Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Metoda na wygranie wyborow ?

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:44:34

Większych kłamców i łgaży jak towarzysze z PO to nie ma.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 05:35:00

Metoda to rozdawnictwo nie ze swoich, propaganda sukcesu.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 05:55:42

Towarzysze to w PISie

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 08:07:35

Kupili ludzi za kilka srebrników... A tu burdel w szkolnictwie, rozpierducha i farmy troli w ministerstwie sprawiedliwości no prawdziwy hit! Kolejki do lekarza jak były tak są w sklepach drożyzna, tanie mieszkania to mit... Za to Rydzyk ma się dobrze no i karuzela stanowisk dla swoich ma się dobrze. Ja zmiany nie widzę.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 08:46:20

Kupili ludzi za kilka srebrników... A tu burdel w szkolnictwie, rozpierducha i farmy troli w ministerstwie sprawiedliwości no prawdziwy hit! Kolejki do lekarza jak były tak są w sklepach drożyzna, tanie mieszkania to mit... Za to Rydzyk ma się dobrze no i karuzela stanowisk dla swoich ma się dobrze. Ja zmiany nie widzę.

...a bo zapomniałem ..to pisałem ja Kononowicz..Krzysztof Kononowicz...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 08:49:36

Jak nie widzisz zmiany to wyjdź z garażu gdzie obierasz cebulę i się rozejrzyj....to zobaczysz.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 09:13:58

Jak nie widzisz zmiany to wyjdź z garażu gdzie obierasz cebulę i się rozejrzyj....to zobaczysz.

Masz rację wyszedłem i faktycznie jest zmiana, lato się kończy....

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 12:48:52

Masz rację wyszedłem i faktycznie jest zmiana, lato się kończy....

..to jeszcze sie umyj bo cebulą walisz na kolometr.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 14:17:59

..to jeszcze sie umyj bo cebulą walisz na kolometr

Jak brak argumentów to są inwektywy, sam siebie gościu określiłeś zero kultury. Żyj dalej w swoim matrixsie i niech cię wódz błogosławi.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 16:08:58

Jak brak argumentów to są inwektywy, sam siebie gościu określiłeś zero kultury. Żyj dalej w swoim matrixsie i niech cię wódz błogosławi.

Matrix jest głowie tych co myślą że PiS przegra wybory.

#11 ~gok~

~gok~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 06:41:06

PO też rozdawało, może rozkradało, tylko nielicznym. 250 miliardów ukradli. Żal dupsko ściska tęsknisz? Też brałeś?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 07:36:28

Metoda to rozdawnictwo nie ze swoich, propaganda sukcesu.

Ale jakie rozdawnictwo? Masz na myśli 500+ ? W każdym normalnym państwie  tak to funkcjonuje.   Z czym masz gorzej jak za poprzednich rządów,powiedz.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 10:18:45

PO też rozdawało, może rozkradało, tylko nielicznym. 250 miliardów ukradli. Żal dupsko ściska tęsknisz? Też brałeś?

gdzie cię nakarmili takimi informacjami w ku***zji zapewe. Znasz jakiś winnych jeśli by takowi byli to już dawno powinni ponieść karę. To właśnie jest ta propaganda.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 10:25:15

Ale jakie rozdawnictwo? Masz na myśli 500+ ? W każdym normalnym państwie tak to funkcjonuje. Z czym masz gorzej jak za poprzednich rządów,powiedz.

niestety, ale naszego kraju nie stać na takie bezmyślne wywalanie kasy, dług publiczny rośnie w dużym tempie a zarobki maleją względem cen towarów. Polska była krajem który pięknie się rozwijał, demokracja była przestrzegana, byliśmy szanowni w Europie. Stajemy się takim ciemnogrod em etc

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 16:23:52

niestety, ale naszego kraju nie stać na takie bezmyślne wywalanie kasy, dług publiczny rośnie w dużym tempie a zarobki maleją względem cen towarów. Polska była krajem który pięknie się rozwijał, demokracja była przestrzegana, byliśmy szanowni w Europie. Stajemy się takim ciemnogrod em etc

......i była taka zielona trawka nad którą fruwały motylki a świstach opalał się na słońcu i wtedy.......zabrakło wódki!!!! skandal!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 16:25:54

gdzie cię nakarmili takimi informacjami w ku***zji zapewe. Znasz jakiś winnych jeśli by takowi byli to już dawno powinni ponieść karę. To właśnie jest ta propaganda.

no ale jak ukarać jak reka ręke myje a sędzia złodzieja broni! 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 16:58:50

no ale jak ukarać jak reka ręke myje a sędzia złodzieja broni!

który sędzia prokurator generalny i minister sprawiedliwości w jednej osobie Sądy stały się polityczne przejęte przez pisuar jak i cała atrapa trybunału o czym piszesz, sam sobie zaprzeczasz.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 17:00:42

......i była taka zielona trawka nad którą fruwały motylki a świstach opalał się na słońcu i wtedy.......zabrakło wódki!!!! skandal!!

myślenie typowe do owego elektoratu, ojciec z Torunia jest waszym guru.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 18:00:09

który sędzia prokurator generalny i minister sprawiedliwości w jednej osobie Sądy stały się polityczne przejęte przez pisuar jak i cała atrapa trybunału o czym piszesz, sam sobie zaprzeczasz.

laik jesteś...... nadzwyczajna kasta z Pisem - ogarnij się i przestań pić!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 19:29:54

I bardzo dobrze, ktoś to musiał wziąć wreszcie za pysk...!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych