to Wojciech G. powinien już zadziałać, ale wiemy jakie są realia

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 23:20:47

trudno powiedzieć czy ktoś z pracowników by się odezwał, chociarz ja myślę że tak!
skoro 7 praccowników przyznało, że w tym zakładzie pracy są przejawy mobbingu to Wojciech G. powinien już zadziałać, ale wiemy jakie są realia

PRECZ Z ZOFIA KRZEMIŃSKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!NIE SZANUJE LUDZI, TO WON NA KURONIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(KU PRZESTRODZE PANI FROLKE I MILER)

#8 ~Observer~

~Observer~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 00:05:10

PRECZ Z ZOFIA KRZEMIŃSKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!NIE SZANUJE LUDZI, TO WON NA KURONIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(KU PRZESTRODZE PANI FROLKE I MILER)

Ta osoba, która wszędzie na forum wypisuje nazwiska Fr.. i Zal.. powinna się jak najszybciej skonsultować z psychiatrą. To chorobliwa nienawiść. I jeśli wypisujecie czyjeś nazwiska to chociaż dla równowagi podpiszcie się też swoimi.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 13:05:28

Ta osoba, która wszędzie na forum wypisuje nazwiska Fr.. i Zal.. powinna się jak najszybciej skonsultować z psychiatrą. To chorobliwa nienawiść. I jeśli wypisujecie czyjeś nazwiska to chociaż dla równowagi podpiszcie się też swoimi.

Zaaraz tam nienawiść, niech poczują jak to jest byc zaszczutym....poniżanym, wykorzystywanym...prawda drogie PANIE KIEROWNICZKI??????????????????????????

#10 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 21:20:10

Szkoda tylko pracowników i tak pewnie wszystko rozmyje się po kościach. Pani Zofia K. jest naprawdę złym człowiekiem, ta osoba nie powinna pracować w pomocy społecznej, bo zamiast pomagać ludziom potrzebującym wręcz utrudnia im życie, a z tego co można przeczytać to pracownikom także.

#11 ~byly pracownik~

~byly pracownik~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 17:58:55

to co piszecie to jest wasz jakis prywatny porachunek z krzeminska jest to stek klamst znam ja bo tam pracowalam jak sie komus nie chce pracowac to najlepiej uswinic przelozonego znam tych pracownikow wielu moze jej dziekowac ze maja prace ico do gara wlozyc tak sie jej odwdziecdyli

#12 ~czytajacy~

~czytajacy~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 18:05:57

to co pisza odyrektorze mgops to wielkie swinstwo uwazam ze to jest prywatny porachunek tylko to nie fer idz do biura i powiedz jej to w oczy pracownik za dyche

#13 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 18:11:05

jezeli odmowi dnia wolnego i to jest mobing to dajcie sie wszyscy z opieki przebadac psychiatrze a nie wciagajcie w to burmistrza

#14 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 18:57:51

widze ,ze komus znudzila sie praca fizyczna chcialobysie posiedziec na stolku dyrektorskim pai zofio niech pani wprowadzi dyscypline bo zbyt lagodnie pani traktuje swoich pracownikow ipomieszalo im sie w glowkachbo rowniez uwazam jak moi przedmowcy ,ze to sa czyjes porachunki z pania

#15 ~belzebub~

~belzebub~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 19:09:59

widze ,ze komus znudzila sie praca fizyczna chcialobysie posiedziec na stolku dyrektorskim pai zofio niech pani wprowadzi dyscypline bo zbyt lagodnie pani traktuje swoich pracownikow ipomieszalo im sie w glowkachbo rowniez uwazam jak moi przedmowcy ,ze to sa czyjes porachunki z pania

śmiechu warte....od zarania dziejów znają wszyscy pania Z,co robi i czym pachnie,jak ludzi traktuje,pracowników ....i nareszcie ktoś zaczyna głośno o tym mówić.Bo mobing był juz dawno za tej pani,ona nigdy nie szanowała ludzi......i tak wszyscy wiedza o co chodzi. :(

#16 ~listonosz~

~listonosz~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 19:49:20

tak pisza ci ktorzy pewnie probowali objac to stanowisko ja uwazam rowniez ze jest zbyt malo dyscypliny w tej firmie jestem czesto w terenie i slucham ludzi ktozy korzystaja z opieki imowia ze dwie lub trzy osoby w terenie pracuja uczciwie reszta to lenie i oni maja czelnosc podrywac autorytet swojej przelozonej

#17 ~petent 2~

~petent 2~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 20:10:52

Precz z Krzeminska i precz z reszta bab z opieki bo siedza tylko i dupy im rosna a petentow traktuja jako zlo konieczne

#18 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 20:22:36

czytam te wszystkie opinie i mam do wszystkich pytanie jaki kierownik lub dyrektor wchodzi swoim pracownikom w tylek ci co wchodzili juz nie sa na stanowiskach bo ci sami pracownicy ich wykoniczyli wiec pani dyrektor trzeba wprowadzic dyscypline emerytowany kierownik

#19 ~spokojny~

~spokojny~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 20:34:16

ja mysile ze te wypowiedzi pisze ktos kto staral o etat pani krzeminskiej i mu sie nieudalo albo ktos kto ma teraz ochote na to stanowisko ja rowniez popieram wszystkich ktorzy pisali o dyscyplinie brak dyscypliny prosze sie wziasc za to pani dyrektor bo najbardziej rozpuscili sie biurowi

#20 ~belzebub~

~belzebub~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 20:36:57

ja mysile ze te wypowiedzi pisze ktos kto staral o etat pani krzeminskiej i mu sie nieudalo albo ktos kto ma teraz ochote na to stanowisko ja rowniez popieram wszystkich ktorzy pisali o dyscyplinie brak dyscypliny prosze sie wziasc za to pani dyrektor bo najbardziej rozpuscili sie biurowi

mam dziwne wrazenie ,ze to sama p.Z wypisuje te bzdury o dyscyplinie zeby umniejszyć problem :)))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych