Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Metoda nauki Michel Thomas opinie

metoda nauki michel thomas opinie język angielski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 07:54:51

Cześć, planuję poprawić swój angielski i znalazłam w internecie metodę Michel'a Thomas'a. Próbował ktoś z Was tej metody? Polecacie? Jest skuteczna?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 10:55:01

Kurs tą metodą trwa ledwo kilka godzin a podobno trzeba często wracać z materiałem, czyli trzeba by powtarzać kurs?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 07:43:51

Nie jestem przekonany do tej metody, mam wrażenie, że kurs trwa zdecydowanie za krótko żeby był skutecznym sposobem nauki

#4 ~Pakito~

~Pakito~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 11:45:49

Jeśli chodzi o metody i nauki języków, to polecam przede wszystkim zainteresować się totalną immersją. Fajnie pisze o tym Mateusz Grzesiak (pisze, opowiada itd.). Poczytajcie też o afirmacjach językowych, jak wpiszecie w Google, to dużo ciekawych rzeczy znajdziecie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 13:50:29

Jeśli chodzi o metody i nauki języków, to polecam przede wszystkim zainteresować się totalną immersją. Fajnie pisze o tym Mateusz Grzesiak (pisze, opowiada itd.). Poczytajcie też o afirmacjach językowych, jak wpiszecie w Google, to dużo ciekawych rzeczy znajdziecie.

I afirmacje językowe pomogą w osiągnięciu tej totalnej immersji? 

#6 ~KrólKarol~

~KrólKarol~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 07:38:04

I afirmacje językowe pomogą w osiągnięciu tej totalnej immersji? 

Afirmacje pomagają się "zaprogramować" na naukę języka. U mnie to działało tak, że bardzo nie chciałem się uczyć angielskiego i mama puszczała mi w gimnazjum afirmacje mp3. Jak się już nasłuchałem to zacząłem zauważać podświadomie, że gdzie nie spojrzę tak widzę coś po angielsku, słucham radia-angielski itd. Ten język zaczął mnie tak otaczać, że po prostu poczułem potrzebę się go nauczyć i tak jak kiedyś nie mogłem się nauczyć nic bo nie chciałem, tak po afirmacjach wydaje mi się to takie proste i robie to z przyjemnością :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 11:41:35

Afirmacje pomagają się "zaprogramować" na naukę języka. U mnie to działało tak, że bardzo nie chciałem się uczyć angielskiego i mama puszczała mi w gimnazjum afirmacje mp3. Jak się już nasłuchałem to zacząłem zauważać podświadomie, że gdzie nie spojrzę tak widzę coś po angielsku, słucham radia-angielski itd. Ten język zaczął mnie tak otaczać, że po prostu poczułem potrzebę się go nauczyć i tak jak kiedyś nie mogłem się nauczyć nic bo nie chciałem, tak po afirmacjach wydaje mi się to takie proste i robie to z przyjemnością :)

Dzięki :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 07:41:07

Nie wydaje Wam się że ta metoda Michel Thomas jest nastawiona tylko na zarobek? Czytam własnie, że kurs jest krótki ale trzeba wracać do kursów, czyli co? Mam płacić kilka razy za to samo? 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 12:33:38

Może chodzi o to, że musisz go powtarzać, albo utrwalać. Nie wiem, nie testowałem akurat metody nauki michela thomasa, ale każda technika wymaga powtarzania i utrwalania. Nie możesz raz wydrukować listy słówek, przejrzeć jej i dziękuję ;) Trzeba stale powtarzać i utrwalać.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 14:04:37

A jak mi się po prostu tak strasznie nie chce powtarzać? Te afirmacje językowe może pomogą? 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 07:19:33

A jak mi się po prostu tak strasznie nie chce powtarzać? Te afirmacje językowe może pomogą? 

Pewnie że pomogą, afirmacje nie tylko sprawiają że nauka jest łatwiejsza, ale też wzbudzają naturalną chęć nauki :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 08:13:12

Takie jakby hobby czy wręcz uzależnienie. Wiem, bo też testowałem afirmacje przy nauce języka hiszpańskiego. Jest moc i efekty przychodzą niesamowicie szybko.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 11:38:37

To świetna sprawa, skoro negatywne uzależnienie może zrobić tyle złego, to takie dobre uzależnienie od nauki musi mieć dobre efekty :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 07:21:52

Najważniejsze jest to, żeby regularnie powtarzać i możliwie jak najczęściej uczyć się języka. Im bardziej się otoczymy językiem tym lepsze efekty, ja na studiach starałam się możliwie jak najwięcej po angielsku mówić, czytać, oglądać. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 11:39:05

Takie jakby hobby czy wręcz uzależnienie. Wiem, bo też testowałem afirmacje przy nauce języka hiszpańskiego. Jest moc i efekty przychodzą niesamowicie szybko.

A jak uczę się włoskiego w domu o też są na to afirmacje?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 11:41:26

Nie wydaje Wam się że ta metoda Michel Thomas jest nastawiona tylko na zarobek? Czytam własnie, że kurs jest krótki ale trzeba wracać do kursów, czyli co? Mam płacić kilka razy za to samo? 

nie wykluczone 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2015 - 13:12:31

A jak uczę się włoskiego w domu o też są na to afirmacje?

Afirmacje sa uniwersalne. 

Wpisz HEPIKA DO NAUKI i znajdziesz 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2015 - 07:17:21

Testuje te afirmacje od tygodnia i jestem z nich bardzo zadowolony. Od pierwszych dni znaczna poprawa w nauce języka, zapamiętywałem dużo więcej i z dużo większą przyjemnością :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: metoda, nauki, michel, thomas, opinie, język, angielski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych